Колко телефона имате в телефона си?

  • 2 539
  • 47
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 339
Еййй, не съм само аз значи  Twisted Evil
Борис, твоето е лека форма на неизвестност, виж при мен беше много по тежък случая, защото ми се случи да звъня на записан уж като добре известен за мен приятел ( с който нямах контакт последните две години) и да се окаже човек напълно непознат както на мен така и на въпросния ми приятел- човека идея си нямаше нито аз коя съм, нито той кой е hahaha - по точно как се е озовал телефона му в моя   Sick Остана си загадка.
 Няколко дни преди това звънях на телефон записан кратко и ясно като "К", мислех че е друг стар приятел, с който се видях случайно на улицата и в бързината нямах време да му запиша цялото име - да ама не !  Отсреща ми вдигна познат глас, който обаче не беше "К" и взе да ме разпитва как съм що съм  newsm78 . Успях да включа с кой си говоря заради силно изразения диалект  - македонски Mr. Green, че и телефона се оказа в Македония ама кой да гледа номера. А съм го записала като "К", защото заедно разхождахме кучетата и разбирайте от "Куче"  ooooh!
 

# 16
  • Мнения: 17 546
159 имена, някои от тях с по два или повече номера + имеили. В този телефон грешки и неизвестни няма. Всичко е подредено в стил "Монк". Mr. Green
Другият ми телефон(с друг номер) е за всички останали, които биха могли да се окажат досадни. Там има и имена, които са ми почти неизвестни. Това обаче няма значение. При позвъняване на него, ще се обадя само ако искам.

# 17
  • Мнения: 677
Нямам други телефони в телефона си.
Много ли ми е стар моделът?  Tired

Присъединявам се към групата на колежката. Нито един.

# 18
# 19
  • Plovdiv
  • Мнения: 550
О, да. Laughing Ники, ама кой Ники, не е ясно, после още един. И така. След време просто ги изтривам.
Всъщност по-големият проблем е, когато знаеш, че имаш номера на даден човек, но не можеш да отгатнеш, кой от всичките "Никита" е. Laughing

# 20
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
40 в единия и още толкова другия без да се повтарят, тефтери, листчета ... неизброими.

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 07:51 от Labrador

# 21
  • Мнения: 2 018
 Laughing Сега ще си ги мерим ли?

Знам само, че са повече от 100, но за да не изпадам в твоята ситуация, Борисе, срещу тел-а си записвам доста поясняващи думи. Докъдето ми стигне мястото - съкращения, букви, цифри... Само и само да мога лесно да намеря и разбера на кого е този или онзи тел.

# 22
  • Мнения: 274
Не е важно колко са, а на кого са. Аз имам примерно на бивша миска, на депутат, на много известен футболист, на телевизионна водеща, на Бай Слав  и една дузина бонбончета.

# 23
  • Мнения: 2 196
Много. И повече от половината нямам идея чии са. А уж прочиствам редовно указателя.

# 24
  • Мнения: 156
Никога не съм ги броила,но от време на време изчиствам ненужните.

# 25
  • София
  • Мнения: 38 523
Съвсем малко - около 50 номера имам.
Периодично трия тези, на които не съм се обаждала повече от година.

# 26
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Нямам други телефони в телефона си.
Много ли ми е стар моделът?  Tired

Присъединявам се към групата на колежката. Нито един.
И моят е от старите модели явно. Има само записани номера.

# 27
  • Мнения: 4 841
Минимум веднъж в годината правя основна "чистка" и изтривам ненужните. А докато прочиствам, използвам случая и да "прозвъня" някои от номерата, с които не съм се чувала отдавна и има вероятност вече да не са актуални. Също така задължително записвам и пояснения - ако няма пояснение, върви се ориентирай измежду всичките "Мария" и "Стефан" (поне сред моите познати това са най-често срещаните имена - имам поне по 15 от едните и от другите  Crazy) А, и "Ники"-тата са ми в изобилие...

# 28
  • Мнения: 6 039
Само номера има в телефона ми. Телефонът ми е само 1. И той ми е много. С удоволствие мога да ползвам само факс  Mr. Green Mr. Green
какво значение има бройката?

# 29
  • Мнения: 2 161
Имам 81 номера,мобилни и стационарни.Поне пред 20 се пуля,защото не си ги спомням.

Общи условия

Активация на акаунт