Дайте съвет

  • 1 184
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Защо да не е подходяща? Много си е хубава даже.  Peace Моята дъщеря пък беше в синя количка на жълти патета и мечета. Ама аз такава си харесах и хич не ме интересуваше, че синьото било за момчета.  Naughty

# 16
  • Мнения: 4 434
Супер си е цвета,аз бих я взела.

# 17
  • Мнения: 405
Моята количка е зелена Peg Perego и имам момиче...не виждам какво те притеснява, ако проблема е в цвета за теб. newsm78 Ако ти хгаресва взимай я.

# 18
  • Мнения: 1 763
Зеленото си е точно цвят за момиче. Якето на моя син е светлозелено и повечето хора го мислят за момиче.

# 19
  • Мнения: 2 013
Стига на теб да ти харесва,няма проблем цвета.
А и никъде не е казано,че количката трябва задължително да е розова. Hug

# 20
  • Мнения: 753
Много е симпатична! Ако имах момиченце, бих я взела  Peace
Аз по принцип не обичам розови колички и такива в "кални и сиви" окраски Wink
Представи си твоята нагласена госпожица вътре - ще грее с момическите си дрешки!

# 21
  • Мнения: 177
Благодаря Ви много за съветите  newsm51 Бяхте ми от полза.

# 22
  • Разград
  • Мнения: 2 102
На мен ми хареса количката. Универсална е.

# 23
  • Мнения: 770
Аз също си имам момиченце и нашата количка е зелена, и много други неща са и зелени!Определено не обичам розовото и наблегнахме в зелено!

# 24
  • София
  • Мнения: 8 283
Моята госпожица си я возя в тъмносиня - тя не предявява претенции.  Mr. Green...
и в сетло синя, и в синя на цветя и не защото е след баткото а защото този цвят харесва мама

ако харесвах червено, нямаше да ми пука и синът ми да го возя в този цвят.

# 25
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
http://get.bg/catalog/popup_image.php?pID=29092&image=3
 Моля Ви кажете ми според вас тази количка подходяща ли е за момиченце. Защото е зелена. Намерила съм я изгодно и за това питам точно за нея.
Вие ако имате момиченце, бихте ли си взели такава.
  bouquet

Да естествено!
Най-малкото цвета ми харесва!
Количката на сина ми е оранжева и има розова сгъваема кошара. Не са сбъркали докторите, знаехме, че ще е момче. Но и двете много ми харесаха. А той определено няма никакви претенции!

# 26
  • Мнения: 186
Количката е страхотна.Мен лично цветът много ми харесва.Супер свежа Peace

# 27
  • Мнения: 54
Много по-важно е колко тежи количката и дали е маневрена и удобна, както и дали цената те устройва и чак тогава според мен идва въпроса за зеленкото, което е унисекс...не е като да купиш розова количка на момченце...макар че защо не в крайна сметка, ако това за теб е ок...бебето ще иска да е нахранено, преоблечено и да му е удобно, май няма да има претенции за цвета, така че според мен щом офертата е добра - не се чуди...

# 28
  • София
  • Мнения: 2 734
Първата количка на дъщеря ми беше точно зелена.Никога не съм имала притеснения,че возя момиче в зелена количка.Според мен се преекспонира прекалено с розовото и червеното за момиченцата!Какъвто и да е цвета,най-важно е количката ти да е удобна и здрава.

# 29
  • Мнения: 81
Аз не мисля, че има проблем- цветът е въпрос на вкус и усещане на мама - аз моя син го возих в червена количка и беше страшен сладур!

Общи условия

Активация на акаунт