Жена кърми тигърчета :)

  • 8 016
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 292
Ха-ха  Laughing Мисля да извикам мъжа ми да хвърли едно око, че иначе едва ли  ще ми повярва.  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 875
аз пък не виждам нищо толкова шокиращо в снимките. просто в нашето общество кърменето на други видове е табу. не навсякъде порядките са такива, обаче. определено жена не може да изкърми тигърчета, но като спешна намеса за няколко дни до няколко седмици, докато укрепнат и могат да преминат на шише, защо не?! виж, маймунката може да си изкара така докато премине на твърда храна Simple Smile.

# 17
  • Мнения: 9 973
 newsm09  smile3501 smile3501 smile3501
всъщност като се замисля веднъж от удоволствие бих го направила

# 18
  • Мнения: 616
Чуждо бебе бих кърмила без проблем... ама чуждо животно  Shocked по-скоро не  Crazy

# 19
  • Мнения: 2 521
Бе и аз бих кърмила чуждо бебе,ама това с животните и на мен ми идва в повече.Не ми е приятна гледката Mr. Green

# 20
  • Мнения: 3 484
Мен снимките първо ме стреснаха, но после ги погледнах с умиление. Аз съм ЗА всичко, което спасява животи, макар че тук едва ли можем да говорим за спасение. А и щом нашите бебета (човешките) пият краве мляко, защо тигърчета или маймуни да не пият човешко. Да не говорим, че болестите при човека и повечето видове примати са идентични. Както и да е, доста си е стряскащо отначало. Laughing

# 21
  • Мнения: 2 132
Ми нали сме си към бозайниците, та защо не  Grinning

# 22
  • Мнения: 8 242
И на мен ми беше много странно ..
Обаче като се замисля.. и мен ме гледат странно, че още кърмя  Laughing

# 23
  • Мнения: 2 543
Жената, която кърми прасе, е от Нова Гвинея. Там, където живее нейното племе, няма други домашни животни, освен прасетата. Това ги прави жизнено важни и достойни за кърмене, очевидно.Simple Smile За останалите - не зная...  Вероятно си има добро обяснение и за техните случаи...

# 24
  • Мнения: 2 070
Много интересна информация, мерси!
Най-вече на Лони

# 25
  • Мнения: 192
Тази картинка не може да ме умили Stop, друго бебче - да, но животно Rolling Eyes

# 26
  • Мнения: 873
Да бе, много ще им е полезно на тигърчетата човешко мляко... да не говорим пък колко ще им стига като количество.
По този повод ви поздравявам с това:
http://xedra.wordpress.com/2008/01/25/monkey/
ами то между бебенце и маймунче много разлика няма Joy
бях чувала истории за животни,откърмили хора.виждала съм куче да кърми коте,ама това вече надмина всички куриози Sunglasses

# 27
  • Мнения: 559
Хехе, егати снимките  Grinning Не са ми гадни, нито умиление изпитах... по скоро любопитство.

# 28
  • Мнения: 721
Нещо трудно ги преглъщам тия снимки...   Rolling Eyes

Да ти кажа - и аз така Wink.
Интересен факт, но и на мен ми идва в повече. Чудя се от същата ли гърда после кърми 7-месечното си бебе.
Дано оцелеят малките тигърчета, ако бяха в природата - нямаха да имат много шанс

# 29
  • Мнения: 2 614
ЗА маймунката - ами не ме изненада, зарадва ме.
НО тигърчета и други животни....чакам мозъка ми да го преработи, иначе защо не.  Grinning
А бебетата, които пият краве мляко? Те също ползват мляко от друг биол. вид - това ужасява ли ви?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт