Когато сваляме памперса, а мокрите гащи не пречат

  • 2 375
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Какви кърпички, сестро! Не го ли измия с гъбата  не става, и цял пакет кърпи няма да ми стигнат!
аз го карам през просото - бърша с кърпи и чак вечерта като го къпя му измивам дупето и пишката. Толкова ме мързи и така ми е писнало от лайна.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 956
Ние пък имаме друг проблем.
Племенницата ми е на 1,9г и допреди 2 седмици казваше, като и се ака. Сега обаче най-упорито се нааква в памперса и после започва да прегръща майка си и да и казва, че много я обича, само да не се кара  Laughing Laughing
Не знам какво да правим newsm78
Случвало ли ви се е нещо подобно?
Разбирам изобщо да не е казвала, а то отскоро прави така Rolling Eyes
Иначе на гърнето не отказва да сяда и пиша  или ака там, но ако я сварим навреме.

# 17
  • Мнения: 652
Леле Амар, направо не знам какво да кажа.
Ние продължаваме м същия дух. Стана 2 пъти пишка на килима и всеки път вика "Манееее, мане" (т.е. малеееее) И до там с възмущението.
Не знам вече. newsm78

# 18
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Какви кърпички, сестро! Не го ли измия с гъбата  не става, и цял пакет кърпи няма да ми стигнат!
аз го карам през просото - бърша с кърпи и чак вечерта като го къпя му измивам дупето и пишката. Толкова ме мързи и така ми е писнало от лайна.

И аз тъй правя.  newsm78 Само ако много се изцапа в ако - я измивам.

Днес детето вика "пиш", обаче ние с татито заети - аз У форума, той на дивана лежи, зяпа ТВ, и горкото се изпишка на килима, не дочака скъпоценните си родители да му поднесат гърнето... срам, срам.... Blush

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Какви кърпички, сестро! Не го ли измия с гъбата  не става, и цял пакет кърпи няма да ми стигнат!
аз го карам през просото - бърша с кърпи и чак вечерта като го къпя му измивам дупето и пишката. Толкова ме мързи и така ми е писнало от лайна.

И аз тъй правя.  newsm78 Само ако много се изцапа в ако - я измивам.

Днес детето вика "пиш", обаче ние с татито заети - аз У форума, той на дивана лежи, зяпа ТВ, и горкото се изпишка на килима, не дочака скъпоценните си родители да му поднесат гърнето... срам, срам.... Blush
да не ти пука. няма човек, който да не се е научил да ходи до тоалетна, а и при мен всичко е от мързел и гнусотия

# 20
Незнам дал някой от вас е пробвал, но има едни пеещи гърнета. Когато детето си свърши работата и то свири песничка. Това стимулира децата там да си вършат работата.

Простете, ако съм се изказал неподготвен.
(Татко на бебе 1,5 месеца)

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Незнам дал някой от вас е пробвал, но има едни пеещи гърнета. Когато детето си свърши работата и то свири песничка. Това стимулира децата там да си вършат работата.

Простете, ако съм се изказал неподготвен.
(Татко на бебе 1,5 месеца)
къде ги пордават тези пеещи гърнета? У нас имам точно 3 и ни едно не му харесва

# 22
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Хахаха, мами, как ме разсмяхте. И мен ме беше гнус, но от както малкият е с хроничен запек, няма да ви казвам как се радваме с таткото на акото  Crazy ...
Аз точно почнах да се замислям да пробвам синчето с гащи сега по жегите, но то взе, че застудя   Rolling Eyes , ама и като ви слушам приключенията  Confused При нас проблемът беше, че пищи от гърнето, не ще и на тоалетна чиния, не ще и на ръце да го държа. От 2-3 месеца хич не съм го и закачала, но сега си мислех пак да пробвам...
Колкото до музикалните гърнета - не стават, ако не харесва да седи на гърне, не музикално, ами каквото ще да е, няма да помогне. Поне при нас е така...

# 23
  • Мнения: 652
с музикалните гърнета не става много - те по-скоро отвличат вниманието от съществената работа Thinking

# 24
  • София
  • Мнения: 3 679
с музикалните гърнета не става много - те по-скоро отвличат вниманието от съществената работа Thinking
И аз така мисля.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Иначе и мен много ме е гнус, мои деца са , обичам си ги, вече 2 г. бърша лайна и няма свикване!! Все по-гадно ми става и затова си взех една кухненска гъба за дупетата, поне да не ми се маже по ръцете!  Sick
Моя позната ползваше гумени ръкавици от самото начало. Щото маникюра й е доста дълъг и нямало чистене Wink

Темичката съм я изпуснала, щото бях отпуска и правех опити за гащи. Никакъв ефект от моето старание. Съобщава в момента, в който върши работата. Стои по 5 минути като парализиран (докато свикне с мокрото) и после си продължава дейностите Laughing
На гърне не иска и да седне, на тоалетната седи, ама само седи.
Миналата седмица като стана сутринта му махнах памперса и го пуснах гол да се разхожда и аз продължих да си дремя в леглото. По едно време чувам "Мамо, аки"(това е за пишкане), ама докато се сетя, че ми казва той не само се изпикал, ами и изакал (добре, че беше на плочките)....Е те това единствения път дето ми каза и аз нищо не направих Embarassed
Стимулирана от това, целия ден го държах по гащи, еми никакъв ефект и най-накрая сложих памперса, щото и времето стана кофти, а нямам толкова обувки и панталонки.
След някой друг месец пак ще се пробваме.

И второто ще го целя да се роди пролетта, та да има време да го уча Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт