Февруари преполовихме,вяра и надежди подновихме /16.02–22.02.2009/

  • 5 264
  • 135
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 264
Здравейте момичета Simple Smile.Мойте мъки продължават зацапването продължава даже на моменти се увеличава,но най-странното е че имам два положителни теста за бременост.Вчера вечерта си направих единият категорична втора чертичка и днес сутринта другият па положителен.Странното е,че нищо не ме боли само гърдите са ми издути много даже това ме провокира да си направя теста.
Xlora благодаря ти за мнението ,но не си прочела правилно правила съм две ИКСИ а преди това три инсеминации,но уви нищо.
Моля ви дайте ми съвет какво да правя.Благодаря ви и приятен ден на всички

# 16
  • Мнения: 4 700
zaio, мога само да те посъветвам да се обадиШ на лекаря си. Само той може да прецени какво трябва да се направи. А ние можем само да стискаме палци и да се молим всичко да е наред.  Praynig

# 17
  • Мнения: 491
 Да се запиша и аз в новата темичка, Доре да ти е на късмет и скоро да се похвалиш Hug
Лора, Ели, Минди, палците са стиснати вече Hug Hug Hug
zaio, само доктора ще ти реши проблема според мен, радвам се за положителният тест Wink
Ники моля се за Алекс бързо да се възстанови и най после да си бъдете заедно Praynig Praynig
На всички останали пожелавам късмет и хубава седмица!

# 18
  • Мнения: 264
Благодаря ви момичета.Ходих при Владимиров,но и той още не може да каже какво е.За сега пуснахме ЧХГ и след като излезат резултатите ще видим какво ще правим.Оше веднъж ви благодаря и дано не е нищо сериозно. Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 422
Зайче мило ще се нареди всичко ще видиш Praynig

# 20
  • Оранжевата стая
  • Мнения: 743
Здравейте момиченца - записвам се в новата седмична темичка - пожелавам ви да е лека и доходна новата седмица - доходна най-вече от хубави емоции  Hug
 smile3537  - Ох, Зайо - извинявай - къде съм чела и аз - ама съм си разсеяна по природа та ми е простено.
Дано да се нареди всичко и да се окаже най-хубавото  preggo
Стискам силно палци, Зайо

# 21
  • Мнения: 264
Момичета ще се побъркм от притеснение Владимиров каза,че резултатите от ЧХГ са много високи 2000,но засега нищо не може да каже със сигурност.Изписа ми утрогестан и ми каза да се прибирам и да не мърдам от леглото и в сряда отново да отида да пуснем ново ЧХГ.Направо ще се побъркам от притеснение Cry
Благодаря ви на всички

# 22
  • Мнения: 3 453
Зайче,
какво е на цвят зацапването? Болки имаш ли? Стискам палци всичко да е наред! Praynig
Задължително повторете ЧХГ теста след 48 часа!

Стиснати палци за всички, които имат нужда! Hug

Успешна седмица на всички!  bouquet

# 23
  • Мнения: 2 382
Зайо, много стиснати палци Praynig
Минди, fingerscrossed.
Гея, честит рожден ден със закъснение  bouquet!Много детски смях във вече пълната ви къща Hug!
Ели, Лора, много стиснати палци и чакаме хубави новини!
Искам и тук да поздравя ИМАМ ВЯРА с плодните сакчета Hug

# 24
  • Мнения: 1 768
Здравейте и от мен  Heart Eyes
Доренце , да не си станала от кревата този месец и само  luvbed , а ние ще стискаме палци  Praynig
Ники , не съм спирала да моля Бог за Алекс и дано видите светлинката в тунела много скоро  Praynig
Зайко , лежи мило и дано всичко мине по мед и масло и скоро да ни зарадваш  Praynig Praynig Hug
Елси , Минди , Лора Praynig Praynig Praynig
Кали ,къде се губиш милото ми Heart Eyes
Хариелче , Мая , Миле , Зюмбюлче , Слънчо ,Хоупче , Розичка, Сврачони гушкам ви всички  Heart Eyes Hug

хайде малко палчета и за мен след малко съм на интервю за работа ooooh!

# 25
  • Мнения: 2 382
О, Мацонче, всички палци са за тебе Praynig Hug!
Никакво ходене в Ловеч, процедури те чакат Hug

# 26
  • Мнения: 491
 Hug Маринекс разбира се, винаги за теб и ти пожелавам успех! 

# 27
  • Мнения: 3 294
Момичета пускайте палците ... ще ми трябват утре явно не днес  Confused

Маринексче , с теб сме  Praynig

Зайо   Praynig Praynig

# 28
  • Мнения: 1 768
Минди , аз пък няма да ги пускам ще си стискам до утре вечер  Heart Eyes Hug
и за мен ще трябва да стискате и утре , да видим какво ще стане  ooooh!

# 29
  • Мнения: 1 284
Зайо,дано всичко е наред Praynig Praynig Praynig
Маринекс,успех утре миличка HugДано да получиш работата Praynig Praynig Praynig
Благодаря ви Hug Hug HugНо явно и на мен палчетата ще са нужни до края на седмицата.Днес не можахме да свършим почти нищо,аман от тая бюрокрация #2gunfire #2gunfire #2gunfireНадявам се обаче сряда да е нашият ден Praynig
Ники,за малката Алекс Praynig Praynig Praynig
Обичам ви Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт