Крем SKY FACE

  • 32 592
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 642
Ми по-логично е да действа след епилация. Обръснатия косъм е просто срязан, а не изваден, за да се въздейства на фоликула. Според мен няма логика да е еднакво ефективен след епилация и след бръснене  newsm78

# 31
  • Мнения: 93
Не зная със сигурност на какъв принцип действа, но вероятно е нещо като киселина, която унищожава косменото гнездо малко по малко. Когато епилираме косъма го изваждаме цял и така се дава достъп на маслото до сърцевината. Както и да е, дано наистина има ефект. Чакам 1ви и започвам голямото търсене по аптеките.  Praynig

# 32
  • Мнения: 2
Това за чистото масло е много интересно, а да си прочела в коя страна го правят? Ще потърся и аз, дано да открия нещо.  Praynig

# 33
  • Мнения: 1 531
Получих го. Утре имам час при козметичката за скубане и ще ви държа в течение какво се получава.

# 34
  • Мнения: 1 531
А задължително ли е да се маже след коло-маска? Може ли след бръснене?

пише, че не може след бръснене. трябва косъмът да е изваден, за да въздейства върху космения фоликул.

# 35
  • Мнения: 2
  Е то ако можеше след бръснене нямаше да е интересно  Mr. Green Все пак трябва да си ни боли - трай, бабо за хубост  Twisted Evil Twisted Evil

# 36
  • Мнения: 1 531
абе мен , ако питаш, ако можеше и без бръснене и кола, само да се намажеш и айде  Laughing, пък ако можеше и да не растат - съвсем добре щеше да е.

# 37
  • Мнения: 93
Това за чистото масло е много интересно, а да си прочела в коя страна го правят? Ще потърся и аз, дано да открия нещо.  Praynig

Някакви американци коментираха в един форум. Вероятно в Америка го има.

Получих го. Утре имам час при козметичката за скубане и ще ви държа в течение какво се получава.

Ще се радвам да споделиш първи впечатления.  Hug

# 38
Предполагам, че евентуално това което ще напиша ще се приеме за реклама, но все пак ще го постна
В този сайт има описание на продукта -> http://www.green-master.eu/

# 39
  • Мнения: 1 531
Предполагам, че евентуално това което ще напиша ще се приеме за реклама, но все пак ще го постна
В този сайт има описание на продукта -> http://www.green-master.eu/

от сайта, който е постнат съм  фен на родиолата. даже ще ти кажа точно на кое:

http://www.green-master.eu/index.php?option=com_content&view … ics&Itemid=65

ползувала съм го и няма равен.

# 40
  • Мнения: 0
здравейте  Simple Smile преди около седмица търсих информация за този крем и така се регистрирах тук Grinning
след няколко дни ще дойде и моят крем, дано да има резултат  Wink
ползвала съм доста от козметиката на тази фирма и съм доволна от продуктите. Имам позната,която работи в тази фирма и каза,че крема е нов. Дано да даде резултат,за да престана да спестчвам пари за фотоепилация Simple Smile

# 41
  • Мнения: 93
Гледам, че на сайта няма обявени цени. Бихте ли споделили кое за какви пари сте си купили?  Thinking

# 42
  • Поморие
  • Мнения: 162
Току що получих моя. Нямам търпение да се оскубя и да започна мазането.

# 43
  • Мнения: 1 531
аз вече се мажа втори ден. чудя се дали да не се мажа повече от пет дни? трябва да попрочета малко кога пак почва да расте косъм. ама, ако си правя коло-маска на 20 дни, то 5 дни мазане може би е достатъчно. как мислиш? ааа, и другото , което ме посъветва моя приятелка от истанбул е, като се намажа да не се къпя поне 3 часа. ако мога да го оставя да действа през целия ден или нощ било най-добре.

# 44
  • Мнения: 3 118
И аз се интересувам живо, не знам дали го има вече по аптеките, ако някой го е открил, моля да се похвали.
Мацките които го имат, ще се раздаме да споделяте резултата с течение на времето.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт