Пазаруване от сайта на Victoria's secret - 5

  • 36 867
  • 460
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 112
Проявявам интерс за поръчка от сайта на "Victoria's Secret ". Търся някой за комбиниране на поръчка от гр. Варна-моля , да ми пише на лични.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Някой чака ли поръчка по пощата от началото на февруари?!  Rolling Eyes

# 17
  • Мнения: 130
Предната ми поръчка беше шипната на 04.02. и си я получих по пощата 10.02.Сега - утре или други ден чакам следващата шипната на 12.02  Simple Smile

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:22 от BlackBerry

# 18
  • София
  • Мнения: 398
Имам персонален код за 10 $ off ако някой прояввява интерес да пише, валиден е до края на февруари  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 71
Fairy Tale можеш ли да ми кажеш за обувките винаги ли се плаща мито или само когато сумата е над 150 евро

# 20
  • Мнения: 529
Fairy Tale можеш ли да ми кажеш за обувките винаги ли се плаща мито или само когато сумата е над 150 евро
Само когато е над 150 евро.

# 21
  • Мнения: 2 401
Правилно ли съм разбрала, че до 150Е с обикновена поща няма да ходя до митницата?
Ако е така мога да включа още някой за София.

# 22
  • Мнения: 529
Правилно ли съм разбрала, че до 150Е с обикновена поща няма да ходя до митницата?
Ако е така мога да включа още някой за София.
Правилно. Обаче кой ти гарантира, че ВС няма да ти изпрати по UPS? Аз миналата седмица ходих до Митницата заради пратка от 60 долара.

# 23
  • Мнения: 2 401
Няма ли опция за избор  на начина на пращане? Не съм поръчвала досега оттук.

# 24
  • Мнения: 71
[Правилно. Обаче кой ти гарантира, че ВС няма да ти изпрати по UPS? Аз миналата седмица ходих до Митницата заради пратка от 60 долара.
а те как решават как да изпратят поръчката? на мен ми се видя че като се оформя поръчката там имаш възможност да избираш по какъв начин да ти бъде изпратено - с обикновена поща или по UPS. не е ли така

# 25
  • Мнения: 529
Няма ли опция за избор  на начина на пращане? Не съм поръчвала досега оттук.
Ние винаги избираме обикновена поща. Обаче ВС понякога ни прави "приятни сюрпризи" и изпраща по UPS.

# 26
  • Мнения: 529
а те как решават как да изпратят поръчката? на мен ми се видя че като се оформя поръчката там имаш възможност да избираш по какъв начин да ти бъде изпратено - с обикновена поща или по UPS. не е ли така
Не е зле да прочетете предишната тема. Те сами решават как да ти я пратят. Дори да избереш Обикновена поща, могат да ти я пратят по UPS за тяхна сметка.

# 27
  • Мнения: 2 401
Това направо ще ме откаже от поръчка.  Thinking  Ще взема да им пиша писъмце първо.

# 28
  • Мнения: 71
 newsm78 уф голямо чудене с тази моя поръчка.поръчката ми е за 178 $ и се чудя така ли да я оставя или да махна един артикул и ще стане 160. 178 $ са 144 евро и така се вмествам до 150 евро, но това са без транспортните разхди. някъде прочетох че митницята не включвала транспортните разходи в митническата облагаема стойнст, но UPS ги включвали. не знам дали да не си направя две поръчки за по-сигурно.някой може ли да ми каже до 150 евро дали влизат транспортните разходи.
p.s. вече ми е неудобно от съпруга ми от незнам колко време се занимавам с тези неща

# 29
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
newsm78 уф голямо чудене с тази моя поръчка.поръчката ми е за 178 $ и се чудя така ли да я оставя или да махна един артикул и ще стане 160. 178 $ са 144 евро и така се вмествам до 150 евро, но това са без транспортните разхди. някъде прочетох че митницята не включвала транспортните разходи в митническата облагаема стойнст, но UPS ги включвали. не знам дали да не си направя две поръчки за по-сигурно.някой може ли да ми каже до 150 евро дали влизат транспортните разходи.
p.s. вече ми е неудобно от съпруга ми от незнам колко време се занимавам с тези неща

Ти нали разбра,че на колкото и пратки да ги разделиш нямаш гаранция, че ще избегнеш митницата, защото VS сами решават как да ти изпратят поръчката?

Общи условия

Активация на акаунт