13-годишен става баща във Великобритания

  • 6 430
  • 120
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 804
Бащата е на 13 ,а майката на15,ето линк към статията има и снимки на майката и бащата

http://www.netinfo.bg/?tid=40&oid=1273807

# 1
  • София
  • Мнения: 5 074
И какво, сензация нали !
Значи може момиче да стане майка на тези години, но страшно се учудваме, ако момче стане татко?

# 2
  • Мнения: 936
Четох и аз статията, ето тук , http://www.thesun.co.uk/sol/homepage/news/article2233878.ece , доста е обширна. Не знам доколко да и вярвам. Въпреки че същото се случва при ромите.
Деца с деца на ръце.

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Винаги може да се случи, не само при циганите !
Нормално, ако са любопитни и искат да опитат.

# 4
  • Мнения: 4 586
Цитат
Микаела Астън от благотворителната организация против абортите "Лайф" коментира, че поздравяват младежи като Алфи и Шантал за смелостта им да запазят детето си.


-Тая що не даде някой паунд?
-Тъй се давало то паунди, то да не е мандра.

# 5
  • Мнения: X
Големи сигани тез ингилизи, бе. Вай далейй...!

# 6
  • Мнения: 421
И какво, сензация нали !
Значи може момиче да стане майка на тези години, но страшно се учудваме, ако момче стане татко?

да ,чиста сензанция! щом един от най -тиражираните британски вестнице са го сложили на първа страница,смятам има защо.да аз също съм от учудващите се ако момче стане татко/по обясними причини/

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 23 774
Евалата! Само дано не ме застигне и мен да ставам млада баба.... ooooh!

# 8
  • София
  • Мнения: 6 807
Сладури, дано все пак има кой да плаща памперсите и не само.

# 9
  • Мнения: 836
Барабар Петко с мъжете.

Живи и здрави!

# 10
  • Мнения: 405
Ми да са живи и здрави и да си гледат бебето...какво друго да кажа. Малеййй ...какво става с тия хора бе   ooooh!

# 11
  • Мнения: 3 316
Евалата! Само дано не ме застигне и мен да ставам млада баба.... ooooh!
     Laughing   да им е живо и здраво бебчето

# 12
  • Мнения: 3 376
Таткото наистина прилича на 8 годишен Crazy

Да са живи и здрави,детенцето им също.

Станалото-станало.И ние сме родители и не сме застраховани от това.

# 13
  • Мнения: 4 586
Да им таковам образователната система. И двамата не са чували за зачеването на бебета.
Моя големия не ходеше на училище, като заклах едно агне, показах му всичко, което има
за показване и му изтрих от сървъра мита за щъркела с бебе в човката.

# 14
  • Мнения: 2 013
Баща?!
13 годишен?!  doh #Crazy

# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Когато раждах дъщеря ми имаше една майка, коята разказваше, че когато тя бил на 18 се омъжила за 12 годишен. За 13-тия му рожден ден му подарила първото им дете. 5 години по-късно раждаше второто им дете. Аз гледах като тресната, а тя се смееше и разказваше с гордост как нямали пари за АМ и го крадяла, защото кърмачките не ги биели.  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 517
Дори не знам как да реагирам на такова нещо. От една страна е ужасно...от друга обаче - свят широк, съдби всякакви.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Показаха го по обедните новинарски емисии.
Тоя пикльо дори на 10г. не изглеждаше... А някъде към 7-8  ooooh!

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 230
и какво се шашкате толкова, като има МАЙКИ на 13 години, което си е доста по0трудно от това да си баща на същата възраст.

# 20
  • Мнения: 7 474
Във вестника имаше снимка на майката, която е на 15.
Изглежда като майка на бащата ooooh! Ми той таткото изглежда на 8 #Crazy

# 21
  • Мнения: 17 546
Втрещих се!  Shocked Но не като чух новината, а като видях таткото! На къде върви този свят... ooooh!

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 854
пази боже ooooh!а момичето не е ли чувало,че новородено не се слага да сяда

# 23
  • София
  • Мнения: 15 485
Като гледам каката май го е подлъгала. Тя изглежда много по-голяма от него. Да им е живо и здраво и да им помагат да го отгледат.

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кофти за бебето! Да е живо и здраво дано!  Praynig Дано поне бабите и дядовците помагат. Иначе таткото прилича на 7-8 годишен батко, ама че хлапак!  ooooh!

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Голям късмет имат тези деца, че имат подкрепата на родителите си. Това ме навява на мисълта, че просто живеят в друг свят. У нас би било почти невъзможно. Ще си отгледат детето и ще пораснат заедно с него. Просто рано ще пораснат. Да са живи и здрави всички!

