13-годишен става баща във Великобритания

  • 6 442
  • 120
  •   1
Отговори
# 90
  • Под липата
  • Мнения: 620
Позволете ми да не се съглася. То изобщо не осъзнава какво му се  е случило. Ако се наложи да работи, за  да издържа семейството, а не просто да държи биберона за снимка, тогава поема отговорност.   
Мадам, позволете да се съглася и да не се съглася с вас  Wink Права сте, че истинска, зряла отговорност това дете не може да поеме, но можеше и въобще да не поеме каквато и да е отговорност. Можеше да прояви типичният егоизъм на незрял индивид и да си остане пред телевизора и сред игрите, но това момче личи, че е изплашено и донякъде осъзнава цялата тежест на така стеклите се обстоятелства. Друг е, наистина, въпросът - дали Алфи е таткото , а не някой друг  newsm78? Наистина, като се замисля и аз , това дете няма никакви явни вторични полови белези..., т дори не изглежда влязло в пубертета .... Thinking

# 91
  • Мнения: 3 268
Онзи с обецата на веждата вече може да е баща на детето.Да,за него съм съгласна.

# 92
  • Мнения: 17 546
Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.
...Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.
Глупости! Мислиш ли че знае какво му се случва или това е демонстрация на отговорност? Ще умра от смях. Верно, много "отговорен" изглежда Joy Joy Не изглежда сякаш не разбира, той просто НЕ РАЗБИРА! това, че знае как се прави секс, не означава че разбира защо се прави и какви са последиците, и отговорностите към тези последици, били те венерическа болест, дете или каквато и да било друга придобивка от секс.

# 93
  • Мнения: 465
В Англия поставят акцента върху момчето.При нас  напоследък е обратното-тинейджърка става майка.Или учителка "сексуално се възползва" от ученик.Тези случаи зачестиха последните години.
Едни знойни учителки-блондинки,повечето семейни-неразбираемо за мен ,но факт.
На 13-14 момчетата са си вече мъже.Поне като гледам моя хубавец.Тъкмо завърши класа по сексуално образование.Обяснявали,обяснявали и изводът на края-най-сигурният начин да нямате болести  или нежелана бременност е да останете девственни до свадбата.
Ето това е-все пак живея в консервативния Среден Запад.
Не знам как е в Англия?
  bouquet

# 94
  • Мнения: 4
На мен пък ми стана жал за бебчето. Горкото, ще го отгледа баба му по майчина линия, помежду грижите за невръстните му лели и чичовци (таман 5 броя). Майка му го премяташе като плюшена играчка. И защо през цялото време го тупаше по гръбчето?

# 95
  • сусурлево
  • Мнения: 474
Представете си , бащата когато завършва училище ... детето му ще е първи клас .Ужас

# 96
  • Мнения: 4 892
Чак ми иде да прихна от смях, като чета как горко съжалявате и бебето, и майка му, и баща му. Ясно, че да станеш татко на 12 години не е най-готиното нещо, което може да ти се случи, майка също, ама чак пък - горките?! Току виж пък бъдат щастливи и здрави в бъдеще. И дано.
Оплакахте ги, все едно са неизлечимо болни.


# 97
  • Мнения: 421
Представете си , бащата когато завършва училище ... детето му ще е първи клас .Ужас


 Joy Joy Joy

# 98
  • Под липата
  • Мнения: 620
Момчето-баща ми е много симпатично като визия - прилича на уплашена кошута. Стана ми жал за него. Като го гледам на снимките , ми изглежда така, сякаш още не разбира какво му се е случило и какво следва нататък.
...Едно нещо ми направи добро впечатление - детето-баща не клинчи от отговорност ( както много често се случва, а е при бебето). Може да не са го научили, как да предпазва при секс, но поне са го научили да се държи мъжки и да понесе кръста си.
Глупости! Мислиш ли че знае какво му се случва или това е демонстрация на отговорност? Ще умра от смях. Верно, много "отговорен" изглежда Joy Joy Не изглежда сякаш не разбира, той просто НЕ РАЗБИРА! това, че знае как се прави секс, не означава че разбира защо се прави и какви са последиците, и отговорностите към тези последици, били те венерическа болест, дете или каквато и да било друга придобивка от секс.
Добре - не разбира, не знае, изглежда уплашен, мога даже да си мисля , че е бил и ужасен когато са му сервирали новината - ми, нормално! Та, той е дете! Не бих казала, че последвалата реакция, обаче, е типична. Има прекалено много истории за ,уж, зрели индивиди, които изчезват със скоростта на светлината, когато разберат за бременност на жена,  с която еднократно или многократно са правили секс. Преди повече от 15 години, моя съученичка забременя от 17 год. си гадже и той я заряза, даже се качи на кораб с помощта на баща си, докато всичко отмине. Момичето дълго време криеше и майка и разбра , когато беше в 4 месец. Напусна училище и до колкото разбрах е завършила вечерна гимназия и е родила.
 Истории много, но това дете някой го е научил да си пие горчивото лекарство.

# 99
  • Мнения: 35
Е..къде може да изчезне един 13-годишен?Нема спасение за него,момичето е казало на родителите,всички са уведомени,ако са и религиозни-къде ще избяга.Каква отговорност,какви 5 лв.

# 100
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Правя си паралел с България  newsm78 Ако историята беше за българчета..., дали ситуацията щеше да е такава?

# 101
  • Мнения: 3 268
Ако бях на мястото на родителите на това момче,щях да поискам ДНК тест.Задължително.

# 102
  • Мнения: 4
Аз пък се чудя защо не си направи тест за бащинство, че да си изясни нещата? Той не може да се сети де, ама родителите му да поискат.

 stefani6 , изпревари ме

# 103
  • Под липата
  • Мнения: 620
Е..къде може да изчезне един 13-годишен?Нема спасение за него,момичето е казало на родителите,всички са уведомени,ако са и религиозни-къде ще избяга.Каква отговорност,какви 5 лв.

 Може,може ...с любезното съдействие на мама и тате... Сещам се и за друг, скорошен случай с дъщерята на моя колежка, ама да не влизам в подробности, макар че, може би трябва,защото възрастта им  е много близка с тази на англичанчетата.

# 104
  • Мнения: 4 892
Аз пък се чудя защо не си направи тест за бащинство, че да си изясни нещата? Той не може да се сети де, ама родителите му да поискат.

Щото може да искат да си гледат детенцето, и той и родителите му, и всички. Вие имате ли нова информация по случая, та направихте сценарии за около 5 сериала и 3 драми?

Момчето всъщност баща ли е станало или е убило някого, че съвсем се обърках  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт