Гергана Грънчарова и Соломон Паси сключиха брак

  • 4 499
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 150
http://www.nationmaster.com/encyclopedia/Solomon-Pasi
Човека членува в Bnai Brith.Както и Симеон.

# 16
  • Мнения: 4 585
Борка, ти виждал ли си евреин стругар, фрезист, на бюрото по труда, държавен служител?
Нищо лично против евереите.  Hug

# 17
  • Мнения: 4 195
Джулка, поста ти има продължение - тя е толкова хубава, той толкова богат.........

Е какво му е богатото на Монката Паси. Имаше едно трабантче навремето с което разкарваше Манфред Вьорнер из София. Освен това знам че е философ май по образование. Ти да си видяла богат философ някъде. И баща му е някакъв учен май. Не е от богато семейство. Най-обикновено академично семейство
чш, това с трабанта е описано по - долу - невероятния му ПР, така и аз мога, имам едно ИЖ в двора, още върви, който иска да дойде да го повозя Wink

# 18
  • Мнения: 2 211
Не са крили връзката си въобще. Миналата година ги видях в Сити Център. Бяха заедно с децата си /явно от предишни бракове/,  чакаха на опашка пред KFC, а наоколо гъмжеше от охрана. Още тогава ми стана ясно, че работата върви към бракуване.

# 19
  • Мнения: 77
Познавам Монката Паси от няколко години! Mr. Green Мога да ви кажа, че извън работата си е истински тинейджър по душа! За Гергана нищо не мога да кажа по-конкретно - виждала съм я два, три пъти - приятна е! А Паси е страшно влюбен. Само ако знаете как говори за нея. Точно като влюбен хлапак  Embarassed Laughing

Да са живи, здрави, щастливи! Да следват мечтите си! Много щастие и на двамата!

ГОРЧИВО!

# 20
  • Мнения: 40
Той с три деца ,тя с дъщеря ама Любов !

# 21
  • София
  • Мнения: 6 798
Щом се обичат младите.... Laughing
Не, сериозно, щом има любов, стискам им палци да продължи най-дълго!!!

# 22
  • Мнения: 17 546
Сантиментален е Соломон, плака от щастие като ни приеха в НАТО, сълзите се стичаха в кьосавата му брадичка.
Да бе, сантиментален! Mr. Green Хитър е Соломон...

Брех, тез любови, вкупом с криза на средната възраст. Живи и здрави да са новобрачните. "Младоженци"  някак си не ми върви за тях.

# 23
  • Мнения: 2 013
Той с три деца ,тя с дъщеря ама Любов !

Струва ми се, че Паси има само един син - Исак Паси, кръстен на дядо си, един от най-добрите преподаватели в СУ. Другите две са на бившата му жена Бинка Пеева от предишен брак.

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Е, стига деее. Има любов, не се дразнете.

# 25
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Няма място за чудене - богат мъж и млада жена, нормално си е  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 2 013
Заедно са от доста време, та ще да е любов...

# 27
  • София
  • Мнения: 18 679
Според мен са прекрасна двойка. Не виждам абсолютно нищо учудващо в това една умна жена да се влюби в един умен мъж. Не всичко опира до красота и пари, да не бъдем елементарни. Аз лично изпитвам привличане към мъже с интелект, който съперничи на моя, ако ще да са грозни като Квазимодо. Не мога да харесам млад здрав бик с 36 зъба и вятър между ушите Laughing Защо това изглежда странно отстрани, идея си нямам.
Връзката им наистина не беше тайна. Желая им щастлив брак Hug

# 28
  • Мнения: 2 480
Джулка, поста ти има продължение - тя е толкова хубава, той толкова богат.........

Е какво му е богатото на Монката Паси. Имаше едно трабантче навремето с което разкарваше Манфред Вьорнер из София. Освен това знам че е философ май по образование. Ти да си видяла богат философ някъде. И баща му е някакъв учен май. Не е от богато семейство. Най-обикновено академично семейство
Не е философ, а математик. Баща му- Исак Паси е професор-философ и дългогодишен преподавател по естетика на специалност "философия" в СУ.
Колкото до финансовото му състояние-преценете сами. Може ли някой да преброи далаверите, в които е участвувал 1министър за 4години? И какво от това, че се вози на "Трабант"?  "Показност", но в обратен смисъл.
Още през Тодор Живковите години се знаеше за заплатата на който и да е директор, че трябва да я умножим поне по 2, за да получим нещо реално. А какво да кажем за министерската? А купищата безотчетни пари и командировки? Колко министри доброволно подават оставка?

# 29
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 695
Абе човека пенсионира Трабанта още преди 3г. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт