Крем SKY FACE

  • 32 636
  • 118
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2
ooo 4uval e Google, ama samo turski sajtove Simple Smile

# 76
  • Мнения: 168
А в Пловдив
има ли го и къде

# 77
  • Мнения: 44
В сайта на крема си пише в кои градове, в кои аптеки(дрогерии) и на коя улица се предлага! Simple Smile

# 78
  • Мнения: 44
А между другото какво става? Много затихнахте Sad Има ли резултати или не? newsm78

# 79
  • Мнения: 3 117
А между другото какво става? Много затихнахте Sad Има ли резултати или не? newsm78
ами не е като да не растат косъмчетата
ама на опаковката пише, че чак след 5 месе4на употреба резултатите са едикакви си.

# 80
  • Мнения: 44
о, ама аз дори и не се надявам да измислят нещо от което да спрат да растат Simple Smile Имам предвид дали поне забавя растежа ( защото изчетох цялата тема, но само споменават, 4е така им се струвало Wink ) , дали наистина стават по-тънки? Simple Smile  newsm78

# 81
  • Мнения: 3 117
Няма да е пресилено, ако кажем, че ефектът от използването на Sky Face се появява още след първото му прилагане върху епилирания участък на кожата. Новите косъмчета поникват много по-бавно и ефектът на гладките крака се запазва по-дълго време от обикновено.
Но за да се прояви истински, видим резултат, е необходимо използване на крема в продължение на най-малко 5 месеца. Лабораторните изследвания показват, че резултатите при това използване достигат 55% разреждане на окосмяването и до 45% изтъняване на косъма. Косъмчетата стават по-фини, руси, незабележими и след епилация израстват много по-бавно.


Ето какво пишат просветените. Аз определено ще продължа да го ползвам, но за момента не мога "горещо" да го препоръчам. Това е.

# 82
  • Мнения: 93
Аз също да отговоря на запитването дали има ефект - честно казано не забелязвам кой знае какъв. Наистина кожата е по-спокойна след епилация и може би растат по-бавно, но нека изхарча опаковката и тогава ще дам някакви реални впечатления. Но пък не е зле да го пробвате.  Така ще имаме повече мнения. Hug

# 83
  • Мнения: 44
Ами както някой беше писал 20 лв къде ли не съм ги дала ще взема и аз да го купя  smile3503

# 84
  • Мнения: 2
Мацки, вече 4ти ден се мажа, това ми е за първия от 5те месеца, само на мен ли ми се струва или или и вас малко ви дразни след нанасяне и после спира?  Hug

# 85
  • Мнения: 46
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313& … ee-All-Categories

Вижте какво открих в нета.Доколкото разбрах това е чисто олио от мравчици,пак с същия ефект като крема.Само незнам дали има доставка до България  Thinking

Последна редакция: чт, 09 апр 2009, 02:18 от poli@

# 86
  • Мнения: 2
http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid=p3907.m38.l1313& … ee-All-Categories

Вижте какво открих в нета.Доколкото разбрах това е чисто олио от мравчици,пак с същия ефект като крема.Само незнам дали има доставка до България  Thinking

Не няма го и аз съм го търсила Crossing Arms

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 360
И аз ще си го взема този крем. Flutter
Някой ,който го използва,може ли да ми каже дали веднага след кола маската се маже с крема.Защото аз съм си свикнала след кола да мажа с олио за тяло или пудра според мястото ,което съм обезкосмила.Ако не сложа кожата ми #Crazy
Дали мога да започна с крема на следващия ден след обезкосмяването Thinking???

# 88
  • Мнения: 93
Аз лично като си направя кола маска след това изчаквам поне 1 час. Измивам с чиста вода и нанасям крема. Нито ми щипе, нито чувствам някакво раздразване. Точно обратното - много приятно овлажнява кожата и я успокоява.  Peace

# 89
  • Мнения: 13 627
Навих се да го пробвам крема, но е малко странно защо не се намира никаква информация за него, освен в сайта на самия крем. Българска фирма ли го произвежда? В немския гугъл няма нищо за него..а уж и мис Германия го ползвала... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт