13-годишен става баща във Великобритания

  • 6 452
  • 120
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Не мога да го възприема. Както и 12 годишните майки, между другото. За мен е абсурд, противоестествено и каквото щете го наречете. И несправедливо. Има хора, които години се борят за деца и не се получава. А тук - от първия път, дори не знаели какво правят? И е станало. Животът е странен.

# 31
  • Мнения: 3 463
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.

# 32
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Хайде и интрига се заформи Mr. Green

# 33
  • Мнения: 4 586
Латиносериал ли се очертава.

# 34
  • Мнения: 17 546
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.
Помислих си го...

# 35
  • София
  • Мнения: 15 496
По Sky News сега казаха, че някакъв 16 годишен момък твърдял, че бебето било негово и настоявал за ДНК тест.
Това изглежда по възможно, мина ми снощи през главата и тази мисъл.

# 36
# 37
  • Варна
  • Мнения: 25 314
Добре де, на мен взе да ми идва в повече. Тоз 16 годишния къде спа досега? Защо едва сега е тръгнал да претендира за бащинство? Нещо много нагласено ми се струва newsm78 Или просто измислено.

# 38
  • Мнения: 17 546
Тоз 16 годишния къде спа досега? Защо едва сега е тръгнал да претендира за бащинство?
Ми станало му е криво, че онзи малкия е изкаран супер мъжага и стана известен, а той в девета глуха, и затова  Laughing

# 39
  • Варна
  • Мнения: 25 314
 hahaha hahaha hahaha
Може и така да е.  Друго си е то да си известен, пък дори и с такава история. Ама мацката поне да беше направила нещо, а не да набеждава това недораслото. Циркът стана пълен, да видим какво ще последва.

# 40
  • Мнения: 17 546
Ами те са си деца още, това всичкото им се струва игра. Ще изскочи истината накрая! Peace

# 41
  • Мнения: 421
вчера пак бяха ги публикували във вестника.всички се набутват да им помагат.правителството е казало,че ще им даде къща и всичко необходимо за отглеждането на бебе,както и редовен доход.засега едната баба гледа бебето,за да може "родителите" да ходят на училище Shocked

# 42
  • Мнения: 12 685
вчера пак бяха ги публикували във вестника.всички се набутват да им помагат.правителството е казало,че ще им даде къща и всичко необходимо за отглеждането на бебе,както и редовен доход.засега едната баба гледа бебето,за да може "родителите" да ходят на училище Shocked

Значи 16 год. да си наляга парцалите, защото едно бебе но 16 и 15 годишни няма да предизвика никакво умиление.
А дали ще им дадат и бавачка за таткото?

# 43
  • Мнения: 421
никак не разбрах какво искаше да кажеш newsm78

# 44
  • Мнения: 12 685
Искам да кажа, че 13 год. татко с тази детска муцунка е атракция. И затова ще им помогнат. Но ако се окаже, че е 16 годишният, няма да е така.

Общи условия

Активация на акаунт