Рожден ден на детето

  • 3 047
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 434
Вкъщи с роднини и приятели по различно време на деня.

# 16
  • Мнения: 1 820
Вкъщи-през деня 3 деца с майките си,вечерта пак вкъщи с роднини  Hug

# 17
  • София
  • Мнения: 280
Първият му рожден ден го празнувахме във къщи с бабите, както са писали и момичетата е по-скоро празник за вас.

# 18
  • София
  • Мнения: 3 827
Първия вкъщи, втория и третия в детски клуб.

# 19
  • Мнения: 3 929
Първият рожден ден на Тони празнувахме у дома с най-близките, а на следващия ден беше кръщенето му. Искахме да съчетаем двата празника, но манастирът, в който го кръщавахме, имаше празник на рождения му ден - Петковден - и трябваше да го кръщаваме на следващия ден. Бяхме на ресторант отново с най-близките.

# 20
  • Мнения: 2 110
На първият Рожден ден на детето ми не съм канила гости ,защото това означава аз да празнувам. Беше работен ден ,но отделих целия си ден за него. Водих го където се сетя и знам ,че му харесва:- .... в зоологическата градина, в МакДоналд, в градинката при децата духна свещичката си. Беше много щастлива ! Вторият Рожден ден отидохме на детски клуб с организирани клоуни,сандвичи....

# 21
  • Мнения: 592
навършването на 1 годинка на детето е по-скоро празник за вас. то е още бебе. така че го направи по свое усмотрение, за ваше удобство и наслаждение. след време ще му показваш само снимки за спомен Simple Smile
И аз така мисля.И на двете 1-вите РД бяха в заведения с наши приятели и роднини.Бяха големи празници за самите нас.Вече след това съм ги правила само в детски клубове.

# 22
  • в края на града
  • Мнения: 4 446
Първият рожден ден го празнувахме два пъти, на самата дата с 3-4 дечица у нас и после с баби, дядовци и роднини при майка ми (че е по-широко). Вкъщи беше добре, синът ми още не ходеше самостоятелно, пълзеше си, децата щъкаха около него, забавляваха се с играчките.
С роднините беше малко по-досадно, но имаше едно братовчедче и си правеха компания, пък и ние се стараехме да им е интересно.
От втората година, пропускам организирано събиране на роднините, празнува си с приятелчетата.

# 23
  • Мнения: 6
Първият рожден ден празнувахме в кръчма с приятелите от компанията и техните деца.  До официалната част (изнасяне на тортата) присъстваха и бабите и дядовците. След това те прибраха рожденичката, а ние продължихме докато имахме сили Simple Smile. Не съм сигурна, че детето разбра, че има рожден ден  newsm78. Но когато поотрасна малко и започна да гледа филмчета, с интерес гледа записа на първия си рожден ден и много, ама наистина много се забавлява. Тя вече е на 9. Преди дни отново гледа касетата. Забавно й е да вижда как сме се променили и ние, и нашите приятели,  и техните деца. По принцип смятам, че Първия рожден ден следва да се отпразнува като Голям празник.

# 24
  • Мнения: 2 334
Първия и рожден ден го прекарахме  в къщи.През деня имаше деца а вечерта роднини  Simple Smile

# 25
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 916
Първият рожден ден на дъщеря ми беше у дома, защото се събрахме само роднините. За сина ми имах идея да отидем някъде в приятно заведение на открито (той е роден началото на август) на нещо като следобедно парти. Но от мястото, което харесахме и капарирахме в последния момент ни изненадаха, че трябва да направим тежко меню едва ли не като за сватба. Така че си прибрахме капарираната сума и направихме рождения ден у дома. Бяхме повечко хора, но пък беше весело. Иначе за следващия със сигурност ще сме в детски клуб, тъй като на 2 годинки вече е нормално.

Общи условия

Активация на акаунт