# 27
  • Мнения: 4 586
Кърма няма да му липсва на бебето, а татко му ще го въведе в тънкостите на компютърните игри.

# 28
  • Мнения: 5 370
Ох, на мене пък ми стана едно мило....все едно, че се е родило закъснялото  му братче. едва ли осъзнава какво се е случило, но пък бебето ми е много сладурско. Hug

Офф топик-изчислих, че след 9-10 години ще съм на 48, а наш тати-на 51, така че....няма да сме твърде млади баба и дядо. Whistling Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 11 751
Не искам да казвам голяма дума,че и аз имам две деца...

# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Не мога да го възприема. Както и 12 годишните майки, между другото. За мен е абсурд, противоестествено и каквото щете го наречете. И несправедливо. Има хора, които години се борят за деца и не се получава. А тук - от първия път, дори не знаели какво правят? И е станало. Животът е странен.

# 31
  • Мнения: 3 461
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Хайде и интрига се заформи Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 586
Латиносериал ли се очертава.

# 34
  • Мнения: 17 546
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.
Помислих си го...

# 35
  • София
  • Мнения: 15 485
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.
Това изглежда по възможно, мина ми снощи през главата и тази мисъл.

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 286
Добре де, на мен взе да ми идва в повече. Тоз 16 годишния къде спа досега? Защо едва сега е тръгнал да претендира за бащинство? Нещо много нагласено ми се струва newsm78 Или просто измислено.

# 38
  • Мнения: 17 546
Тоз 16 годишния къде спа досега? Защо едва сега е тръгнал да претендира за бащинство?
Ми станало му е криво, че онзи малкия е изкаран супер мъжага и стана известен, а той в девета глуха, и затова  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 286
 hahaha hahaha hahaha
Може и така да е.  Друго си е то да си известен, пък дори и с такава история. Ама мацката поне да беше направила нещо, а не да набеждава това недораслото. Циркът стана пълен, да видим какво ще последва.

# 40
  • Мнения: 17 546
Ами те са си деца още, това всичкото им се струва игра. Ще изскочи истината накрая! Peace

# 41
  • Мнения: 421
вчера пак бяха ги публикували във вестника.всички се набутват да им помагат.правителството е казало,че ще им даде къща и всичко необходимо за отглеждането на бебе,както и редовен доход.засега едната баба гледа бебето,за да може "родителите" да ходят на училище Shocked

# 42
  • Мнения: 12 674
вчера пак бяха ги публикували във вестника.всички се набутват да им помагат.правителството е казало,че ще им даде къща и всичко необходимо за отглеждането на бебе,както и редовен доход.засега едната баба гледа бебето,за да може "родителите" да ходят на училище Shocked

Значи 16 год. да си наляга парцалите, защото едно бебе но 16 и 15 годишни няма да предизвика никакво умиление.
А дали ще им дадат и бавачка за таткото?

# 43
  • Мнения: 421
никак не разбрах какво искаше да кажеш newsm78

# 44
  • Мнения: 12 674
Искам да кажа, че 13 год. татко с тази детска муцунка е атракция. И затова ще им помогнат. Но ако се окаже, че е 16 годишният, няма да е така.

# 45
  • Мнения: 196
 newsm78 аз ли съм задръстена или ми се струва голяма простотия това,и как гордо позират #Crazy,

# 46
  • Мнения: 4 586
Възможно е преценката на англичаните за това кое е простотия да се разминава с нашата.
В различни светове живеем.

# 47
  • Мнения: 5 622
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.

Леле майко, 15 годишната майка много палава била, бе  #Crazy

# 48
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
То му се допикало, а си помислило, че му се доебало.
Доповръщами се. Те били по цигани от нашенските
циганори!

# 49
  • Мнения: 4 785
Ами точно за този случай четох днес - пишеше, че именно във Великобритания над 7 000 са станали родители на около 13 години.... тука при нас поне масовата практика е при циганите.... Stop Пишеше също така, че съседи на момичето са казали, че й е било позволено /?!?!?  newsm78 Shocked/ при нея да преспиват няколко нейни приятеля - та май не е много сигурно, че баш 13 годишния е баща....  ooooh! Нема такъв филм просто!

# 50
  • Мнения: 14 654
Какво да кажа, за тях може и сензация да е, но тук доста мангалки раждат на по 13-14 години. Вият като кучета в родилното, родата заплашва, че ще подпали болницата, накрая си зарязват бебета и изчезват по пантофи  Close  А за това бебе ще се грижат. Иначе смятам, че малкият е пикльо и заслужава хубав пердах, макар и с малко закъснение. Малката курвичка - също.

# 51
  • Мнения: 5 710
Всекидневно раждат 13-15г. деца у нас и никаква сензация не е. Е, в Англия явно е.

# 52
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Иначе смятам, че малкият е пикльо и заслужава хубав пердах, макар и с малко закъснение. Малката курвичка - също.

Не пердах, заслужават кастрация.

# 53
  • Мнения: 5 710
Абе, Иванка Тръмп, каква кастрация детето е на 13  ooooh!
И за каква "курвичка" говорите, сякаш не сте чели темите тук, на чистокръвните българки, които смятат 16г за нромална възраст за започване на полов живот? Или темите " кога ВИЕ започнахте полов живот"?

# 54
  • Мнения: 4 586
Тоя може да е най-малкият, топнал чушката, и единственият, поел отговорността,
постъпил като най-голям, като мъж. Адмирации за малкия голям мъж.

# 55
  • София
  • Мнения: 2 430
Е поне пикльото има големи шансове да види пра-пра внуци Mr. Green

# 56
  • Мнения: 3 461
Искам да кажа, че 13 год. татко с тази детска муцунка е атракция. И затова ще им помогнат. Но ако се окаже, че е 16 годишният, няма да е така.

16-годишният бил помощник-готвач, току виж го повишат.

# 57
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Рализката между България и Англия е, че в България момичетата на тази възраст отиват за аборт. В Англия раждат децата. И на двете места възрастовата граница е паднала страшно, така че не ме изненадва (моите ученички бяха доста активни на 14-15 годишна възраст). Великобритания води по родени деца от майки в тийн възраст (предимно от работническата класа). 

# 58
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Абе, Иванка Тръмп, каква кастрация детето е на 13  ooooh!
И за каква "курвичка" говорите, сякаш не сте чели темите тук, на чистокръвните българки, които смятат 16г за нромална възраст за започване на полов живот? Или темите " кога ВИЕ започнахте полов живот"?


Мила моя, както и да го наречем не си е нормално или цивилизовано на 13 години да станеш родител. Условно казано. На 13 години е по-безопасно малкият да си дръпне препуциума в тоалетната вместо да полее градинката.
В тази ситуация няма българи, англичани или цигани - възрастта си е възраст. Има време за
всичко. Поне такова е моето виждане.
Рализката между България и Англия е, че в България момичетата на тази възраст отиват за аборт.  
Поддържам аборта.

Тоя може да е най-малкият, топнал чушката, и единственият, поел отговорността,
постъпил като най-голям, като мъж. Адмирации за малкия голям мъж.

Вълчо, какво наричаш ти отговорност в този случай? Моля да ме извиниш, ако прозвуча грубо.
Прочети постинг 48. Поведението на момчето е незряло откъдето и да го погледнеш. Нито може да работи, нито да учи като другите, нищо. Всички знаем от какво се нуждаят децата и
как се отглеждат. Тоя просто е малолетен. Какви ти адмирации! Пишляк неден! То и женчето като него.


# 59
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Иванка Тръмп,
ти запозната ли си с днешната младеж на 13-14-15 години? Ако нямаш преки наблюдения е доста грозно да се изразяваш така.  Peace

# 60
  • Мнения: 5 710
Иванка Тръмп, поведението на тези деца не е отговорно, но има и други много безотговорни поведения на 13-15годишните. Да предлагаш кастрация е смешно, най-малкото на тази възраст децата НЕ са отговорни за действията си по никакъв начин. Аборт - да или не, решават родителите на момичето, не на момчето, тъй като майката е също непълнолетна и не носи отговорност за действията си. Решили да оставят детето - грижат се заедно - какво сега, да ги изкараме на площада да ги бием с пръчки пред пуританите?
Или по-скоро ни е чудно, защо не е хвърлено пред някой дом детето, ами таткото помага, подавайки биберона, вместо и той и родителите му да си плюят на петите с 200 , както биха направили ... хм, доста хора?

# 61
  • Мнения: 1
хора в днешно време е така  не е като преди сега децата са друго нещо.  Sad Но аз не ги обвинявам  случило се е да и какво не е нужно да ги обвиняваме.  Crossing Arms  ooooh!

# 62
  • Мнения: 4 586
Иванке, визирам бременни българки, изоставени от приятелите си в много по-зряла възраст.
Искаш ли линк към темата?
Ако има някой за пердах, това са родителите, че май не са знаели и двамата, как се правят бебета и как се предпазва от зачеване.

# 63
  • София
  • Мнения: 6 370
Ако има някой за пердах, това са родителите, че май не са знаели и двамата, как се правят бебета и как се предпазва от зачеване.

и аз това си мислех. у тая Англия, няма ли някаква институция, която би трябвало да санкционира родители, допуснали това да се случи?

# 64
  • Мнения: 2 746
Трагедия е това. Много, много са малки и двамата. Да пази Господ от такива грешки...

# 65
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Ако има някой за пердах, това са родителите, че май не са знаели и двамата, как се правят бебета и как се предпазва от зачеване.

и аз това си мислех. у тая Англия, няма ли някаква институция, която би трябвало да санкционира родители, допуснали това да се случи?

А в България има ли?

# 66
  • Мнения: 4 892
Трагедия е това. Много, много са малки и двамата. Да пази Господ от такива грешки...

Чак пък трагедия?

Споделям мнението, че вероятно възрастните, отговорни за тези две деца не са били достатъчно наблюдателни и възпитателни Grinning

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 23:56 от NinoTino

# 67
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 255
Калинка ме пита имам ли представа за поведението на 13-14 годишните деца. Да имам, малката ми дъщеря кара 15-тата си година, а голямата - 18. Говорили сме за ранния  полов живот,
за отговорностите от това, за възможните заболявания и т.н.
От мънички им обяснявам всички възможни положения, в които
може да се попадне. Разбира се, че не мога да бъда непрекъснато
до полите им, но изпълнявам тази майчина задача, мисля  добре,
според вижданията си. А те включват твърдата увереност, че на тази въз-
раст децата трябва да си учат уроците, да посещават редовно
училище, да четат книги и изобщо да знаят, че всичко идва с времето
си.

Иванка Тръмп, поведението на тези деца не е отговорно, но има и други много безотговорни поведения на 13-15годишните. Да предлагаш кастрация е смешно, най-малкото на тази възраст децата НЕ са отговорни за действията си по никакъв начин. Аборт - да или не, решават родителите на момичето, не на момчето, тъй като майката е също непълнолетна и не носи отговорност за действията си. Решили да оставят детето - грижат се заедно - какво сега, да ги изкараме на площада да ги бием с пръчки пред пуританите?
Или по-скоро ни е чудно, защо не е хвърлено пред някой дом детето, ами таткото помага, подавайки биберона,

За кастрацията писах символично, за аборта също, макар че ако
започнем тази тема край няма да има.
А да се грижиш за бебето си е задължение. Само се питам
как ще намират средства за това.
Пуританка не съм, сигурно съм старомодна, но това понякога
е здравословно. Ранният полов живот е вреден.
Бой с пръчки на площада не е нужно да има. Малките сами са се
набили.

# 68
  • Мнения: 421
Калинка ме пита имам ли представа за поведението на 13-14 годишните деца. Да имам, малката ми дъщеря кара 15-тата си година, а голямата - 18. Говорили сме за ранния  полов живот,
за отговорностите от това, за възможните заболявания и т.н.
От мънички им обяснявам всички възможни положения, в които
може да се попадне. Разбира се, че не мога да бъда непрекъснато
до полите им, но изпълнявам тази майчина задача, мисля  добре,
според вижданията си. А те включват твърдата увереност, че на тази въз-
раст децата трябва да си учат уроците, да посещават редовно
училище, да четат книги и изобщо да знаят, че всичко идва с времето
си.

Иванка Тръмп, поведението на тези деца не е отговорно, но има и други много безотговорни поведения на 13-15годишните. Да предлагаш кастрация е смешно, най-малкото на тази възраст децата НЕ са отговорни за действията си по никакъв начин. Аборт - да или не, решават родителите на момичето, не на момчето, тъй като майката е също непълнолетна и не носи отговорност за действията си. Решили да оставят детето - грижат се заедно - какво сега, да ги изкараме на площада да ги бием с пръчки пред пуританите?
Или по-скоро ни е чудно, защо не е хвърлено пред някой дом детето, ами таткото помага, подавайки биберона,

За кастрацията писах символично, за аборта също, макар че ако
започнем тази тема край няма да има.
А да се грижиш за бебето си е задължение.
Калинка ме пита имам ли представа за поведението на 13-14 годишните деца. Да имам, малката ми дъщеря кара 15-тата си година, а голямата - 18. Говорили сме за ранния  полов живот,
за отговорностите от това, за възможните заболявания и т.н.
От мънички им обяснявам всички възможни положения, в които
може да се попадне. Разбира се, че не мога да бъда непрекъснато
до полите им, но изпълнявам тази майчина задача, мисля  добре,
според вижданията си. А те включват твърдата увереност, че на тази въз-
раст децата трябва да си учат уроците, да посещават редовно
училище, да четат книги и изобщо да знаят, че всичко идва с времето
си.

