Любители на котки - тема 19

  • 20 892
  • 286
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 723
Теди няма такива яки снимки просто Heart Eyes

# 16
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ох, тези Бени и Нико, голяма са ми слабост.
Нямам време да снимам моите. Само се записвам в темата.
Вижте тук едно невероятно котешко същество на съфорумка:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=371613.msg10137474#msg10137474

# 17
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Уау, красавица Hug Делфина Ангуа фон Юбервалд , защо не я поканиш в нашата темичка Simple Smile
На Теди снимките съм ги признала, няма други такива просто Peace Те и моделите са супер де Heart Eyes Тедиии, ако имаш път към Варна, да дойдеш да наснимаш и Кетя Laughing

# 18
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Готово - писах и на лични, дано дойде. Има какво да покаже.

# 19
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Здравейте и от мен в новата темичка... Hug
Котето на броя е голяма сладурана  Heart Eyes

Тед отново прекрасни снимки,особено прозяващата се... Heart EyesНямам много време да пиша,но ви следя...
Поздрави на всички   bouquet Hug

# 20
  • Мнения: 4 116
Ох, таз бялата писана, може и писан да е, ама е страшно красива!  За такава котка си мечтая, ама със сини очи. Жалко, че никога няма да ме огрее.
Торо кой ще го взима, че не разбрах? И сега няма ли да ти се свиди, Ан Мари?   Confused Аз съм голяма скръндза на котки  Mr. Green Ни мой ги дам без бой.
Ина Мария , как върви бременеенето? Расте ли коремчето?
На мен ми се размина, днес вече мога да го кажа със сигурност  Laughing На обед дори тест си правих, така се бях шашнала. Но си отдъхнах. Сега вече съм си обещала, че ще отслабна ( това си го обещавам всеки път като има вероятност да съм бременна и ми се е разминало  Joy)

# 21
  • София
  • Мнения: 5 726
Ох, таз бялата писана, може и писан да е, ама е страшно красива!  За такава котка си мечтая, ама със сини очи. Жалко, че никога няма да ме огрее.
Торо кой ще го взима, че не разбрах? И сега няма ли да ти се свиди, Ан Мари?   Confused Аз съм голяма скръндза на котки  Mr. Green Ни мой ги дам без бой.
Ина Мария , как върви бременеенето? Расте ли коремчето?
На мен ми се размина, днес вече мога да го кажа със сигурност  Laughing На обед дори тест си правих, така се бях шашнала. Но си отдъхнах. Сега вече съм си обещала, че ще отслабна ( това си го обещавам всеки път като има вероятност да съм бременна и ми се е разминало  Joy)


Е как няма да се шашнеш,така беше набедена  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 4 116
О, ама лошото е, че не само тук бях набедена. Ми и приятелката ми сънувала как й пиша по скайп, че съм бременна. Мъжа ми се подсмихваше като хиена... и аз горката.... чакам и се тюхкам. Днес си ми издържаха нервите и хукнах за тест.
Всичко е добре, когато свършва добре  Laughing

# 23
  • Мнения: 5
Ted_cat , страхотни снимки! Нико гледа като холивудска звезда - един такъв унесен, замечтан... Няма да му липсват обожателки  Heart Eyes
А момичета, улучвали ли сте момента, в който котанчетата заспиват? Главите им клюмват като на старите баби, стряскат се и пак се отпускат. Голяма гледка са  Joy

# 24
  • Мнения: 157
Здравейтееее, аз съм съфорумката, на която Делфи писа днес  Hug с бялото коте
Много са ви сладки котетата - направо бонбони с различен пълнеж  Heart Eyes Heart Eyes
Моята котаранка се казва Бианка, на 4 месеца - имам я от два. Още на 1-вата седмица претърпя иницидент -и зтрещя си малката главица в шкафа и имаше комоцио -слава Богу се оправи де -както и да е.
Ето линк към малко снимки на Бианка сладуранка  Grinning:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=339662

# 25
  • Мнения: 90
Направо се влюбих в Бианка  Heart Eyes Представям си каква красавица ще стане като порасне.  Hug

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 723
 Вярка извинявам се за въпроса,ама нали съм Фанка краева Blush
Къде е Лео и прекрасната му мама че се влюбих.
Бианка е по-царска особа,но аз имам слабост към рижковците,а окраската на
Мейн е жестока Hug Hug Hug

# 27
  • Мнения: 157
Вярка извинявам се за въпроса,ама нали съм Фанка краева Blush
Къде е Лео и прекрасната му мама че се влюбих.
Бианка е по-царска особа,но аз имам слабост към рижковците,а окраската на
Мейн е жестока Hug Hug Hug

Лео сега е при баба, разбра какво е двор миналото лято и вече не беше мирен вкъщи -огормен е имам снимки от Коледните празници ще го покажа и него, а майка му е в Банкя -от там го взехме -подариха ни го, по И-нет се намерихме.

Радвам се, че ви харесва, ако знатете какво врънкане беше да ми я вземе мъжа ми -оле мале...

# 28
  • София
  • Мнения: 940
Здравейте момичета и аз да се запиша в новата темичка. Да ви се оплача малката ми принцеса явно има проблем. Като чистих тоалетната открих малки капчици кръв  Cry. Трябва да си правим изслседвания. Има ли някой идея какви изледвания трябва да правим, за да знам каква сума трябва да имам в себе си?

# 29
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ей, много красота, много нещо! Тази Бианка направо ми взе акъла. Че и Лео имало...
Котките ли да гледам, аватарчо ли? Wink

Общи условия

Активация на акаунт