Жена кърми тигърчета :)

  • 8 045
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 8 242
ЗА маймунката - ами не ме изненада, зарадва ме.
НО тигърчета и други животни....чакам мозъка ми да го преработи, иначе защо не.  Grinning
А бебетата, които пият краве мляко? Те също ползват мляко от друг биол. вид - това ужасява ли ви?  Wink

Дали бебе би смукнало от друго животно директно ?  newsm78

Замислих се, че съм чела всякакви такива отгледани от маймуни и вълчици, като приказки де..
Ама дали пък някъде там не го правят  Crazy

# 31
  • Мнения: 6 713
А бебетата, които пият краве мляко? Те също ползват мляко от друг биол. вид - това ужасява ли ви?  Wink

Хич не съм ужасена от кравите, които дават мляко на човека от хиляди години. Laughing

# 32
  • Мнения: 9 776
Дали бебе би смукнало от друго животно директно ?  newsm78

Ами да ти кажа зависи от бебето. Предполагам, че някои не ги бърка от къде ще сучат, важното е да е цица  Laughing/подозирам, че моето е от тях, не съм много сигурна/.

# 33
  • Мнения: 8 242
А бебетата, които пият краве мляко? Те също ползват мляко от друг биол. вид - това ужасява ли ви?  Wink

Хич не съм ужасена от кравите, които дават мляко на човека от хиляди години. Laughing
За нашата култура е нормално да пием мляко от крава..
Ама предполагам по света доят много по-странни животни..

# 34
  • Мнения: 2 631


Ето още нещо за колекцията.  Mr. Green

# 35
  • Мнения: 9 776
Това може да е начина да задържиш шавливо кърмаче на едната цица, докато от другата бозае някоя животинка Laughing.

# 36
  • Мнения: 8 242
Това може да е начина да задържиш шавливо кърмаче на едната цица, докато от другата бозае някоя животинка Laughing.
Joy
Начини за справяне с кърмаческата стачка  Mr. Green
Яж, че сърничката ще ти изцока цицте  hahaha

# 37
  • Мнения: 559
Това може да е начина да задържиш шавливо кърмаче на едната цица, докато от другата бозае някоя животинка Laughing.
Joy
Начини за справяне с кърмаческата стачка  Mr. Green
Яж, че сърничката ще ти изцока цицте  hahaha
Хахахахаха  Joy Момичета какви ги измисляте!  Laughing А бебета със сигурност биха бозали от друго животно, но на дали някой ще им позволи  Grinning
Имаше наскоро един случай с едно момиче отгледано от кучета. Даваха го по телевизията. И лаеше и ръмжеше... Но не знам дали е сукало или са споделяли само храната.

# 38
  • Мнения: 9 776
Имаше наскоро един случай с едно момиче отгледано от кучета. Даваха го по телевизията. И лаеше и ръмжеше...

Само дето силно се съмнявам, че някой животински вид би проговорил на човешки език hahaha Joy. Ние сме толкоз съвършени Stop...

# 39
  • Мнения: 2 543
Не знам дали сте виждали тази корица от албум на Tori Amos:

Тя не кърми наистина, но прасенцето наистина суче. Rolling Eyes
А това пък е от някаква кампания за насърчаване на кърменето, ако не се лъжа. Това е известна британска журналистка - Kate Garraway:

Но и тя не кърми в действителност, а вероятно и теленцето не суче.  Mr. Green

# 40
  • Мнения: 559

Само дето силно се съмнявам, че някой животински вид би проговорил на човешки език hahaha Joy. Ние сме толкоз съвършени Stop...
По този случай бяха казали, че до определена възраст (май беше около 5 - 7години) детето не живее сред хора и не чува говор после е почти невъзможно да се научи да говори  Rolling Eyes

# 41
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 860
А това пък е от някаква кампания за насърчаване на кърменето, ако не се лъжа. Това е известна британска журналистка - Kate Garraway
А, това е много идейно Grinning
По-скоро е илюстрация на - щом човешките бебета пият краве мляко, защо не обратното...

И на мен детето навремето ми предлагаше да кърмя на котката котенцата, ама аз отказах, язък.

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 12:36 от Бу

# 42
  • Мнения: 875
да, могат човешки бебета да сучат директно от животни. навремето си спомням, че се разчу за едни ромчета, които пиеха мляко направо от домашната коза.

# 43
  • Мнения: 8 242
И на мен детето навремето ми предлагаше да кърмя на котката котенцата, ама аз отказах, язък.
Ни тъ я срам  Crossing Arms
Аз ко имах някво бебе котенце или кученце, ма от мой домашен любимец де  Mr. Green сигурно щях да пробвам  Crazy

да, могат човешки бебета да сучат директно от животни. навремето си спомням, че се разчу за едни ромчета, които пиеха мляко направо от домашната коза.
Мъж ми също е смукал директно от козата  Laughing И то в доста помнеща възраст  Simple Smile
Като го каза туй и се сетих Simple Smile .. Не е ром (хич даже) Simple Smile Simple Smile Simple Smile .. ама на село като е бил, точно като са си играли с циганетата .. и тъй Simple Smile

# 44
  • Мнения: 327
Според мен ако животните се хранеха от шише,въобще нямаше да предизвикват подобен смут.За мен именно сукането директно от гърда е смущаващото.Предполагам това отрицание е свързано с инстикта за запазване на вида или за оцеляване ThinkingНеестествено ми е,не бих го направила просто така...

Общи условия

Активация на акаунт