Въпроси към модераторите и администраторите

  • 93 528
  • 1 392
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25 695

Може ли да ми кажете кои са вашите версии?

IE7, за флаша не знам коя версия е. Все още не мога да пробвам какво ще се получи, когато съм с друг браузър, не ми се появява точно тази реклама.

Издебнах го. С друг браузър съм в момента, този път не блокира.  newsm78

Последна редакция: пт, 20 фев 2009, 14:10 от Как`Сийка

# 16
  • Мнения: 4 473
Всъщност ''slavina'' е само екранно име sisonka7409 е ника на потребителката.

Ето това е най-странното. Видях, че е само екранно име и не би трябвало да има проблем, защото аз използвам опцията Отговор на това писмо, а не изписвам името...  Confused

# 17
  • Мнения: 6 029
Стрелче, заради кавичките на самия ник е най-вероятно, бърка се системата.

# 18
  • Мнения: 4 473
Така е, Джули. В полето за изпращане на съобщението се получават двойни кавички и системата забива.  Grinning
Потребителката, която е писала по-горе за същия проблем на моят, е имала предвид и същия случай. Проблемът мисля, вече е решен - потребителката с ник в кавички си смени екранното име по мой съвет и вече няма проблем. Peace

# 19
  • Мнения: 400
Така е, Джули. В полето за изпращане на съобщението се получават двойни кавички и системата забива.  Grinning
Потребителката, която е писала по-горе за същия проблем на моят, е имала предвид и същия случай. Проблемът мисля, вече е решен - потребителката с ник в кавички си смени екранното име по мой съвет и вече няма проблем. Peace
Да,за същата потребителка става въпрос Laughing
Вече няма проблем Peace

# 20
  • Мнения: 2 196
Може ли да ми кажете кои са вашите версии?
Може и да е късно, защото от вчера следобяд при мен изчезна проблема, нo да кажа все пак.
Опера 9,6 и Adobe flash player 10.

# 21
  • Мнения: 426
Преди малко като се опитах да използвам тази икона  #Cussing out
ме препрати към този сайт http://www.bilkprom.com/  newsm78
Просто споделям,явно и аз съм успяла да я използвам,стана само веднъж  Confused

Последна редакция: нд, 22 фев 2009, 09:18 от cvetomir@

# 22
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 361
 #Cussing out ами няколко пъти я пробвам но нищо..... #Cussing out #Cussing out #Cussing out ето пак и пак....

# 23
  • Мнения: 25 695
Току-що пак ми блокира браузърът от тази реклама, не съм с ИЕ. Вчера със същия всичко беше наред. Странно защо веднъж блокира, друг път не...

# 24
Здравейте, досега не съм влизала във форума на бг мама, но имам регистрация. Не мога да се логна обаче. Когато въведа потребителското име и паролата ми дава "Потребителското име не съществува". Моля за помощ
A кое е потребителското име?
Потребителското име е janetta

# 25
  • Мнения: 2 388
Забелязвам, че на някои потребителки аватарите са им "оградени" със сини стрелкички, които се местят наляво - надясно.
Как мога да си направя и моя така?
Благодаря предварително.
Най - вероятно вече е обсъждано, ама не можах да намеря отговор.

# 26
  • София
  • Мнения: 39 812
Аватарите със стрелки са по-големи от допустимите размери, затова изглеждат така. По-добре вашият не го правете по този начин.

# 27
  • Мнения: 2 388
Много благодаря за отговора.  bouquet
Разбира се, че няма да го правя така.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Колко са след промените допустимите страници за една тема?

# 29
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 650
За какви теми и какви промени става въпрос...?

Общи условия

Активация на акаунт