За веждите...

  • 6 540
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 372
Сложна операция ми се струва.
Може,но предполагам,че си има цака. Абе,ще видим дали няма да се орезиля накрая,ама...   hahaha

# 16
  • Мнения: 3
Оформянето на веждите с конец не е нов метод- на Изток го използват от много време,преди да не са имали винаги пинцети Simple Smile хе хе
Малко е играчка според мен, но пък е интересно ,аз почти не оформям моите

Последна редакция: нд, 15 фев 2009, 22:54 от roshavka

# 17
  • Мнения: 372
Това клипче го има и по-напред. Все пак благодаря!  bouquet

# 18
  • Мнения: 1 941
Аз не мисля, че бих могла сама да си оскубя веждите по този начин. Но, няколко пъти съм ходила в един салон, където козметичката е туркиня и тя ме светна. Оформя ми веждите за нула време и стават перфектни. За мустачките също е много ефективно, бързо и безболезнено. За съжаление загубих дирите на тая жена, а беше същински факир на конеца ...

# 19
  • някъде
  • Мнения: 979
А кое му е предимството на конеца пред пинсетата?
Изглежда трудничко и има вероятност да ходя окепазена доста време докато схвана метода.

# 20
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Полезен или вреден за кое?!

Нали действа на принципа на пинсетата.

Ако си като бостан във веждите може и да е по-лесно с конеца, но да е в опитни ръце!

# 21
  • Lost in a fairytale ...
  • Мнения: 714
А кое му е предимството на конеца пред пинсетата?
Изглежда трудничко и има вероятност да ходя окепазена доста време докато схвана метода.

Предимството е, че става по-бързо. Wink
Аз лично си скубя с конец само косъмчетата над веждите и под тях, линията предпочитам с пинсетка , защото не съм свикнала още, а и таман ми порастнаха веждите и станаха за пред хора, не ми се ще да ги окепазя.
Та  мисълта ми е, че не е сложна работа.Трябва само да хванеш по-удобно конеца, ноето е по-трудната част Simple Smile А и наистина по-малко боли Wink

# 22
  • Мнения: 431
Супер лесно е. И става и за други местенца

# 23
  • Мнения: 214
леле тази  мацка  от клипчето  ме  разби

# 24
  • Мнения: 148
Днес ходих в един фризюрски салон и една много мила жена ми ги махна с конец... Много съм доволна!!! Все едно ми ги махна с кола маска, но болката беше много по - малка... После ми ги намаза с едно балсамче и нито се зачервих, нито нищо...  bouquet Hug

# 25
  • Мнения: 348
Ей, страхотно ми се струва, и под линия  Laughing ще пробвам и аз

# 26
  • Мнения: 2 478
Сложна операция ми се струва.

И на мен.Предпочитам старата пинсета Laughing

# 27
  • Мнения: 348
Пробвах  Laughing Леле щях да падна, с едно изтегляне цялата горна част на черта  Laughing Обаче ако е голям конеца нещо не ми се огъва по веждите и е трудно, ще трябва да подобря техниката  hahaha

# 28
  • Мнения: 1 303
Не, Благодаря,не ми се вижда нито лесно,нито удобно,имам страхотна пинсетка Sunglasses

# 29
  • Мнения: 1 731
Абе за какво да си усложнявам живота. Joy
Хората са измислили пинсетата за улеснение,аз ще се мъча със старовремски методи. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт