Отговори
# 45
  • Мнения: 718
Завършила съм испанска филология, а последната ми работа преди майчинството ми беше спедитор! Абсолютно нищо общо, освен ползването на испанския език, който е един от 3-те езика, които владея Grinning

# 46
  • Мнения: 2 388
Това, което съм завършила не се е превърнало в моя професия към днешна дата, като изключим факта, че управлявам семейните финанси.

# 47
  • Мнения: 1 523
Да, работя точно това, за което съм учила.
Същото се отнася и за мен.

# 48
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 215
И аз работя това, което съм учила.

# 49
  • Мнения: 984
Около седем години работих това, което завърших. Започнах още в трети курс и продължих четири години след като завърших. Бях погълната от работата си и постепено трябваше да се върна към амбициите си. Паралелно с тази работа започнах друга, която пък се превърна в основна вече осма година. Обичам си работата, колегите, хората, с които работя. Гледам положително, не търся недостатъци. Това е моята тайна.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 097
Тцъ, това, което работя и вишУто ми нямат нищо общо.

# 51
  • Мнения: 3 268
Инженер-химик съм,завършила съм ВХТИ-София,специалност силикати.В годината на завършването ми,родих сина си.Когато след 10 месеца реших да работя,нямаше къде.Бяха закрили повечето заводи.Годината беше 1991.Ориентирах се за работа в частния бизнес,спедиция и митническо обслужване.Записах второ висше-Мениджмънт,маркетинг и право в бизнеса.Завърших го.Явно много ми се е учело.Сега работя за семейството си,отново в сферата на частния семеен бизнес.При всички случаи образованието ми помага,най-малко е поразвило мисловната ми дейност.

# 52
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 848
не, това, което работя няма нищо общо с това, което пише на дипломата ми от университета. но в момента уча за такъв специалист, какъвто работя в момента. задължително за настоящата ми работа се изисква съответната диплома.

# 53
  • Мнения: 372
Да, работата ми е близка до това, което завърших. Доволна съм, имах късмет, не се оплаквам, учих нещо, което ми и интересно и по стечение на обстоятелствата сега работя подобно.

# 54
  • Мнения: 3 200
Не, нищо общо няма, чудя се за какво учих изобщо!?

# 55
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Висшето ми образование е развитие на средното,та работя от 16 годишна това,за което се изучих... Peace

# 56
  • Мнения: 6 998
Не, нищо общо няма, чудя се за какво учих изобщо!?
О, благодаря ти, почнах да си мисля, че съм единствената, която се чуди това като ги гледам другите какви отговори дават  Grinning

# 57
  • Мнения: 2 011
Аз съм магистър по  агроекология - работих точно няколко месеца по  специалността си. не бях удовлетворена от заплащането и си  навлякох сумати алергии от препаратите  за растителна защита. Сега се занимавам с дървен материал- няма общо с това, което учих но заплатата и  екипа с който работя са отлични!  bowuu newsm03

# 58
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Не. Hug Hug Hug

# 59

Общи условия

Активация на акаунт