пак за гримирането - цветовете

  • 1 790
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Sofia
  • Мнения: 6 938
nidisvet , не се отварят линковете!

# 17
# 18
  • Мнения: 1 014
Уф, ще се опитам да го направя по-голямо.

# 19
# 20
  • София
  • Мнения: 10 309
Пак не се отваря... а така интересно си описала гримирането, че нямам търпение  Embarassed

# 21
  • Мнения: 2 323
Уауу! Браво - ти ли си правила този грим? Снимките са малко жълти и не се виждат цветовете, но като линия и сянка е супер!  bouquet

# 22
  • Мнения: 2 407
Зелени, розови, сини и златисти,този сезон е модерно всичко! Зеленото е хит!Гланца също е модерен!

# 23
  • Мнения: 5 500
На всички очи отиват всички цветове, но в различните им нюанси.
Според Парижките модни тенденции, които мисля могат да се смятат за световни Mr. Greenокото е силно подчертано в черно, тъмно синьо, тъмно кафяво отгоре и отдолу, естествено според формата на окото и цвета му. Нещо като идийски и марокански стил.
Гланца е много актуален, с него устните са като захарчета и оптически прави малките устни по-големи.

# 24
  • Мнения: 1 381
аз не го видях - на мен нищо не ми се отваря. Само една но е малк аи жълтениква и не си личи нищо. Sad

# 25
  • Мнения: 3 861
Използвам всякакви цветове(за сенки говоря) без розово, зелено. Според дрехита с които съм облечена и случая. Ако е за по официално слагам и по тежък грим(тъмни цветове). Задължително обаче, когато се гримирам, издължавам окото с молив леко отстрани, слагам спирала и нанасям в основата на окото бели перлени сенки. Стои много нежно. По дължината на окото продължавам с цвят според случая. Оформям окото и отдолу, леко с молив, а сега в жегите не слагам нищо защото ме дразни грима... Sick

# 26
  • Мнения: 330
Аз съм с пъстри очи,повече бият към жълто от колкото към зелено  nnnuuМного ми отиват сенки в светло синио,кафяво и златисто.Много съм бяла за това избягвам червени червила,предпочитам гланцове в бебешко розово или златисто кафяво.Със сигурност знам,че на бледа кожа никога не трябва да се слага бежово червило,защото устните ти се сливат с лицето и се получава грозна картинка SickНа сини очи стои страхотно виолетово във всичките му нюанси,както и зелено и розово...На червена коса се избягват розовите нюанси,защото розово и червено е наи неподходящата комбинация,включително и за дрехи....

# 27
  • по света
  • Мнения: 1 587
Винаги съм завиждала на жените с 4ерни о4и,ами на тях им отива вси4ко.
аз съм със синио сиви /които и предполагат алергии към ле6ти/, и затова предпо4итам от светли кафеви сенки или пак сини,сиви рядко жълто и зелено

# 28
  • Мнения: 5 539
Аз съм със сини очи и руса коса и най-често се гримирам във всички нюанси на лилавото, а също и в розово, кафяво, сиво, бледосиньо.
Много искам да пробвам и зелени сенки, но по магазините не мога да намеря такъв нюанс, какъвто търся Sad Всички зелени сенки са някакви убити, а аз искам чисто светло зелено към резеда.
Да добавя, че когато имам време, слагам и черен или сив молив. Ефектът е убийствен Wink

Общи условия

Активация на акаунт