Отговори
# 390
  • Мнения: 208
duhi_puhi и аз утре съм на въглехидратния ден Peace
И ще съм на спагети и зеленчуци,може и някоя лека пица да направя че вечерта ще имам гости  chef

# 391
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi и аз утре съм на въглехидратния ден Peace
И ще съм на спагети и зеленчуци,може и някоя лека пица да направя че вечерта ще имам гости  chef
Хм спагетките са идейни  Peace А може ли кетчуп? Или лютичко малко Blush

# 392
  • Варна
  • Мнения: 1 618
duhi_puhi , може кетчуп Peace

Плодовите, как сте днес? Аз държа фронта още на едно кафе и един фреш от портокал, а и един чай преди малко.
Кантара днес след 00  Embarassed ми показа още - 600 Shocked
От понеделник насам съм свалила вече 4 кг. , мислите ли че е правилно така, не трябва ли по бавно за по-добър ефект.
Аз си го обяснявам и с 1 часовата аеробика на ден Peace
Лек и слабеещ ден и много, много минуси, не прекалявайте с разрешените храни Peace Peace

# 393
  • Мнения: 8 242
duhi_puhi , може кетчуп Peace

Плодовите, как сте днес? Аз държа фронта още на едно кафе и един фреш от портокал, а и един чай преди малко.
Кантара днес след 00  Embarassed ми показа още - 600 Shocked
От понеделник насам съм свалила вече 4 кг. , мислите ли че е правилно така, не трябва ли по бавно за по-добър ефект.
Аз си го обяснявам и с 1 часовата аеробика на ден Peace
Лек и слабеещ ден и много, много минуси, не прекалявайте с разрешените храни Peace Peace
Така е в началото на всички диети Simple Smile
После по едно време следва леко плато - т.е. застой Simple Smile
И после ако не се шашнете ами си минете спокойно през тоз период, следват оше много минусчета Simple Smile
Просто в един момент организмът се настройва на режима и малко започва да пести ресурси..
Отначало се сваля бързо, защото е най-вече вода.. След това започва истинското сваляне.. мъкаааа..
Като знам какво ме чака след ден-два.. ще се радвам да свалям по кило на месец  Rolling Eyes

# 394
  • Мнения: 99
Здравейте фиданки Hug
Много пишете, много Hug и много се радвам като гледам как темата се движи бързо напред а килцата се топят. Браво на всички за свалените килца.
Аз както ви казах съм в почивка от диети но стоя при вас. Виждам, че Елинор пак ще прави 90 дневната. Ели слънце Hug И аз ще я направя отново другия месец. Малко ми е трудно да изброя и поздравя поименно ноовите фиданки защото станахме много момичета в темата и за това ще кажа Добре дошли на новите момичета   bouquet Hug

# 395
  • Мнения: 1 095
Didnik,мерси за кафенцето и закуската  Hug и аз съм на плодове днес Simple Smile за сега удържам фронта,а и не смятам да се предавам !
Доротея , браво за минуса !!! Hug
Да се похваля и аз от началото до сега вече съм -2 кг. Simple Smile
Сега отивам да си сменя лентичката Simple Smile

# 396
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 940
Ели, Hug значи през март ще се засечем отново тук.  Wink
За WC-проблемите - ябълката силно запича, така че ако имате такъв проблем, по-добре отложете хапването на ябълки за ден, в който перисталтиката се задвижва и от други храни - например, деня за варива. Освен кивито, което разхлабва, добро действие имат и сушените сини сливи. Яжте ги колкото може повече, наистина помагат. Ако успеете да намерите готов нектар (не сок!!!) от кайсия - също върши работа. Някои марки внасят не само сок в кутия, а и нектар, който е 100% плод, без химия.
 

# 397
  • Мнения: 8 769
Аз никога не съм се запичала от ябълка и от какъвто и да е плод, включително дренки, разбирате ли! Просто винаги съм имала добър метаболизъм. Затова се чудя защо ми се получи така по време на диетката  Thinking

# 398
  • Бургас
  • Мнения: 300
Привет фиданки  Hug  Аз както и очаквах след бобовия съм с малък +  ooooh!, а и днес въглехидрати...чакам с нетърпение плодовият!За мое голямо учудване на обед хапнах ч.л. шоколад и ми стана мноого гадно, не вярвах че това ще ми се случи някога  Joy Joy.Довечера съм на пица с домат и гъби. Някой пробвал ли е блата за пица от ръжено тесто на мис каприз мисля че е и дали става за въгл.?
За "нуждата" да кажа и аз, че ме оправя кивито сутрин, в плодовия вечер си хапвам "сандвич" от  2 кръгчета киви посредата с  колелце банан  hahaha и сутрин съм пърфект!

# 399
  • Мнения: 110
И аз съм за кивито  Peace На мен ми помага повече от кафе и от всичко. В белтъчния ден - две чаши айрян без нищо друго - също  Peace
Stelxen/b] Много се радвам да те видя пак, браво за резултатите и много успехи занапред ти желая   bouquet

# 400
  • Мнения: 8 242
Въпрос:
Ядох фасул на обед.. после чак на вечря ли? Или може пак ако огладнея да си сипя малко ?
Или само обяд и вечеря може.. друто само плодове  newsm78

# 401
  • Мнения: 622
В деня за варива, както и във въглехидратния може да се яде през два часа. А в белтъчния през четири.  Peace

# 402
  • Мнения: 510
Отчет до сега - закуска -ябълка
Обяд - голо бутче на микрото(беше гадно и сухо с месце като камък...вечерята на фурната вече) и салатка домати и краставици с много малко (наистина малко) сирене..
Започва наливането с вода ...довечера - голо бутче  ,но на фурна
Винаги съм имала проблем с 00 ...независимо дали съм на диета или не..ако не пия нищо на седмицата веднъж , рядко 2 пъти...ама какво да се прави
Жалко ,че на мен тези трикове с плодовете не ми помагат...
duhi_puhi  мисля ,че можеш но трябва да са минали поне 2 часа от предното хапване (макар ,че в диетата не са споменати междинни хапвания , ако издържиш до вечерта ще е добре)

# 403
  • Мнения: 8 242
Тъй.. те минаха почти 3.. и понеже си сипах одеве доста малко, че пареше  Mr. Green Реших да повторя.. Та като цяло количеството е една нормална порция Simple Smile
После чак на вечеря  Whistling

# 404
  • София
  • Мнения: 6 011
Ето и ме и мен, изненадващо оцелях след плодовия ден!  Laughing
Днес забелязах, че трудно изядох порцията, сякаш организма ми сам е намалил дозата, знам ли. Дано е за по-дълго време това. Иначе съм по-лека с 2 кг., но на фона на общото тегло това си е едно голямо нищо. Като цяло искам да свалям бавно, за да мога да задържа новото тегло, затова си хапвам нормални порции и ако огладнея хапвам плод.
Говорите си за запека - аз никога не съм имала проблем с това, но преди 2 седмици направих спонтанен аборт и от тогава нещо не съм много редовна. Ще пробвам с киви тези дни.

Общи условия

Активация на акаунт