опасни ли са гъбичките по време на бременността за бебето

  • 19 187
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 128
Благодаря ви! Аз ги лекувам, но се чудех ако не се оттърва от тях какъв е потенциалния риск за бебето.

# 16
  • На небето
  • Мнения: 5 530
При самото раждане бебето, ще се зарази с тях и после ще имаш проблеми, аз ги лекувах и 1 седмица след това родих без проблеми, но етърва ми нищо не предприе и после очичките на бебчо бяха много зле, налагаше се да ги лекува сумати и време, беше ужасна гледка милото, с подути и зачервени очички. Ще ти предпишат едни вагинални капсулки, слагаш ги 5 дена някъде и край с гъбичките.

# 17
  • София
  • Мнения: 4 578
Лора,това с 3-те глобули мисля,че е Орунгал.Незнам дали се изписва на бременни,но...Момичета и аз съм с гъбички,а при последната урина има и бактерии,но моя д-р не ме прегледа даже,а директно ми изписа Гиналгин,който аз разбира се не съм взела,а сега ще търся друг,на когота да платя,за да ми обърне внимание.Виждам,че има мами, излекували се за няколко дни. моля да ми препоръчате къде да отида.Благодаря предварително

# 18
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Аз също нямах парене или сърбежи, а само неприятно течение, за което в началото ме уверяваха, че било засилен секрет на влагалището вследствие на бременността.  newsm78 После се оказа, че съвсем не е така. Close
Лекувах се с "Полижинакс" - влагалищни супозитории. Но твоят лекар ще ти препоръча подходящото за теб средство.
Важно е да се справиш с тях преди раждането заради бебчо.
Успех!  bouquet

# 19
  • Мнения: 396
Лора,това с 3-те глобули мисля,че е Орунгал.Незнам дали се изписва на бременни
На мен ми го предписаха 10-тина дни преди да родя сина ми и нямаше никакви проблеми, а за името незнам.... не съм сигурна. Беше отдавна.

Общи условия

Активация на акаунт