Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 529
Добрютро!
Браво на вас, момичета, личи си че и вие и децата сте си прекарали СУПЕР!!!
Ето две снимчици от вчерашното парти, на което беше Ксения (аз не бях там, нали се разболях...):
Тя искаше само да си нахрани кученцето, а те я накичиха, опитаха се да рисуват по нея, взеха и солетата от ръката (за да не направила трохи)...
Така ли по-принцип процедират с едногодишни хлапенца по клубовете? Не са ли това "забавления" за по-големи, за тези, които биха разбрали смисъла на всичко това?

Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 08:51 от katenok

# 16
  • София
  • Мнения: 6 202
Оооо милата Ксюша - колко е тъжна.
Трябвало ти да им кажеш, да не я мъчат с костюми и рисунки. Мен поне винаги са ме питали. Да я нацелуваш  Heart Eyes
За солети не знам, вчера Ева опита да влезне с близалка при децата, но аз не и я дадох - просто си представих как ще я метне на земята и на някое бебе ще му се залепи за панталонките  Mr. Green

Nikitali , нали знаеш, че аз с най-добри чуства вчера  Hug Вечерта взе да ме гризе съвестта да не съм те обидила нещо, а после като прочетох, че и баткото е искал да идва, а нямало къде да се вози...и ви сънувах цяла нощ.

Гад, аз надписах каквото можах вчера, който се познае да се надписва  hahaha Трябват ми още няколко опреснителни срещи  Grinning

# 17
  • Мнения: 5 391
Добро утро!

Благодаря за страхотните снимки, в компанията на които си пия кафето! Grinning
Аз пък първо виждам снимката, чак ако не позная някого тогава чета.Т.е почти не чета Mr. Green
МИА, Жорото ти е смъкнАл кожата Heart Eyes
Слънчогледкова що я няма почти по снимките? Rolling Eyes
А има един батко, който е все с децата, той аниматор ли е?Изглежда ми, че добре си върши работата.
Тук в Русе батковци по клубовете няма, само каки/баби, на всички и навсякъдя сякаш много им тежи да забавляват децата, вместо да ги оставят да играят ходят след тях и веднага подреждат играчките, то да ти стане неудобно като детето след това посегне към друга.
Боби на Зимна изглежда много грижовен брат Hug
А милата Ксю да я съжалиш Hug

# 18
  • Мнения: 135
Добро утро

Вчера на РД-то си изкарахме много добре,децата се наиграха и ние си поприказвахме малко.

МИА,Зимна благодаря за снимките.Като имам време ще кача и аз,нищо че предимно съм снимала Илия.

Фил,баткото е единия от аниматорите.Много добре се държа с децата,а и запомни на почти всички имената.

# 19
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Весело беше. " Баткото" добре се грижеше за бебоците и запомни имената на почти всички малчовци ( което за мен е непосилна задача  Embarassed).

# 20
  • София
  • Мнения: 115
Да се запиша и аз!
Вчера беше супер!
Видях се с доста мамчета - стари познайници, видях и се запознах с такива, които не познавах на живо, Васко се понабесня ... абе чудничко.
Слънчи, поклон и хиляди благодарности за организацията  Hug!
Благодарности и на всички фотографи за прекрасните снимки  Hug!
Тренировъчната среща за май месец беше супер ... сега вече чакам май с още по-голямо нетърпение.
Баткото в клубчето беше страшен ... май се справяше с дечицата по-добре от каките  Crazy
За сега това е, после пак   bouquet!

# 21
  • София
  • Мнения: 3 688
Момичета радвам се че ви е харесало,но без "финала " на Габи рождния ден нямаше да е същия Simple Smile
За тази които се учдят къде сме ние,мойто момиченце проспа празника,но аз поне наспокойствоя можах да видя майките с дечицата.
Сега отвам и аз да разгледам снимките Simple Smile

# 22
  • Мнения: 135
Страхотни снимки на страхотни дечица. Забелязвам, че Беа е следвана неотлъчно от батко си, както и Енрико е с батко и кака. Големи помощници са големите дечица. Добре че на Беа и е по-различна косицата от на Натали, че на майската дрешка ако разчитам да ги различавам по дрещките няма да успея  Laughing

 hahaha Ще си направим списък кой кога кои дрехи да носи Wink. А Боби нямаше друг избор, щото майка му като се залепи за камерата и забрави, че има дете  Embarassed Е, и аниматорите се грижеха доста добре за дечицата.  Но не им беше лесно с 20 бебета на куп  #Crazy

Момичета, днес, ако се стегна, ще кача още снимки.  photo

# 23
  • Мнения: 127
Мелани, аз те питах преди време за подробности за плуването, ама ти явно си пропуснала. както и да е, мисля че добре се ориентирах и сама Simple Smile само да те питам - сигурна ли си за часа на Стоян в понеделник. защото той ми каза, че са му орязали часовете и има само петък, събота и неделя. и още нещо - твоята госпожица плака ли първите пъти? и ако да - кога свикна? че Емо много плака в лодката, ма Стоян каза, че било нормално...

Зимна, много хубави са ти снимките. само да кажа, че има една снимка, на която пише Иван и Беа, ама това е Емо, момченцето с ризката, с Беа сред топките Simple Smile

катенок, НЕ е нормално това! аз не бих позволила да тормозят така Емо. децата са там да се забавляват, а не да ги мъчат със забавления!

аа, и баткото беше супер! Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 3 688
Пипи и аз разпознах Емо сред топките с Беа Simple Smile
Ааа иначе имаме да ви връщаме няколко банана и пакетче бисквити Simple Smile
Баткото наистина се разбираше с децата Simple Smile

Ще вземете и мен да ме запалите по това плуване.
Зимна кажи иа ли плуване за наще госпожици при Мазнейкова?

# 25
  • Мнения: 5 391
Абе и аз реших, че е Емо, ама пък после помислих че вие по-добре си се знаете и аз съм с грешка Grinning

# 26
  • Мнения: 127
слънчи, хапнете си, пък следващия път вие ще черпите Wink

# 27
  • пред екрана
  • Мнения: 20
Браво на вас! Невероятно веселие е било като гледам! Чудесно сте си изкарали.

Благодаря на всички , които са качили и ще качат снимки smile3509, та да погледаме и ние и да си представяме 3Д как сте се веселили!  bigdance2

# 28
  • Мнения: 135
Зимна, много хубави са ти снимките. само да кажа, че има една снимка, на която пише Иван и Беа, ама това е Емо, момченцето с ризката, с Беа сред топките Simple Smile

Пипи
, оправих я  Embarassed

Слънчи, имаше миналата година , скоро не съм проверявала, нямам и време да я водя  Embarassed

# 29
  • Мнения: 332
Страхотни снимки на страхотно парти  Hug
Много ме е яд, че го пропуснахме  Confused
Но като гледам снимките, и нямам  търпение и май така да се събреме, лудницата ще е пълна  Mr. Green

Теди  Hug Стискай крачета, малко остана, дано скоро си си вкъщи  Hug

Само да се оплача от Стефан-от сутринта 3 пъти вече ака  Sick Ама само иска да яде, шкембето му стърчи напред, ще му се скъсат блузите вече, така ги е опнал  hahaha Аз уж не му давам по много ,ама той е труден за озаптяване, като опре до храна  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт