МНОГОДЕТНИ МАМИ

  • 54 347
  • 370
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 410
Днес ще съм с този ник.Утре си връщам стария. Naughty Пикасо,не ми ли отива?

# 316
  • Мнения: 331
Здравейте и от мен! Май не само на мен ми беше провален празникът. Цял ден на моя мъж му изнасях беседа какво е финансовото ни състояние и как не може да продължава да си стои вкъщи и да чака нещата да се оправят. Той извършва транспорт-нещо като товарно такси. Накрая му казах, че тази седмица той ще пазарува-да види дали ми е лесно на мен. Добре, че вечерта децата ме зарадваха с подаръци, правени от тях.
Слънчевото време вчера ми оправи настроението-с малкия Марти ходихме на една голяма разходка. Но днес е толкова студено, дъждовно и мрачно...

# 317
  • Мнения: 1 818
Затова пък Яни цял ден ми пя "а боичка златна няма - как да нарисувам мама!" Mr. Green Mr. Green
И така!!!!

 Heart Eyes сладур Heart Eyes

Миши Бърборанкова  Hug ,отива ти Многоръката Шива ,но като гледам има две свободни ръце...за още две дечица  Wink
Пикасо   Grinning  ,аз отдавна съм казала...Добре сте ми дошли всички на гостисамо списък направете ...стаята от мен...манджата от вас Mr. GreenHug
ВаляHug не обръщай внимание на лошото време...важното е да има слънце в душите ни !

Вчера ме боля корема много и моя мъж вика: Легни си ,Габинце...аз ще измия чиниите ...Ставам тази сутрин -Нищо не измито  #Cussing out и още повече разхвърляно в кухнята ...Аааааа  Naughty ,ще видите вие Аз не съм ли човек ...така че днес ще действам по рецептата на Пешеходчица...Вземам си книгата и си лягам...после и едно филмче ще изгледам...




# 318
  • Пловдив
  • Мнения: 616
Здравейте момичета,

аз само набързо минавм - но не издържах - Емко - кога твоят съпруг стана такъв - предполагам, че когато сте се оженили - не е било така?  Thinking - ей много кофти ми стана като ти прочетох поста!
ДИП - супер   bouquet
Пикасо - тела не е бил дефектен, а само - кодиран -  #Crazy каквото и да означава това....
Бърборанче - чакам те със стария ник - обещавам и моя да върна - че така аз поне се обърквам...
Габи - почвам мнооого сериозно да се замислям за екскурзия до Испания - с мъжа ми не сме излизали никаде извън бг- и гледам, че му е мъчно - дали да не ти дойдем на гости  Laughing
valia_b и всички с малки дечица - още малко и почва хубавото време за разходки   bouquet

Да си призная - и аз не го тача много като празник 8-ми март - и на мен ми лъха на комунизум( мъжът ми го знае и само на ухо ми прошепна, че много ме обича), но дата е много специална за мен - тогава е рожденния ден на майка ми 0 е повод да се съберем заедно със семейството на сестра ми при мама и татко. А и защото баща ми не беше на рожденния ден на Наско и на Йоанка(племенница - няколко дни преди насковия) на този ден реално празнуваме 3 рожденни дни.
Започнах да правя торта в събота и... обърках сметаната - вместо бяла почнах да разбивам ягодова  #Crazy - ама ягодата не знаех как ще се върже със шоколадовата заливка и реших - ще правя две торти - желирана плодова - с розовата сметана и бананова - изтичах до магазина да купя плодове и бяла сметана.
Децата бяха много доволни - бабата беше приготвила баклава - така че сладкишите ИЗОБИЛВАХА!!!!
Дидка - радвам се че другото момиченце изглежда толкова щастливо у вас...
Кламерчето е много закчливо - наистина супер име за книжарница Юле

Мамо Цоци - толкова хубави снимки - вярвам, че е било прекрасно преживяване!
natali_2008 - не те разбирам - според мен Джо е най-сладкото дете в градината! Аз много бих се радвала ако моето детенце се държи така!!! Непринудено!

Всички, които не споменах - много целувки и прегръдки!

# 319
  • Пазарджик
  • Мнения: 307
здравейте момичета Hug Hug Hug
нямам думи за обяснения по темата за мъжо ooooh!
днес гаден ден,студен и ветровит Confused

# 320
  • Мнения: 7 263
С тези смени на никовете, всеки път поглеждам по 2 пъти заглавието на темата  Simple Smile
Емко, всеки път като те прочета и ..... Twisted Evil
Пиша ти наистина с най-добри чувства. Три деца са сериозен ангажимен, сериозна причина - да искаш да имаш нормален делник. Труден, но нормален. Намери начин да вземеш своя живот в свои ръце. Намери начин да намериш друг път и тръгни по него, той може да  не е по-гладък и лесен, но ще е твоят път Peace
Подкрепа ще намериш  Peace
Не обричай децата си да отраснат в подобна отровна атмосфера и да стават свидетели на подобни отношения.

# 321
  • Мнения: 367
Ей,Татянче,ама как да не ти отива ......... HugРазбирасе,че ти отива,особенно след като ни показа онова упражнение за изправяне на гърба/сещаш се Wink/,това направо ти лепна като "на свинче ,звънче",или "като дупе и гащи".......Боже пак простотии!Сори!ХАААААресвам те и като Миши и като Бърборанка и като Шива....от мен за теб  bouquet
Габи,ама ти да не си помислиш,че няма да се възползвам от предложението,нищо ,че ще си носим храница/няма кюфтенца,а? Tired/Току-виж потропаме на вратата! Hug
Клик,да де това да ме успокоиш ли го каза......нали една вечер го гледах само на външен вид,без да го пипам даже...
Лени,така е  хората имат нужда от нов външен вид,а ние с "гайдите" ...стоим си -ти се с това пиле,аз се с тоя пес и..... Whistling
Емко,я какви готини дечица имаш,пък и ти я каква си младичка и хубава,дръж се...пък докато устискаш.... Peace
Айде доскоро,че в една темичка,която пуснах се намери една мацка да ми обяснява,че съм направила грешка в заглавието и "то и избожда очите" #CrazyЛеле,отивам да видя добре ли е,че да и помогна ако трябва.... Mr. Green
Обичам ви!  bouquet Hug Hug Hug

# 322
  • Мнения: 7 263
picaso някои хора са по-вътрешни с правописа  Wink Wink Wink
Аз не се взирам много, е ако е нещо фрапиращо го виждам, но рядко давам акъл / само ако автора лично ме е издразнил нещо и да му натрия носа да речем  Twisted Evil Mr. Green/ Та иди да не стане някой сакътлък с девойката, може пък от най-добри чувства да ти е писала женицата   bouquet

Ей,Татянче,ама как да не ти отива ......... HugРазбирасе,че ти отива,особенно след като ни показа онова упражнение за изправяне на гърба/сещаш се Wink/
Ииииии може ли и ние да научим нещо повече за тези упражнения  Flutter Crazy  Crazy Party подозирам, че са силно полезни  Mr. Green

# 323
  • Мнения: 2 022
Ей,Татянче,ама как да не ти отива ......... HugРазбирасе,че ти отива,особенно след като ни показа онова упражнение за изправяне на гърба/сещаш се Wink/
Ииииии може ли и ние да научим нещо повече за тези упражнения  Flutter Crazy  Crazy Party подозирам, че са силно полезни  Mr. Green

Ooo, много са полезни, но за да ги правиш, ти трябват поне две породени дечица или пък близнаци.  Mr. Green
И като казах "близнаци": Цоци, миличка, много хубав разказ в картинки. Чакаме и други резултати, след няколко седмици...  Heart Eyes

Таничка-Шива, много ти отиват повечето ръчички, а и кръшната стойка. Страшно върви за гимнастиката ти. Ма повече ми харесваш като "бърборанка", отколкото като богиня.  Hug

Габи, радвам се да те видя.  Hug

Ииии ... ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ГАЛЕТА!
Бъдете живи и здрави, обградени от любов, щастие и топлина.
   bouquet

# 324
  • Мнения: 1 035
Честит Рожден ден на Виктория на nadiaeurо и Ива на Maminka! Скъпи деца,желая ви да сте все така добри и усмихнати !!!
 
Margi ,Пожелавам ти Здраве - то Винаги е нужно!
Пожелавам ти Щастие -то никога не стига!
Море от любов на брега на...
което винаги те чака някой
честит рожден ден мила!!!



Ииии ... ЧЕСТИТО НА ВСИЧКИ ГАЛЕТА!
Бъдете живи и здрави, обградени от любов, щастие и топлина. [/b] [/color]   bouquet
Присъединявам се към поздравите   bouquet

Цоци ,заприличала си на истинка пролет ....още по- хубава от преди,това зелено мн. ти отива

здравейте момичета Hug Hug Hug
нямам думи за обяснения по темата за мъжо ooooh!
днес гаден ден,студен и ветровит Confused

като времето??????????????????

click ...Раде ,Ще пометна от твойте вкусотии...ако бях бременна де.......

Дидка , с един член повече?????

Ох , май много съм пропуснала ..... и на Пешеходката рецептата....
Поздрави за златен Яни Heart Eyes
...и честита придобивка на picaso
 Hug

# 325
  • Мнения: 11 607
Мами, благодаря ви за милите думи...В знак на благодарност ви пускам една лесна рецепта за Домашен данет, тук от форума е, тази вечер я правих, стана разкошен!

За сега това, по-късно ще чета и ще пиша повече......

Домашен Данет

1 л. прясно мляко
200 мл. сладкарска течна сметана
50 гр. какао
50 гр. подсладено какао ( тип Нескуик)
130 гр. пудра захар
55 гр. царевично нишесте

Смесваме всички сухи продукти.
Прибавяме прогресивно студеното мляко и сметаната.
Слагаме на среден котлон и бъркаме непрекъснато, докато крема се сгъсти.
Разпределяме в купички и охлаждаме в хладилник.

# 326
  • Мнения: 2 433
И моят Галинчо има имен ден!!! Mr. Green Hug
Да ми е жив и здрав!

# 327
  • Мнения: 3 323
Честито на всички именници - на Галчето и Галин най вече (тях ги познавам лично) Laughing, ако съм пропуснала някой/я Гал/ка - два пъти да и е честито!

Цоцоланке, шпионирах ти публикациите и щях да те питам за тоя Данет, обаче щом е с какао не става Sad. Докато не съм забравила - ще е много нахално ли да те помоля за една луковичка от това дето ти го дадох - дето го мисля за кала, пък то било намси кво... На Търново кат се видим? newsm03

Днес нали съм уфатна невеста (сега ще има да се отблагодарявам за ГО-то до другата година) - без да искам направих страшен сладкиш и то без брашно (начи и Юлето може да се справи при тая ситуация Wink - нема само да се хили като изтърван заек!). Пиша състава, ако искате го пробвайте.

4 яйца се разбиват на сняг с половин чаша захар на водна баня (демек на котлона ври вода и в друг, по малък съд разбиваш яйцата и захарта). Като побелее се маха от топлото и се добавя 100 гр начукани орехи (аз сложих май повече - на око, ама ние много ги тачим) разбъркани с 2 лъжички (малки дето бъркате в кафето) брашно - толкова и Юлка ще сбере (от кумова срама). Това се мета в тавичка върху хартия за печене (жива да си Цоцоланке - ашколсун ти правя!) и се пече на умерена (180-200 градуса) фурна. Докато се пече (бързо става) правите ванилов крем (или както е в моя случай - детето тича до магазина за триминутни кремчета 2 бр.). Щом покафевее печивото се изсипва от тавата върху мокра и добре изстискана кърпа и се увива . Благородната идея на авторката е да омекне и да се навие в последствие заедно с крема като руло, но не е познала тя с кой си мери силите - естествено не омекна до такава степен, затова го върнах в тавичката и отгоре насипах крема. Стана - за чудо и приказ - хем приятно и леко, хем диетично (почти). Знам, че повечето сте кулинарки - дано не се обидите от подробното описание, просто в началото на това си вишу - кулинарното, всички тия незнайни за мен термини ме объркваха и съм се отказвала от много рецепти защото примерно не мога да преценя колко е ... една лъжица. 1 равна, 1 повече от равна, 1 пълна с връх .... newsm78

Още съм в дупка - въпросът е морален, яд ме е на конкретни личности....

# 328
  • Мнения: 367
Здравейте,пак от мен...май ще трябва да си присвоя най-нахално ника ти Танче-това де "бърборанка" Embarassed,...ама то какво да прави човек,след едно гости /мама и тати Heart Eyes/ и след много окъпани и нахранени деца/е може и да са повече Mr. Green/,след простряна една пералня/де да можеше две наведнъж,щях да се възползвам от опцията,ама после с гледенето,ятии две една след друга или една до друга newsm78,или просто да си поканя приятелки и най-небрежно да извадя една камара негладени дрехи,и те от кумова срама ,щат-нещат ще ми помогнат... ThinkingАма като се замисля,може пък да побързат да си тръгнат. Laughing
То моя имен ден мина,чувствам се поздравена и благодаря за поздравите Hug
Юле,само дето забравих твоя Галин,да го забрави зло адаша,много здраве и късмет ...и да го слушкаш Wink
Лени,за мацката с избодените очи няма да коментирам,работата е там,че и аз си видях грешката,но честно да си призная незнам как да поправям заглавия Embarassed,но въпреки това получих доста отговори,незнам техните очи как са......само въпросната персона,надълго и нашироко ми обясни,че така и така съм сгрешила,как се пише в единствено и в множествено число и заключение..."Това се учи в първи клас" ShockedЕ,...тук моята иначе спокойна натура Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil,запазих самообладение и я попитах освен това нещо по темата има ли...не ми отговори.....Какво да ти кажа,понякога спокойствието е нещо много важно/ако някой ми намери грешшка от клавиатурата е ,просто едната ми ръка влачи...... Whistling/ Joy
Мама Цоцоланка,ще се възползвам от рецептата,че иначе ...мойте са любители на Данет,от най-голямата,до най-малката,но....заплатата някяк си ни изтича покрай него #CrazyДано го направя успешно и да го одобрят!  bouquet
Пешеходке и мен ме няма/сигурно повече и от всички вас/в готвенето...ама не се притеснявам,за къде да бързам,никой научен не се е родил,имам време ,ще се науча все някога...надявам се/ако не ,ще чакам Калинка да ми готви,нали на прощапулника хвана черпака детето Laughing/Пробвам,пробвам,до умопобъркване #Crazy #Crazy #Crazy
Айде чао!Отивам да спинкам!  bouquet

# 329
  • Мнения: 1 410
Ето ме ,с новия стар ник! Mr. Green
Вчера в Израел беше празник на който всичко живо се маскира и така си ходи - на училище,на работа ...И в една друга тема с момичетата се маскирахме.Голяма веселба падна!Мен обаче ми кръцнаха нета - може би поради лошите атмосферни условия  newsm78 и цял ден бях "безнетна".А следобед бяхме на снимки с Аничка - за сп."Моето дете" - Ани беше модел за бебешка мода.Обличахме се,събличахме се.... ooooh!Да не си помислите ,че съм някоя суперамбициозна майка ,която постоянно си навира децата тук и там.Аничка я харесаха на 01.03 - на празника на Баба Марта.Оглеждаха я,оглеждаха и накрая дойдоха при мен и ми предложиха.Е,аз бях доволна  Mr. Green,как да откажа Laughing,нали си е моето гардже!Какво д анаправя като си ми толкова харизматични децата - все ги снимат по медиите - всичките са минали пред обектива и Бог ми е свидетел,че не съм ги навирала умишлено. Embarassed
Прегръщам ви всички!Прекрасен ,цветен ден.

П.П.Бясна съм !Гадните котки,които трябва да стоят в мазето и да строяват плъховете за изселване от там,вместо това си почиват безгрижно КЪДЕ? ShockedВ любимата ми двойна количка и са я оплескали отвсякъде с косми и боклуци! #Cussing out #Cussing out #Cussing outКога да я пера,кога да съхне,направо...... Close

Общи условия

Активация на акаунт