13-годишен става баща във Великобритания

  • 6 425
  • 120
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • София
  • Мнения: 2 958
Когато раждах дъщеря ми имаше една майка, коята разказваше, че когато тя бил на 18 се омъжила за 12 годишен. За 13-тия му рожден ден му подарила първото им дете. 5 години по-късно раждаше второто им дете. Аз гледах като тресната, а тя се смееше и разказваше с гордост как нямали пари за АМ и го крадяла, защото кърмачките не ги биели.  Shocked

# 17
  • Мнения: 1 517
Дори не знам как да реагирам на такова нещо. От една страна е ужасно...от друга обаче - свят широк, съдби всякакви.

# 18
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Показаха го по обедните новинарски емисии.
Тоя пикльо дори на 10г. не изглеждаше... А някъде към 7-8  ooooh!

# 19
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 226
и какво се шашкате толкова, като има МАЙКИ на 13 години, което си е доста по0трудно от това да си баща на същата възраст.

# 20
  • Мнения: 7 474
Във вестника имаше снимка на майката, която е на 15.
Изглежда като майка на бащата ooooh! Ми той таткото изглежда на 8 #Crazy

# 21
  • Мнения: 17 546
Втрещих се!  Shocked Но не като чух новината, а като видях таткото! На къде върви този свят... ooooh!

# 22
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
пази боже ooooh!а момичето не е ли чувало,че новородено не се слага да сяда

# 23
  • София
  • Мнения: 15 467
Като гледам каката май го е подлъгала. Тя изглежда много по-голяма от него. Да им е живо и здраво и да им помагат да го отгледат.

# 24
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Кофти за бебето! Да е живо и здраво дано!  Praynig Дано поне бабите и дядовците помагат. Иначе таткото прилича на 7-8 годишен батко, ама че хлапак!  ooooh!

# 25
# 26
  • София
  • Мнения: 3 064
Голям късмет имат тези деца, че имат подкрепата на родителите си. Това ме навява на мисълта, че просто живеят в друг свят. У нас би било почти невъзможно. Ще си отгледат детето и ще пораснат заедно с него. Просто рано ще пораснат. Да са живи и здрави всички!

# 27
  • Мнения: 4 585
Кърма няма да му липсва на бебето, а татко му ще го въведе в тънкостите на компютърните игри.

# 28
  • Мнения: 5 370
Ох, на мене пък ми стана едно мило....все едно, че се е родило закъснялото  му братче. едва ли осъзнава какво се е случило, но пък бебето ми е много сладурско. Hug

Офф топик-изчислих, че след 9-10 години ще съм на 48, а наш тати-на 51, така че....няма да сме твърде млади баба и дядо. Whistling Mr. Green

# 29
  • София
  • Мнения: 11 711
Не искам да казвам голяма дума,че и аз имам две деца...

Общи условия

Активация на акаунт