Фини дами станахме щом с Дюкан се запознахме - 155

  • 24 581
  • 445
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 120
Добро утро!

Честита нова тема!  bouquet С новата тема дано има много минуси!

Днес съм -1 и съм много щастлива. Дано при всички е така.


Лек и спорен ден на всички


# 16
  • В сърцето на любимите мъже!
  • Мнения: 1 040
Kri Kri,  Hug

Много е дълго за разказване, ще ти пиша на лични, ама после, че сега закъснявам за работа... Hug

# 17
  • Мнения: 1 674
Добро утро  и от мен.Честита ни нова темичка.Първо да се отчета 3 дни не бях се теглила и днес съм -1кг.Много минуси ,приятно кафенце и лек  и отслабващ петък 13 на всички

# 18
  • Мнения: 178
Добро утро! Аз вече съм минус 25кг.На всички които сега започват прекрасният режим искам да кажа, момичета и момчета, попаднали сте на правилното място.Ако не сте си купили книгата
четете първа страница и блог сайта,спазвайте написаното там и успехите неусетно ще дойдат.

# 19
# 20
  • Мнения: 0
Добро утро на всички! Hug Hug

сузана63,много секси и тонизиращо кафенце newsm53

mi6i 76, newsm59  party023Много слънце и усмивки ти желая! happy bd

За моя голяма радост и днес имам -  newsm44

Желая на всички приятен ден!

ralli wavey Stuck Out Tongue Winking Eye

# 21
  • Мнения: 255
Добро утро
Как казвате беше на втора страница 2 кила Mr. Green

Аз пак съм си 75 кила не съм мърдала от доста време трябва да се стегна и да направя повечеко П дни че да потръгнат нещата

Сузанкааа кафепиенето ще е другата седмица само да си разбера смените Wink

Миши 76 честит Рожден ден   bouquet

Туни ,рано,рано ми повдигна самочувствието и ме накара да се усмихвам newsm03

# 22
  • Мнения: 5 001
Добро утро! ...Здравейтееее  Hug Hug Hug
Вещи,благодаря за хубавата (отново) темичка...

"Мастерче, страхотни рецепти публикуваш. Точа си кухненската наличност да се захващам да ги правя. Много си сладка на снимката. С тия хубави специалитети, мислех, че имаш много за сваляне, но снимката показва друго. И Цецко от Банишора гледам на нея... Имате ли нЯщо общо?"

Някой  Wink  ме попита....
Ами да,имаме общо....Човека между нас  Laughing Laughing Laughing Той е учител и на двама ни...А осван това и аз работя вече с него(с Учителя де...).Преподаваме заедно  Grinning Grinning Grinning


Такаааааа,да докладвам вече викам аз.... hahaha

Добре,ще побликувм рецептите горе в закованата тема.Пък ако вие прецените,че са подходящи ги местете в блога с дюканските ИЗПИТАНИ рецепти....

Днес съм + кг.  #Cussing out
Знам,че е нормално,ама хич не ми харесва  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Хубавото е,че се събуждам с една лекота в тялото ми и най-вече в душата ми....Като знам,че не съм нарушила правилата.И си се успокоявам сама  Joy Joy Joy

Днес менюто ми е:

Пиле в йена с капак (ПЗ)

Бяло пилешко месо се нарязва на по-едро.Посоляваме и слагаме в йената.Добавяме гъби,1 сурова чушка,1 глава лук,една идея черен пипер,магданоз.
Наливаме 1 ч.ч. вода,слагаме капак и печем.
Към края на печенето добавяме 1 ч.ч. от Дюканската "сметана" разбъркана с едно яйце.Допичаме и после си знаете как се действа с виличката  Joy


П.П. Напомням(особено на новичките)....Дюканската "сметана" си е моя измишльотина и представлява извара,прясно мляко - пасирани с пасатор.На вкус става като заквасената сметана.
Може да се маже на филийка,може да се използва за сосове,може да се прибави печена чушка и чесън и да стане разядка,може да се послажда със степче -десертче се получава....



НА ВСИЧКИ...

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 08:38 от TheNMaster

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Добро утроооо!
Петък 13-ти е! Дано ни тръгне на всичките! НАДОЛУ!
Дано, дано!  Praynig
Люси, на теб калкулатора колко ти  показа? Аз все си мисля, че не помръдвам толкова време, защото достигнах оптималните килограми според него.  Rolling Eyes
Гушкам ви всички и започвам да се трудя!  Hug

# 24
  • Мнения: 541
Добро утро банда,
Днес след протеиновия четвъртък кантара закова на 67,00 кг. точно. Просто с него се обичаме.

Iggiberry радвам се, че те виждам.

Mi6i 76, bdbaloni


Днес е петък 13. Да ви е много ползотворен и усмихнат, нищо, че навън си е студ.  Flowers Four Leaf Clover

# 25
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен! От доста време не съм писала, но влизам да ви чета, когато мога! В сесия съм сега, и ми е доста нервно и натоварено Simple Smile Но продължавам на режима, и когато може мърдам лентичката - т.е. когато кантара е милостив. От 2-3 седмици гравирам между 54.5-55 кг, дано да тръгна отново надолу! Понеделник стават 2 месеца на режима, ще да отчет пак тогава! Целувки на всички и много минусчета!

# 26
  • Мнения: 53
Добро утро Hug
 Честита ни нова темичка,и дано и много минусчета Hug
 Миши76-честит рожден ден newsm59
 Тони27-ти си толкова упорита,че няма как да не падне 50кг Peace
 При нас в добруджа тази сутрин има сняг,петък 13 ни изненада супер е вън Hug
 Щастлив и усмихнат ден на всички  bouquet

# 27
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
Нова темааааааа  Party
Вещи - туй тигровото трико еее  Shocked

Аз преживявам безкрайни емоции и не ме свърта. Ще чета после, сега отивам да летя  Joy Joy Joy!

Много отслабвам от втората страничка!  hahaha

Миши76 - ЧРД   bouquet

Тонитооооооо  Heart Eyes Hug не съм те 'виждала' от '100 години' ве!  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 145
Ами да,имаме общо....Човека между нас  Laughing Laughing Laughing Той е учител и на двама ни...А осван това и аз работя вече с него(с Учителя де...).Преподаваме заедно  Grinning Grinning Grinning
/quote]

Ооо,Мастер,ние ще се окажем и колежки накрая,ей,голяма работа сме музикантите!


[
Цитат
b]Люси[/b], на теб калкулатора колко ти  показа? Аз все си мисля, че не помръдвам толкова време, защото достигнах оптималните килограми според него.  Rolling Eyes
Гушкам ви всички и започвам да се трудя!  Hug
Мар4елка,и аз почвам да си мисля,че има нещо такова,откак стигнах килцата от калкулатора,нещо все около тях се въртя!

# 29
  • Мнения: 243
             ДОБРОУТРО НА ВСИЧКИ, втора страничка - 2 кг. както се  шегуват тук момичетата, но аз се надявам за мен да важи тази шега.
             ВЕЩИ, благодаря за новата темичка и усмихнат и лек ден!
             Отивам да чета сега и ще се върна да дописвам после, защото не съм чела. Хайде до след малко. Само искам да кажа, че видях Игебери, хей момиче, къде се беше загубило, как върви режима - казвай, казвай...
             МИШИ 76 - ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН ДА СИ ВИНАГИ ЗДРАВА И ВЛЮБЕНА ТИ ЖЕЛАЯ ОТ СЪРЦЕ! newsm59  party023 newsm59  party023 newsm59  party023   newsm59  party023 newsm59
             СУЗАНКА - петък е - нищо че е тринайсти - мерси за кафенцето - направо ме втрещи, направи ли му  епилация, баш че ще намеря някой косъм в него - хаха, ще взема като ВЕЩИ само момчето, кафето ще го  зарежа хахаха.
             ЛЕК УСМИХНАТ ДЕН НА ВСИЧКИ И ДА НЕ ВИ ПУКА ЧЕ Е ПЕТЪК И ТРИНАЙСТИ!

                                                                  ФИЛЮДКИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 09:59 от ФИЛЮДКА

Общи условия

Активация на акаунт