По колко направления се полагат на децата ни?

  • 3 044
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 455
Ох,незнам!Той е JP не само на деца,а и на възрастни,което въобще не ми харесва. newsm78
Според мен едил лекар трябва да е личен или само на деца или само на възрастни.Как може да им позволяват да бъдат и на деца и на възрастни. #2gunfire

# 16
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 295
Аз съм сменяла педиатър( ОПЛ) извън установените срокове  Naughty Попълних молба в РЗОК и още същия ден записах детето си при новия лекар.

# 17
  • Мнения: 1 820
Ох,незнам!Той е JP не само на деца,а и на възрастни,което въобще не ми харесва. newsm78
Според мен едил лекар трябва да е личен или само на деца или само на възрастни.Как може да им позволяват да бъдат и на деца и на възрастни. #2gunfire

А чакай сега де. StopКой те накара да си запишеш детето при него,щом така смяташ?И моята лична има N броя бройки за  деца,но с тях се занимава педиатър с който тя лично има договор.Кой им позволява,кой не,няма значение.Всеки сам си прави избора.

# 18
  • Мнения: 455
paneva,аз направих избора за педиатър на детето ми,но аз ще го сменя.Честно да си кажа избрах го защото кабинета му е точно срещу блока,в който живеч.Още тогава знаех,че не е много кадърен,но то за бебчета не ти трябва много добър педиатъr.Той е само за ваксини и консултации и то при него това се прави от Акушерките.А те са много добри професионалистки.

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 18:40 от simona06

# 19
  • Мнения: 1 820
Ето тука ти е грешката. NaughtyАко за бебе не ти трябва НАЙ-добрия педиатър,то за кого? Crossing ArmsПри едно бебе нещата могат да се развият за минути,не за часове.После лекарите били такива,онакива. ooooh!Аз на моята дъщеря смених педиатъра когато тя беше на 3 мес.Именно защото беше АДСКИ некадърна,а на мен такава не ми трябва.Недопустимо е,камо ли когато се касае за бебе/дете  #2gunfire
Смени го,това е най-доброто решение и според мен  Hug

# 20
  • Мнения: 166
Още тогава знаех,че не е много кадърен,но то за бебчета не ти трябва много добър педиатъв


Съжалявам,че мислиш така Rolling Eyes
Не са лимитирани направленията,които издава ОПЛ до педиатър- за деца до 14 год.Но ако ОПЛ е по специалност педиатър, не знам дали би издал направление за педиатър-специалист/не говоря за тясно профилиран/, защото според теб е кадърен да води само детска консултация и длъжен  при всяка хрема примерно,да издава направление

Общи условия

Активация на акаунт