Иванка Тръмп, поведението на тези деца не е отговорно, но има и други много безотговорни поведения на 13-15годишните. Да предлагаш кастрация е смешно, най-малкото на тази възраст децата НЕ са отговорни за действията си по никакъв начин. Аборт - да или не, решават родителите на момичето, не на момчето, тъй като майката е също непълнолетна и не носи отговорност за действията си. Решили да оставят детето - грижат се заедно - какво сега, да ги изкараме на площада да ги бием с пръчки пред пуританите?
Или по-скоро ни е чудно, защо не е хвърлено пред някой дом детето, ами таткото помага, подавайки биберона,

За кастрацията писах символично, за аборта също, макар че ако
започнем тази тема край няма да има.
А да се грижиш за бебето си е задължение.
Калинка ме пита имам ли представа за поведението на 13-14 годишните деца. Да имам, малката ми дъщеря кара 15-тата си година, а голямата - 18. Говорили сме за ранния  полов живот,
за отговорностите от това, за възможните заболявания и т.н.
От мънички им обяснявам всички възможни положения, в които
може да се попадне. Разбира се, че не мога да бъда непрекъснато
до полите им, но изпълнявам тази майчина задача, мисля  добре,
според вижданията си. А те включват твърдата увереност, че на тази въз-
раст децата трябва да си учат уроците, да посещават редовно
училище, да четат книги и изобщо да знаят, че всичко идва с времето
си.

Иванка Тръмп, поведението на тези деца не е отговорно, но има и други много безотговорни поведения на 13-15годишните. Да предлагаш кастрация е смешно, най-малкото на тази възраст децата НЕ са отговорни за действията си по никакъв начин. Аборт - да или не, решават родителите на момичето, не на момчето, тъй като майката е също непълнолетна и не носи отговорност за действията си. Решили да оставят детето - грижат се заедно - какво сега, да ги изкараме на площада да ги бием с пръчки пред пуританите?
Или по-скоро ни е чудно, защо не е хвърлено пред някой дом детето, ами таткото помага, подавайки биберона,

За кастрацията писах символично, за аборта също, макар че ако
започнем тази тема край няма да има.
А да се грижиш за бебето си е задължение. Само се питам
как ще намират средства за това.
Пуританка не съм, сигурно съм старомодна, но това понякога
е здравословно. Ранният полов живот е вреден.
Бой с пръчки на площада не е нужно да има. Малките сами са се
набили.

Пуританка не съм, сигурно съм старомодна, но това понякога
е здравословно. Ранният полов живот е вреден.
Бой с пръчки на площада не е нужно да има. Малките сами са се
набили.

Пуританка не съм, сигурно съм старомодна, но това понякога
е здравословно. Ранният полов живот е вреден.
Бой с пръчки на площада не е нужно да има. Малките сами са се
набили.


ако бяха в някоя друга държава,и аз се бих питала откъде средства за отглеждането на бебето.но те са попаднали в правилната държава за това.ем ще им намерят дом ,хем пари ще им дават ,хем памперси и мляко за бебето

# 69
  • Мнения: 421
леле малко съм прекалила с цитатите,поунесла съм се Embarassedизвинявам се

# 70
  • Мнения: 78
Не е нормално със сигурност, но на мен ми звучи плашещо, защото моето дете е още мъничко и ако попадне в такова положение, просто никой не е застрахован  Tired

# 71
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
ама, 4е малък татко-верно е като 8-годишно хлапе! ама като ще става нещо! ина4е 15- годишните майки не са сензация! бебето си е отговорност, но явно ще е на бабин дом доста време!

# 72
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Иванка,
не всички майки са ти и не всички деца са твоите. Разпитай как стои с половата култура и живот на тази възраст и някои работи ще ти станат по-ясни.  Peace

# 73
  • Мнения: 998
Не сензация ,а цирк.
Поне някой да беше обяснил на 15 годишната майка ,че новородено дете не се слага седнало ,вместо да го подмята като парцал пред камерите.

# 74
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Стига сте се превземали....
Това се случва навсякъде, дори и в България (и то на български момичета). Имам 3 познати, които станаха майки на 16 години. Къде 15 там и 16.

# 75
  • Мнения: 4 586
А има и аборти, деца в дом майка и дете, деца в кофите за боклук.

# 76
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
калинка, форумът и животът май не се покриват! реално вси4ки моми4ета след  14 г, са си потенциални лолитки, обли4ане, поведение, свалки, заведения и пробвания да си имат връзка!особено, ако мама не гледа и не ги следи непрекъснато по пътя за в къщи! малко са като децата на ивана! ако е вярно,което казва и те я слушат  на макс!

# 77
  • Мнения: 12 674
Много различни представи имаме за децата. Моята не е от лолитките, нейните приятелки не са. В обкръжението им познавам точно една такава. Всички я знаят.

# 78
  • Мнения: 5 710
.

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 14:42 от 10cent's

# 79
  • ENGLAND
  • Мнения: 4 109
Стига сте се превземали....
Това се случва навсякъде, дори и в България (и то на български момичета). Имам 3 познати, които станаха майки на 16 години. Къде 15 там и 16.
Е, ама в Англия е масово. Завършват училище на 16 и момичетата почват да раждат, до 25 вече са с по 5 деца, водят се самотни майки. Дава им се общинско жилище, дават им се социални помощи, напълно достатъчни да си живеят нормално. Тук сензацията е, че таткото изглежда като 8-годишен.

