С кърмаче на сватба

  • 1 692
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 904
пример-заведохме я на море и първите 2 дни тя се сещаше да суче само сутрин,обед за приспиване и вечер за приспиване.дано и твоята Лили се отплесне по сватбата и позабрави за сукането Laughing
Дано Praynig
А това за оставянето в стаята не мога да го направя. Не ми се струва безопасно, а и ще полудея от притеснение. Ако ще стои ще трябва някой да я гледа и да пропусне сватбата. Така че най-добре в ресторанта да ми е пред очите. И аз мисля, че на константен шум няма да има проблеми да спи като се измори.

# 16
  • Мнения: 70
Моята принцеса бе тъкмо навършила една годинка и ние бяхме кумове, затова и баба и бе с нас да я гледа. Сватбата бе след обяд и малката издържа до към 11 часа, като през цялото жреме не остави баба си да седне, бяхме и взели количката в ресторанта, само че тя почти не седна http://www.bebealbum.bg/images/bebe_albums/picture_68856.JPG

# 17
  • Мнения: 10 012
Честито!
Аз бях на сватба с бебе на 2 седмици, но не бях булка. Сватбата беше в хотел, а ние имахме стая, в която да накърмя и да измия детето. В ресторанта не се пушеше и музиката беше по-скоро фон, докато траеше обяда.
След като пристигна групата, булката се преоблече с друг тоалет, но си остави воала, много и отиваше.
Добре е да има някой да гледа малката нон-стоп, за да не стане беля, и да е с нея в стаята докато спи. Бавачка, роднина или приятелка. ако предложиш заплащане няма да се чувстваш длъжна или да ти е неудобно.
Все ще го измислите, дотук идеи много.
Весела сватба!

Общи условия

Активация на акаунт