Въпроси към модераторите и администраторите

  • 93 514
  • 1 392
  •   1
Отговори
# 1 140
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Здравейте! Бих искала да попитам дали има причина тази тема за "Прага" http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165470.0 да е заключена или е станала грешка?  Rolling Eyes

# 1 141
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Сама си разреших проблема. Сори  Blush

Последна редакция: нд, 13 сеп 2009, 12:46 от eli_dechkin

# 1 142
  • Мнения: 1 959
В петък вечер, вчера почти цял ден, не мога да отворя сайта- изписва ми -грешка 501.
Отварям от чужбина, проблеми с други бг сайтове нямам.

# 1 143
  • Мнения: 6 713
Видях преди малко,че отчетните теми се заключват на 50-та стр. вече. Значи ли това, че ще има опция за виждане на всички страници както досега? newsm78 Аз ползвам тази опция, защото ми е удобна. Simple Smile

# 1 144
  • Мнения: 6 323
Не, няма да бъде възможно едновременното отваряне на всички 50 стр.  Мненията до 20 стр. включително ще могат да се зареждат едновременно - след това само страницирано.
Препоръчвам Ви да ползвате бутончето до името на темите - така системата ще зарежда темата директно при първия непрочетен от Вас отговор.

# 1 145
  • Мнения: 6 713
Препоръчвам Ви да ползвате бутончето до името на темите - така системата ще зарежда темата директно при първия непрочетен от Вас отговор.

Много благодаря,Мамма, за това предложение. Hug Въобще не съм подозирала, че бутончето може да се натиска! Laughing  bouquet

# 1 146
  • Мнения: 98
Няма повод да е заключена. Може и Вие по погрешка да сте цъкнали на бутона за заключване. Отключих я.

Много благодаря!  bouquet

# 1 147
  • Мнения: 668
И аз имам въпросче. При промяна в заглавието на тема, пусната от мен, възможно ли е и заглавието в отговорите да се променя, защото си стои все още старото?
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=418338.msg12449005#msg12449005
Благодаря   bouquet

# 1 148
  • Мнения: 1 959
И вчера вечерта, и тази сутрин, отново не мога да вляза в сайта.

Всъщност грешката била:
500 Internal Server Error.

Много моля да ми обясните за какво става въпрос.
При мен ли е проблема?

# 1 149
  • Мнения: 6 323
Не, не - в сайта.

# 1 150
  • Варна
  • Мнения: 25 241
И на мен ми се случва, но рядко.

# 1 151
  • София
  • Мнения: 39 761
Здравей пак! Ще пиша в телеграфен стил по обясними причини. Проблема ми стои. Чистиш кеша и пак е така. Ще питаш ли вместо мен във Въпроси към модератори и админи? Публикувам кратки постове и то трябва да пиша много бързо. Ако се замотая нещо, край.

# 1 152
  • Мнения: 6 323
Това ми прилича на проблем с връзката по-скоро.
Какво значи "край" - каква грешка изписва? Какво точно се случва?

Няма подобен вид форумно ограничение.

# 1 153
  • Мнения: 305
Здравейте,

От много време искам да потърся нещо в архива, но не мога, защото ми дава невалидна сесия и ме съветва да излезна (а аз дори не мога да влезна).
 Туй ми е само въпроса  Laughing

# 1 154
  • Мнения: 4 585
В архива не се влиза, ровиш направо. Това прозорче и подканата
"Моля, влезте или се регистрирайте" е за унификация или за заблуда на врага.

Общи условия

Активация на акаунт