# 80
  • Мнения: 5 710
Мн. голямо значение има какво семейство поема случката, мдам.

# 81
  • Мнения: 4 586
Англия изпитва недостиг от работна ръка. Миячи на чинии, помощник готвачи, берачи на ягоди, миячи на коли. Внук на такъв, син на такъв, такъв, малцина ще успеят да мръднат по-нагоре.

# 82
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.  Майчето изглежда по-оперено.... Лош урок са получили хлапетата.. Само по себе си детето е щастие, но сега надали осъзнават и пълноценно му се радват. Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.

# 83
  • Мнения: 4 586
Точно това казвах и аз, но не ми се удава толкова добре.

# 84
  • Мнения: 12 674
Позволете ми да не се съглася. То изобщо не осъзнава какво му се  е случило. Ако се наложи да работи, за  да издържа семейството, а не просто да държи биберона за снимка, тогава поема отговорност.   

# 85
  • Мнения: 3 268
Девойката е типична едрогърда мома -англичанка.Ама това дете,дето са го нарочили за баща,нещо струва ми е са го подхлъзнали.И аз имам син,и той е бил на 13,но на тази възраст мисля,че още нямаше репродуктивни способности.Опитвам се да си спомня кога взе да колосва чаршафите,ама май беше навършил 14.Нещо не ми се вързва тая работо,още повече,че момчето очевидно още не е съвсем съзряло.И е адски уплашено,за разлика от самодоволно гледащата майка.

# 86
  • Мнения: 421
чела съм ,че от 12г възраст вече спокойно момченцата можели да правят бебета.лелеее моят син след 2/3години ще е на 13.не искам и да си го помислям.......аз баба нееееееееееееееееееееееееееееееееееее

# 87
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Е, ама в Англия е масово. Завършват училище на 16 и момичетата почват да раждат, до 25 вече са с по 5 деца, водят се самотни майки. Дава им се общинско жилище, дават им се социални помощи, напълно достатъчни да си живеят нормално. Тук сензацията е, че таткото изглежда като 8-годишен.

Знаеш, че по-голямата част от тези случаи са от т.нар. working class. Ако, като цифри вземем нашите момичета на тази възраст с аборт + родилите от малцинствата, като ги сложим правопропорционално на брой население и цифрата няма да ни се види толкова масова.
Преди години правих изследване върху тийн майките тук и имаш връзка с много родители, които бяха помогнали на децата да отгледат бебето, докато е малко и децата завършат училище. Интересното беше, че където образованието на родителите беше по-високо младите родители бяха в процес на учене на висше образование + бяха все още двойка.
Така че, всичко си опира до семейството/ образованието и т.н.

# 88
  • Мнения: 3 268
чела съм ,че от 12г възраст вече спокойно момченцата можели да правят бебета.лелеее моят син след 2/3години ще е на 13.не искам и да си го помислям.......аз баба нееееееееееееееееееееееееееееееееееее
Някои момчета може и да се развиват по-рано,но повярвай ми това не е толкова често срещано.Имам наблюдения върху момчета,приятели на сина ми.На 13г са си деца още.Има и такива обаче,дето вече им мутира гласа и започва да им расте мъх по бузите.Различно е.Това дете от снимката обече съм почти убедена,че не е баща на детето.Направо са го нагласили на пачи яйца.

# 89
  • Мнения: 18
http://www.youtube.com/watch?v=tzOakmhu8pM
Много са сладки  Simple Smile

Asked what he will do financially, Alfie - whose voice has not yet broken - replies: 'What's "financially"?'  Joy

Ще се оправят. Все едно познавам малко хора, които в съвсем съзнателна възраст разчитат на финансова помощ и подкрепа от родителите си.

Ама това дете,дето са го нарочили за баща,нещо струва ми е са го подхлъзнали...
И мен нещо ме съмнява.

Ето го и единият от другите двама, с които девойчето е имало сексуални контакти по същото време.
'My friends all tell me that the baby has my eyes, even my mum thinks so,' Richard Goodsell, 16, told a newspaper. 'Even Chantelle's mum asked me if I was the father.'
Две снимки и на бебчето.

# 90
  • Под липата
  • Мнения: 620
Позволете ми да не се съглася. То изобщо не осъзнава какво му се  е случило. Ако се наложи да работи, за  да издържа семейството, а не просто да държи биберона за снимка, тогава поема отговорност.   
Мадам, позволете да се съглася и да не се съглася с вас  Wink Права сте, че истинска, зряла отговорност това дете не може да поеме, но можеше и въобще да не поеме каквато и да е отговорност. Можеше да прояви типичният егоизъм на незрял индивид и да си остане пред телевизора и сред игрите, но това момче личи, че е изплашено и донякъде осъзнава цялата тежест на така стеклите се обстоятелства. Друг е, наистина, въпросът - дали Алфи е таткото , а не някой друг  newsm78? Наистина, като се замисля и аз , това дете няма никакви явни вторични полови белези..., т дори не изглежда влязло в пубертета .... Thinking

# 91
  • Мнения: 3 268
Онзи с обецата на веждата вече може да е баща на детето.Да,за него съм съгласна.

# 92
  • Мнения: 17 546
Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.
...Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.
Глупости! Мислиш ли че знае какво му се случва или това е демонстрация на отговорност? Ще умра от смях. Верно, много "отговорен" изглежда Joy Joy Не изглежда сякаш не разбира, той просто НЕ РАЗБИРА! това, че знае как се прави секс, не означава че разбира защо се прави и какви са последиците, и отговорностите към тези последици, били те венерическа болест, дете или каквато и да било друга придобивка от секс.

# 93
  • Мнения: 465
В Англия поставят акцента върху момчето.При нас  напоследък е обратното-тинейджърка става майка.Или учителка "сексуално се възползва" от ученик.Тези случаи зачестиха последните години.
Едни знойни учителки-блондинки,повечето семейни-неразбираемо за мен ,но факт.
На 13-14 момчетата са си вече мъже.Поне като гледам моя хубавец.Тъкмо завърши класа по сексуално образование.Обяснявали,обяснявали и изводът на края-най-сигурният начин да нямате болести  или нежелана бременност е да останете девственни до свадбата.
Ето това е-все пак живея в консервативния Среден Запад.
Не знам как е в Англия?
  bouquet

# 94
  • Мнения: 4
На мен пък ми стана жал за бебчето. Горкото, ще го отгледа баба му по майчина линия, помежду грижите за невръстните му лели и чичовци (таман 5 броя). Майка му го премяташе като плюшена играчка. И защо през цялото време го тупаше по гръбчето?

# 95
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Представете си , бащата когато завършва училище ... детето му ще е първи клас .Ужас

# 96
  • Мнения: 4 892
Чак ми иде да прихна от смях, като чета как горко съжалявате и бебето, и майка му, и баща му. Ясно, че да станеш татко на 12 години не е най-готиното нещо, което може да ти се случи, майка също, ама чак пък - горките?! Току виж пък бъдат щастливи и здрави в бъдеще. И дано.
Оплакахте ги, все едно са неизлечимо болни.


# 97
  • Мнения: 421
Представете си , бащата когато завършва училище ... детето му ще е първи клас .Ужас


 Joy Joy Joy

# 98
  • Под липата
  • Мнения: 620
Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.
...Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.
Глупости! Мислиш ли че знае какво му се случва или това е демонстрация на отговорност? Ще умра от смях. Верно, много "отговорен" изглежда Joy Joy Не изглежда сякаш не разбира, той просто НЕ РАЗБИРА! това, че знае как се прави секс, не означава че разбира защо се прави и какви са последиците, и отговорностите към тези последици, били те венерическа болест, дете или каквато и да било друга придобивка от секс.
Добре - не разбира, не знае, изглежда уплашен, мога даже да си мисля , че е бил и ужасен когато са му сервирали новината - ми, нормално! Та, той е дете! Не бих казала, че последвалата реакция, обаче, е типична. Има прекалено много истории за ,уж, зрели индивиди, които изчезват със скоростта на светлината, когато разберат за бременност на жена,  с която еднократно или многократно са правили секс. Преди повече от 15 години, моя съученичка забременя от 17 год. си гадже и той я заряза, даже се качи на кораб с помощта на баща си, докато всичко отмине. Момичето дълго време криеше и майка и разбра , когато беше в 4 месец. Напусна училище и до колкото разбрах е завършила вечерна гимназия и е родила.
 Истории много, но това дете някой го е научил да си пие горчивото лекарство.

# 99
  • Мнения: 35
Е..къде може да изчезне един 13-годишен?Нема спасение за него,момичето е казало на родителите,всички са уведомени,ако са и религиозни-къде ще избяга.Каква отговорност,какви 5 лв.

# 100
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Правя си паралел с България  newsm78 Ако историята беше за българчета..., дали ситуацията щеше да е такава?

# 101
  • Мнения: 3 268
Ако бях на мястото на родителите на това момче,щях да поискам ДНК тест.Задължително.

# 102
  • Мнения: 4
Аз пък се чудя защо не си направи тест за бащинство, че да си изясни нещата? Той не може да се сети де, ама родителите му да поискат.

 stefani6 , изпревари ме

# 103
  • Под липата
  • Мнения: 620
Е..къде може да изчезне един 13-годишен?Нема спасение за него,момичето е казало на родителите,всички са уведомени,ако са и религиозни-къде ще избяга.Каква отговорност,какви 5 лв.

 Може,може ...с любезното съдействие на мама и тате... Сещам се и за друг, скорошен случай с дъщерята на моя колежка, ама да не влизам в подробности, макар че, може би трябва,защото възрастта им  е много близка с тази на англичанчетата.

# 104
  • Мнения: 4 892
Аз пък се чудя защо не си направи тест за бащинство, че да си изясни нещата? Той не може да се сети де, ама родителите му да поискат.

Щото може да искат да си гледат детенцето, и той и родителите му, и всички. Вие имате ли нова информация по случая, та направихте сценарии за около 5 сериала и 3 драми?

Момчето всъщност баща ли е станало или е убило някого, че съвсем се обърках  Crazy

# 105
  • Мнения: 4
Аз пък се чудя защо не си направи тест за бащинство, че да си изясни нещата? Той не може да се сети де, ама родителите му да поискат.

Щото може да искат да си гледат детенцето, и той и родителите му, и всички. Вие имате ли нова информация по случая, та направихте сценарии за около 5 сериала и 3 драми?

Момчето всъщност баща ли е станало или е убило някого, че съвсем се обърках  Crazy
С мен ли се заяждаш или да...че съвсем се обърках  Crazy

# 106
  • Мнения: 35
Двама души (освен малкия)твърдят,че са спали с момичето около времето на зачеването:

http://www.telegraph.co.uk/news/uknews/4637339/Schoolboy-father- … isie-not-his.html

Защо ли доброволно си признават?А девойката е мъжомелачка направо.
Ще има ДНК.

# 107
  • Мнения: 12 674
Правя си паралел с България  newsm78 Ако историята беше за българчета..., дали ситуацията щеше да е такава?

В България има достатъчно скандали, за да търсят журналистите такива сензации. Но скоро попаднах на статия за 12 год. майка.
Същото като в Англия - дават им мляко, памперси. Но в един момент свършват. А майката го гледа точно сякаш е кукла.
Не знам как са законите в Англия, но мисля, че отговорност за детето  трябва да поемат възрастни.

И изобщо цялата работа понамирисва и скоро ще се размирише. Като 8знаците в Щатите.

# 108
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Предолагам родителите и на двамата са знаели от самото начало ... та те са малки немогат да помислят някои неща , но родителите им могат , така че щом са решили да го оставят ДА ИМ Е ЖИВО И ЗДРАВО и те също !

# 109
  • Мнения: 35
М/у другото покрай темата се сетих за твърденията на Кузов за 14-годишните и ерекцията.
http://www.dnes.bg/article.php?id=64375  Twisted Evil

# 110
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Интересна таблица има тук:
http://en.wikipedia.org/wiki/Teenage_pregnancy

Малко надолу, вдясно.

# 111
  • Мнения: 3 268
За ерекцията не съм съгласна.Момченцата имат ерекция от най-ранна възраст,но това не ги прави репродуктивни.Едното и другото са съвсем различни неща.

# 112
  • Мнения: 4 586
Има снимки на еректирали пишки още в майчината утроба, честно.

# 113
  • Мнения: 35
А някой знае ли на каква възраст най-рано материала става годен за оплождане?Порових в интернет,но нещо не намирам.В статията пише,че момчето не било достигнало пубертет. newsm78

# 114
  • Мнения: 2 746
Честно казано, съмнява ме това момченце да е бащата на бебето....
Дали пък на някой английски социален работник няма да му хрумне, да пусне за всеки случай едно ДНК тестче?

# 115
  • Мнения: 4 586
Абе то ако много искаш да имаш детенце, можее осем години да не стане,
а някой път е достатъчно да просълзи. Несправедлив е животът.

# 116
  • Мнения: 2 746
Прав си, Вълчо, какво да се прави, такъв е живота.

# 117
  • Мнения: 431
Разнищи се и тази история... http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2164731

# 118
  • Мнения: 593
Като го видях на снимката, първата ми мисъл беше: как ли хлапакът е успял да "вдигне самолета"?  mamma

А... той не бил бащата.
Но все пак явно е спал с майката...

# 119
  • Мнения: 4 586
О, за самолета изобщо не се притеснявай, Ант набира по-бързо от Боинг.
Жал ми е за хлапето, в рамките на една година стана татко и два пъти рогоносец.

# 120
  • Мнения: 2 249
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=136985
Не че е нещо ново,ама все пак....
П.П. Вижте по-надолу след статията какви гадории излизат свързани все с бебета... Cry

Общи условия

Активация на акаунт