Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Дандулина аз съм доволна от зеления китайски чай. Продават го навсякъде в аптеките, но и той предизвиква колики

# 376
  • Мнения: 8 242
Лучника (и количеството му  Embarassed) се отрази чудесно и на мен, и на кърмата (е, в момента съм в някаква криза, та се наложи и помпата да се включи). Дребният не е протестирал срещу лука.
Но така се навечерях вчера, че още ми държи и не съм гладна.
Днес съм на плодове (и мляко) и съм се заредила с киви, банани, ябълки, портокали, мандарини и фурми.
Мисля да се меря само 1 път в седмицата, че един плюс може страхотно да ме демотивира...
Аз малко критика..  Naughty че с такова малко бебче кърмиш и диетстваш.. И после се оплакваш в кърмаческия  Rolling Eyes
Аз си позволих да пазя диета чак като дребния беше почти на 2..

Я раздуй малко са ХУСК-а кога според тази ни диетка може да се консумира
Може по всяко време да се консумира - казах няма хранителна стойност - просто минава и заминава.. И е хиляди пъти по полезен от сената (ако сената може да е полезна с нещо..) или котайските чаойове, които са на същия принцип..  Приема се 1 или 2 пъти на ден - сутрин и вечер на гладно - с чаша вода, след което се изпива още 1 чаша вода.. Та е полезен и откъм водопоя  Sunglasses

Ето тук вижте всичко, което ви интересува http://www.husk.bg/

# 377
  • Мнения: 72
Дандулина  аз пия Инхуа и съм много доволна от него

# 378
  • София
  • Мнения: 1 877
Аууу, изчитане нямате... Хайде добро утро (почти добър ден) и от мен Hug.

Аз продължавам да си диетствам, много ми е добре, чувствам се лека и страшно енергична newsm44.

Духи, от бая време се каня да ти кажа, че многоооооо ти се кефя за това колко си свалила Hug. Иначе и аз чак сега се реших да диетствам, защото бебо е на година и 10 месеца, преди това се въздържах (това го бях споменала и в предишните теми)... Но пък съм на мнение, че ако пачикрак се храни в добри количества (и в никакъв случай не гладува) и включва мляко и зеленчуци в плодовия ден, това няма да е вредно за бебо newsm78.

Хайде, много минусчета и тонус на всички Hug.

# 379
  • Мнения: 8 242
Ми.. свалила съм.. Като съм си ги качила  Rolling Eyes  Tired
Аз се радвам, че си ги задържах зимата! Че обикновено си лепвам 10 отгоре Sad .. Сигурно кърменето ще да има пръст в тая работа  Thinking
Малкият беше на 1г. 9м. като започнах.. общо взето за 3-4 месеца ги свалих .. после още 2-3 свалях по 1-2 кг ..

# 380
  • София
  • Мнения: 1 877
Ми.. свалила съм.. Като съм си ги качила  Rolling Eyes  Tired

Охх, а аз много по-лесно ги качих, отколкото сега ги свалям Joy hahaha

# 381
  • Мнения: 799
Че аз като диетствам ям по-големи количества, отколкото по принцип, когато живея предимно с корнфлейкс с мляко, шоколад, салам и кашкавал на крак и евентуално вечеря в 11-12 вечерта. Плодове и зеленчуци почти не хапвах. И кърма си имах, дори повече, отколкото детето искаше (от там ми е пълен и фризера).
С този режим се опитвам освен да отслабна бавно, също и да ям малко по-балансирано, здравословно и планирано.
Но определено за психическия ми срив, освен работата и липсатата на нормалния ми живот, има значение и външния ми вид (честно казано с перманентно оповръщаните дрехи, висящите корем и гъз, сенките под очите, набръчканата кожа, несресаната коса и едни и същите дрехи, които нося, се чувствам като shit, а точно така и изглеждам).

# 382
  • Русе
  • Мнения: 45
Мила, всички така сме изглеждали, разбираме те напълно  Hug всичко ще си дойде на мястото  Peace радвай се сега на детенце, защото ти след време ще се възвърнеш, а то бебенце няма пак да стане. Казвам ти го от опит и аз така като теб мислех, сега съжалявам за някой моменти  Hug

Последна редакция: чт, 19 фев 2009, 12:35 от darinka979

# 383
  • Мнения: 0
Ох аз мислех днес за въглехидратния да ида да си взема форнети,тъкмо да се разходя повечко,а то навън един сняг вали,един стууууд  cold ,и като гледам няма намерение да спира ми даже се увеличава. И сега се чудя какво да измисля.  Rolling Eyes А иначе определено се чувствам по лека,но съм решила да не се тегля,вдругиден след плодовия,мисля си че ще има промяна този път.  newsm17  Wink

# 384
  • Мнения: 622
Пачикрак, все едно чета за себе си... толкова добре си описала ситуацията... Колко е голямо бебчето ти?

# 385
  • Мнения: 7 914
ей сега подготвям новата тема, момичета, ама много сте бързи -  браво на вас  bouquet  дано така да върви и с килцата Hug

# 386
  • Мнения: 8 242
(честно казано с перманентно оповръщаните дрехи, висящите корем и гъз, сенките под очите, набръчканата кожа, несресаната коса и едни и същите дрехи, които нося, се чувствам като shit, а точно така и изглеждам).

 Joy Joy Joy
Ще мине Simple Smile
Макар че мен следродилната ме гони вече 3та година..  Rolling Eyes Понякога направо полудявам  #Crazy

ммм.. пък бобчето стана чудничко!! Даже и дребния го уважи .. да не повярваш..

Искам пак да питам за въглехидратния (че утре ще ми е сефте.. ) .. Какво хапвате ? Не че не мога да опукам 3 шоколада.. Ама май не е добро решение  Rolling Eyes

# 387
  • Мнения: 81
Сигурно,няма да може,ама аз да попитам,ориз с мляко може ли да се яде,че много ми се е дояло Confused

# 388
  • Мнения: 622
Не може ориз с мляко.
Духи- пухи, ще ти кажа аз какво ще ям утре- спагети със зеленчуци и кейк без яйца.

# 389
  • Мнения: 799
Сигурно,няма да може,ама аз да попитам,ориз с мляко може ли да се яде,че много ми се е дояло Confused
Според мен - тц, млякото е за ден 1, ориза - за ден 2

Пачикрак, все едно чета за себе си... толкова добре си описала ситуацията... Колко е голямо бебчето ти?
Каката е на 3 г., дребният е на 4 месеца...

Знам, че ще мине, честно казано съжалявам, че вчера в пристъп на истерия писах в кърмаческия, защото около 1 час по-късно се мобилизирах, хванах помпата и днес нещата са значително по-добре. Но нещо стреса ми идва в повече (забравих да добавя че в момента каката е болна от скарлатина и до преди 2 дни нямаше на коя от бабите да я пробутам, та се опитвах и да ги разделям с брат й в един апартамент...  ooooh!).

Айде, черпя кърмачките с банан с прясно мляко и мед, останалите - само с банан  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт