Огладнявате ли през нощта?

  • 6 144
  • 135
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 253
Мен ми се сличи май 3-4пъти,но през първото тримесечие,даже до тогава всяка божа вечер ставах по едно и също време да пикая.Но сега като се събудя-само се въртя #Crazy

# 106
  • Мнения: 200
Имах период когато ставах, имах и такъв, когато не съм ставала да си хапвам.

# 107
  • Мнения: 521
На мен ми се е случвало няколко пъти досега да стана да хапна през нощта. Ако не стана, сутрин ми се вие чак свят от глад  Mr. Green Mr. Green

# 108
  • Мнения: 955
Не ми се е случвало по време на бременността, но първият месец след раждането редовно нападах хладилника в 3 сутринта след кърменето  Blush.

# 109
  • Мнения: 400
Не,никога.

# 110
  • Мнения: 645
имах и такива нощи Mr. Green

# 111
  • Мнения: 641
Много често,обаче не ставам защото един два пъти ядох и после директно в тоалетната.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 751
Девет месеца на нощното си шкафче имах солети- гризках като мишка като се събудех ,хем заради глада ,хем заради киселините.Не съм яла солети после година Laughing

# 113
  • Мнения: 168
не не съм ставала никога да хапвам през нощта

# 114
  • София
  • Мнения: 4 590
Да, случваше ми се през последните месеци. Мъжът ми само се оплакваше, че съм го будела, тропайки в кухнята. Simple Smile

# 115
  • Мнения: 57
докато бях бременна не съм ставала нощем,но най-странното е че сега откакто родих като ставам нощем да храня бебка, си похапвам и аз Grinning Blush

# 116
  • Мнения: 2 448
Не, не съм се хранила пред нощта никога.

# 117
  • Мнения: 80
толкова ми е познато - като по часовник ставах в 3 през ноща и докато не хапна сладко нещо не можех да заспя. Но и сега след раждането понякога ми се случва, добре, че е рядко, че килцата тежат.

# 118
  • Мнения: 70
Случва ми се от време на време да се събудя и да ми стърже стомаха, но честно казано хич не ми се става. Чакам да ми мине и си заспивам пак Simple Smile

# 119
  • плевен
  • Мнения: 643
По принцип не се будя нощем но когато съм нервна и не ме хваща сън ставам и започвам да се тъпча Joy

Общи условия

Активация на акаунт