13-годишен става баща във Великобритания

  • 6 441
  • 120
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 586
А има и аборти, деца в дом майка и дете, деца в кофите за боклук.

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
калинка, форумът и животът май не се покриват! реално вси4ки моми4ета след  14 г, са си потенциални лолитки, обли4ане, поведение, свалки, заведения и пробвания да си имат връзка!особено, ако мама не гледа и не ги следи непрекъснато по пътя за в къщи! малко са като децата на ивана! ако е вярно,което казва и те я слушат  на макс!

# 77
  • Мнения: 12 683
Много различни представи имаме за децата. Моята не е от лолитките, нейните приятелки не са. В обкръжението им познавам точно една такава. Всички я знаят.

# 78
  • Мнения: 5 710
.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 14:42 от 10cent's

# 79
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 115
Стига сте се превземали....
Това се случва навсякъде, дори и в България (и то на български момичета). Имам 3 познати, които станаха майки на 16 години. Къде 15 там и 16.
Е, ама в Англия е масово. Завършват училище на 16 и момичетата почват да раждат, до 25 вече са с по 5 деца, водят се самотни майки. Дава им се общинско жилище, дават им се социални помощи, напълно достатъчни да си живеят нормално. Тук сензацията е, че таткото изглежда като 8-годишен.

# 80
  • Мнения: 5 710
Мн. голямо значение има какво семейство поема случката, мдам.

# 81
  • Мнения: 4 586
Англия изпитва недостиг от работна ръка. Миячи на чинии, помощник готвачи, берачи на ягоди, миячи на коли. Внук на такъв, син на такъв, такъв, малцина ще успеят да мръднат по-нагоре.

# 82
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.  Майчето изглежда по-оперено.... Лош урок са получили хлапетата.. Само по себе си детето е щастие, но сега надали осъзнават и пълноценно му се радват. Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.

# 83
  • Мнения: 4 586
Точно това казвах и аз, но не ми се удава толкова добре.

# 84
  • Мнения: 12 683
Позволете ми да не се съглася. То изобщо не осъзнава какво му се  е случило. Ако се наложи да работи, за  да издържа семейството, а не просто да държи биберона за снимка, тогава поема отговорност.   

# 85
  • Мнения: 3 268
Девойката е типична едрогърда мома -англичанка.Ама това дете,дето са го нарочили за баща,нещо струва ми е са го подхлъзнали.И аз имам син,и той е бил на 13,но на тази възраст мисля,че още нямаше репродуктивни способности.Опитвам се да си спомня кога взе да колосва чаршафите,ама май беше навършил 14.Нещо не ми се вързва тая работо,още повече,че момчето очевидно още не е съвсем съзряло.И е адски уплашено,за разлика от самодоволно гледащата майка.

# 86
  • Мнения: 421
чела съм ,че от 12г възраст вече спокойно момченцата можели да правят бебета.лелеее моят син след 2/3години ще е на 13.не искам и да си го помислям.......аз баба нееееееееееееееееееееееееееееееееееее

# 87
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Е, ама в Англия е масово. Завършват училище на 16 и момичетата почват да раждат, до 25 вече са с по 5 деца, водят се самотни майки. Дава им се общинско жилище, дават им се социални помощи, напълно достатъчни да си живеят нормално. Тук сензацията е, че таткото изглежда като 8-годишен.

Знаеш, че по-голямата част от тези случаи са от т.нар. working class. Ако, като цифри вземем нашите момичета на тази възраст с аборт + родилите от малцинствата, като ги сложим правопропорционално на брой население и цифрата няма да ни се види толкова масова.
Преди години правих изследване върху тийн майките тук и имаш връзка с много родители, които бяха помогнали на децата да отгледат бебето, докато е малко и децата завършат училище. Интересното беше, че където образованието на родителите беше по-високо младите родители бяха в процес на учене на висше образование + бяха все още двойка.
Така че, всичко си опира до семейството/ образованието и т.н.

# 88
  • Мнения: 3 268
чела съм ,че от 12г възраст вече спокойно момченцата можели да правят бебета.лелеее моят син след 2/3години ще е на 13.не искам и да си го помислям.......аз баба нееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Някои момчета може и да се развиват по-рано,но повярвай ми това не е толкова често срещано.Имам наблюдения върху момчета,приятели на сина ми.На 13г са си деца още.Има и такива обаче,дето вече им мутира гласа и започва да им расте мъх по бузите.Различно е.Това дете от снимката обече съм почти убедена,че не е баща на детето.Направо са го нагласили на пачи яйца.

# 89
  • Мнения: 18
http://www.youtube.com/watch?v=tzOakmhu8pM
Много са сладки  Simple Smile

Asked what he will do financially, Alfie - whose voice has not yet broken - replies: 'What's "financially"?'  Joy

Ще се оправят. Все едно познавам малко хора, които в съвсем съзнателна възраст разчитат на финансова помощ и подкрепа от родителите си.

Ама това дете,дето са го нарочили за баща,нещо струва ми е са го подхлъзнали...
И мен нещо ме съмнява.

Ето го и единият от другите двама, с които девойчето е имало сексуални контакти по същото време.
'My friends all tell me that the baby has my eyes, even my mum thinks so,' Richard Goodsell, 16, told a newspaper. 'Even Chantelle's mum asked me if I was the father.'
Две снимки и на бебчето.

Общи условия

Активация на акаунт