Траен молив за очи

  • 2 537
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 196
 LaughingНе натискай ще си извадиш окото-шегичка,за мен няма такъв "траен" молив

# 16
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 404
аз ползвам на Broklin обаче много се размазва и не стои дълготрайно Sad.Той и е мекичък..търся мек молив който да се слага лесно (не като тези твърдите колкото да натискам ), да не се размазва и да е дълготраен.

Моливите по принцип се размазват, поне на мен   Thinking и затова ги фиксирам с малко сенки в същия цвят. Така не мърдат  Peace

# 17
# 18
  • Мнения: 289
Ще се възползвам от темичката да попитам за водоустойчивия молив на Арт Деко. Ако някой го ползва, може ли да сподели дали наистина не се размазва и трудно ли се сваля?

# 19
  • Мнения: 3
Дъгло време имах проблем с намирането на добър молив за очи, преди време попаднах на моливите на AVON и от тогава не съм намирала по- добър / лично мнение / Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 768
Аз имам моливът на АртДеко. Хубав е, издържа сравнително дълго, но не ми много любим. Може би защото го сравнявам с този на Сисли и МАС. Пише по-трудно, а върху сенки изобщо. За цената си е горе-долу добре.

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 22:23 от eta

# 21
  • Мнения: 4 292

Аз не съм доволна въобще.
И аз не съм доволна от Буржоа. Размазва се много неприятно, ужасен ми е.
Харесвам черния на АртДеко и този на Дебора. На Дебора се нанася по-трудно, но е противоалергичен и е траен. Но е по-твърд от АртДеко, определено.

# 22
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 198
От Импала съм най-доволна  Peace

# 23
  • Мнения: 2 149
Последно си взех черен автоматичен на максфактор,доволна съм,траен е,и не ми се размазва Wink И е хубаво,наситено черно  Peace

# 24
  • Хасково
  • Мнения: 222
Аз съм много доволна от водоустойчивия на Диор (от вън е сив). Един път се излъгах и си взех на Ланком и съжалих. Мек , но много се размазва.

# 25
  • Мнения: 13 624
Най-съм доволна от един на Maybelline. Пише Arabic smokey eye или нещо такова, не съм 100 % сигурна, защото е до половината и не се чете надписа. Но тоя молив е просто уникален, не се размазва по цял ден. А аз си правя понякога много тежък грим. Вече само него си купувам.

Общи условия

Активация на акаунт