Предучилищната група доста знания натрупа - набор 2002

  • 20 836
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 41
Здравейте мами на бъдещи първокласници! Преди две седмици купих чанта на Уинкс - дънково и лилаво, много прегради, два големи ципа, външни два джоба, джобове отстрани за шишета с вода; вътре има чанта за закуска с две дръжки - къса и за през рамо и празен несесер;чантата е на колелца със стабилна дръжка и широки презрамки за носене на гръб. Струва 43 лв и има намаление 15%. В магазина има още : тетрадки, линийки, моливи - цветни и черни НВ, гумички, тефтерчета, подвързии за учебници и тетрадки, различни пълни и празни несесери, портмоненца и пр. дрънкулки, всичко на Уинкс, за момченцата има спайдермен и макскуин, но "те са за момчета", та макар, че ги обичаме, не ги разглеждахме много. Всичко е от старата колекция и продавачката прави 15% намаление на крайната сума. Магазина се намира на Алабин, веднага след завоя на трамвая, където беше кино Москва. Има един базар и детския магазин е от първите. Има хубави дрешки и играчки на прилични цени. Разбира се не можах да купя всичко от списъка, но поне някои неща и главно чантата е много функционална.
Да видим само как Сиси ще я носи. Дори не знам как ще я влачи с колелцата, голяма ми се вижда за нея, но пък има много прегради. Има също шишета за вода голям избор по 8 лв.Също много ми харесаха  дрешките има голям избор на анцузи и блузки.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Не е ли много рано за купуване на раници? Аз още не съм се оглеждала за нищо, но иначе бюро и стол сме купили Crazy Използва си го, защото много обича да рисува. А детската масичка вече и беше много ниска.

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 675
Честит рожден ден на Ния на babaToHka, Анабелла и Йоан на elpetrova и Йоанна на Аз съм си !!!!



Lina6.3, страхотно тържество! Поздравления и поздрави на Виктор! Hug

Галчо, за упражненията вкъщи, на пазара има достатъчно помагала, които да използвате и за самостоятелна работа, ако разбира се  Захари иска да се занимава. Това ще му помогне за натрупване на навици за учене и за развитие на фината моторика. Доколкото знам, относно ръкописните букви, добре е да се пишат само елементите им, защото май всяка учителка има различни изисквания за начина на изписване. Има доста учебни материали и в нета, мога да пусна линкове към тези, които ние ползваме. Hug

# 18
  • Мнения: 1 159
Лина,каква е тази градина,какви са тези хубави деца,направо нямам думи!И наборчето как си е влязло в ролята на една от снимките с момиченцето...Страхотен е и с мама на последната снимка!Браво,искрено ви се зарадвах!
Галчоо,не се притеснявай толкова,просто купи някоя и друга учебна тетрадка,дори и оцветяването помага да се овладее фината моторика!
Благодаря за новата тема!Само хубави новини да има в нея!
и накрая,но не на последно място,Честит рожден ден на седемгодишните наборчета!

# 19
  • Мнения: 147
честита нова темичка.заглавието е   newsm10
ivben-говорих със столична община,предполагам че важи за всички детски.жената с която говорих,ми цитира закона,точно както беше писала jd.
Lina6.3-стрхотно тържество!
честито на всички рожденници. newsm59 Tada  Gift

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 8 221

ivben-говорих със столична община,предполагам че важи за всички детски.жената с която говорих,ми цитира закона,точно както беше писала jd.

Това е добра новина.  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 204
ЗДравейте!
Честита ни нова темичка!
Аз си мисля, че каквато и чанта да вземем това със сигурност няма да ги стимулира да учат.На който му се учи -ще учи, а на който не му се учи,ако ще и цялата книжарница да му кипим ..все тая.

Аз взех една чанта/наистина е рано/, но ми хареса и е точно това, което искам.Като едновремешните нашите четвъртити, носи се на гръб-сещате ли се?

Аз съм много щастлива, че записахме Сами на плуване в 22-ро.Мислех, че не приемат деца от ПГ, но се оказа, че греша.Той е супер щастлив сблед първото си ходене и иска всеки ден,ако може да ходи на плуване!Преди тренираше на Спартак, но не е бил чак така ентусиазиран.Сега е с най-добрия си приятел от ДГ и може и това да оказва влияние!

# 22
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Здравейте момичета и от нас.  Grinning
Първо да благодарим за темичката   bouquet
И ние сме на тази вълна сега, чанти, раници и всичко що е свързано с първи клас.  Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 5 533
Не мисля, че е рано за чанта. Края на мятото ще е голяма лудница, а и цените ще са доста високи.
Сега е момента, поне според мен, но не знам колко голяма трябва да е и с колко джоба.

# 24
  • София
  • Мнения: 142
И аз харесах раница на Уинкс, цената и беше 75лв, на което мъжа ми реагира ето така  #Crazy   newsm61  smile3514

# 25
  • Мнения: 4 204
75лв-много ми се виждат и на мен!
Защо не хвърлите едно око в Продавалника.Редовно излизат нови чанти на прилични цени.Аз нашата я взех от там.незнам колко е била, но я видях , че е намалена на 35, после на 25лв и в крайна сметка се споразумяхме за 20 кинта!Доволна съм от сделката! Peace
Забравих да пиша за раничките на колелца.това ми беше първоначалната идея.Даже казах на брат ми да търси в Англия,пуснах мухата и на синчето.Обаче след като помислихме с мъжът ми той успя да ме разколебае.Колелцата им са много мънички и от джаскането по софийските улици за нула време ще заминат.До този извод стигнахме.питах разни приятелки и те ми препоръчаха този модел, който в крайна сметка взех.Твърда,четвъртита,носи се на двете раменца с две големи отделения!

# 26
  • В море от любов
  • Мнения: 519
Нашата чанта пък е от Ларедута, непомня вече картинката, но е много голяма и мисля, че ще му е удобна. Ако се не лъжа беше 3 евро.  Grinning

# 27
  • Мнения: 147
И аз харесах раница на Уинкс, цената и беше 75лв, на което мъжа ми реагира ето така  #Crazy   newsm61  smile3514
Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

# 28
  • София
  • Мнения: 142
bellezza то не беше много смешно, той направо изригна, щял да и даде неговата раница...
А относно раниците с колелца, на мен ми казаха, че са много неудобни и детето не можело да я носи на гръб. Труден ще е избора, но с повече търсене ще намерим подходящата.

# 29
  • Мнения: 1 491
Момичета изчезнах и ви оставих да чакате  Blush  Извинете
Това е раницата (едната снимка е малко размазана, но я видях, чак като я качих, сори)

         

Истина е, че когато е пълна с учебници и тетрадки е изключително тежка, но сега вторият срок са им направили много по-добре програмата и някак си не е толкова тежка, носи си я спокойно, дори си тича с нея  Crazy  А иначе какво отношение към раници съм виждала като беше по топло и играеха на двора децата .... Както се вика "Бедна ви е фантазията"
Иначе, нашта раница по цените, които казвате тука си е направо скъпа - 90 лв, но аз като я купувах през юни, новите колекции бяха с цени над 120 лв .... Чадъри на Уинкс Емма е изпотрошила два, в момнта третият се гледа като писано яйце  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт