Клиника в Тутракан

  • 145 478
  • 760
  •   1
Отговори
# 90
Хей момичета, забравих да попитам, ако решат да ми направят лапароскопия, какви парички ще струва с направление? Ще съм ви благодарна ако ми напишете даже и ориентировъчна сума. Благодаря Виииииии

# 91
  • Свищов
  • Мнения: 209
Asia_81  да разбирам, че си била на 6 цен от закъснението на МЦ на преглед. Айде аз съм след инвитро, но бях на преглед  на 10-12 ден от полож.тест. Мисълта ми е такава,че дано е било много малко ембриончето и да не се е виждало още и да няма нужда от лапароскопия. Незнам просто размишлявам. Остават още 3 дни. Няма значение при кой от двамата доктори си, обикновено заедно правят операциите.
А за парите преди 2 години не плащах нищо(само за леглото около 15 лева). Мисля че зависи нещо от лимита на касата за броя операции (някакъв такъв спомен имам от тогава). Но със сигурност няма да е 800-1000 лева както е в частните клиники. Ще те объркам, информацията ми не е актуална.

# 92
Здравейте момичета, днес бях на преглед при д-р Богомил Бойчев и честно да ви кажа съм много разочарована!!!
Първо, че бяха променили часа ми за преглед от 17.30 на 15.15 без дори да ми кажат! Второ - д-р Бойчев дойде с 2 4часа закъснение! Това може да е винаги относно закъснението но все пак човек отива там със "запазен" час може ли този час да не е спазен с цели 2.30 часа??? Трето - само докато започне да ме преглежда и каза Ами Вие сте за операция!!!??? Имала съм киста на яйчника, която можело и сама да изчезне но не било сигурно!!! Ами поне някакви хабчета да ми беше изписал, а той нищо.............. Аз отидох там за проблем със забременяването имахме запазен час за спермограма на мъжа ми, но се оказа че не можели да му направят защото жената която правила изледванията я нямало!!! Как може да не се обадят и да ни предупредят все пак нали за това отиваме!!!
МНОГО съм разочарована!МНОГО!
Незнам какви специалисти са но аз до колкото четох в интернет една киста не може да е проблем за забременяването!Все пак другия яйчник работи добре!
За себе си мога да кажа че повече няма да стъпя в тази "КЛИНИКА"!

# 93
  • Свищов
  • Мнения: 209
Това може да е винаги относно закъснението но все пак човек отива там със "запазен" час може ли този час да не е спазен с цели 2.30 часа???
Може-все пак докато дойде в клиниката е правил операции (не е пил кафе). Явно сега се сблъскваш с проблема ходене по клиники- в София съм чакала и по 4 часа (като са малко добрите специалисти). Представи си, че ти си в болницата за операция за кистата и идва часа 15,15 и доктора те зарязва на операционната, защото има час за преглед в клиниката. Shocked
Ами ако кистата ти е голяма, предпочиташ да пиеш противозачатъчни половин година и да изгубиш толкова време пред други възможни варианти(лапароскопия след която се възстановяваш за 2 дни). Е аз не съм лекар.... само си казвам мнението и те предизвиквам малко да се замислиш. newsm78 Всеки има право на избор!!!


Asia_81 ти как си?

# 94
  • Мнения: 230
Имала съм киста на яйчника, която можело и сама да изчезне но не било сигурно!!! Ами поне някакви хабчета да ми беше изписал, а той нищо.............. Аз отидох там за проблем със забременяването имахме запазен час за спермограма на мъжа ми, но се оказа че не можели да му направят защото жената която правила изледванията я нямало!!! Как може да не се обадят и да ни предупредят все пак нали за това отиваме!!!

ти решаваш - аз когато ходих за първи път при д-р Л. Бойчев (отидох профилактично без каквито и да е симптоми за нещо) - бях шокирана че съм имала 10 см киста която "едва ли ще се повлияе с хапчета и трябва се оперира". И аз като теб ревах първо, после 3 месеца пих някакви хапчета и на следващия преглед кистата си беше все там - и все 10 см-ова. След това близо година отказвах да си запиша час, защото ме беше много яд на доктора, че не ми предписа друго, а непременно операция. след операцията съм му толкова благодарна, че не ме е излъгал. моята беше фоликулярна, но представям си ако беше друга - по-кофти - и през тази 1 година се беше обърнала на друго ... Нямаш право да се сърдиш на доктора, а за себе си вземи решение кое ти е по-важно и каква "цена" си готова да платиш.

# 95
  • Мнения: 657
Мими, моя близка в Тутракан имаше час за 19.30 а влезе вечерта в 21ч ако това ще те успокои.Но в никакъв случай няма негативно отношение към клиниката.Напротив благодарна е на тези,които я упътиха там.
Да не говорим аз в София колко съм чакала в годините когато се борех за бебе.

# 96
  • Мнения: 170
Мими198, успокой топката и по-полека с генералните изводи.
Това, че д-р Бойчев е закъснял с два часа, е нормално, и това го знаят всички редовни пациенти на клиниката. Винаги има непредвидени случаи, които не търпят отлагане, раждания и т.н. 
Второ, докторът явно иска да ти спести време - вместо да се лекуваш няколко месеца без да е сигурно дали кистата ще се повлияе, той ти предлага по-сигурния и бърз начин. Обикновено лечение на кисти с хормони  продължава 6 месеца и естествено докато пиеш лекарства не можеш да забременееш. От друга страна, ако забременееш с кистата, е опасно за бебето и може да доведе до усложнения.
От където и да го погледнеш, той е прав, и ти е предложил най-удачното решение, а това, че на теб не ти харесва, не означава, че докторът не е добър специалист.
Друг въпрос е, че организацията им наистина не е добра, но това важи за всички частни клиники, защото са прекалено натоварени.

# 97
  • Мнения: 3 743
Момичета, здравейте!

За съжаление новините при сестра ми не са добри Sad. След направената инсеминация, резултатът е отрицателен Cry.
Сега следващата стъпка е лапароскопия. Може ли някой, който е минал през тази процедура, да сподели как преминава /разбрах, че е с пълна упойка/. Какви са усещанията след това? Колко време отнема възстановяването /д-р Бойчев е казал на сестра ми, че се дава 1 месец болничен, но възстановяването става до 2 седмици/.

Благодаря ви!

# 98
Мими198, успокой топката и по-полека с генералните изводи.
Това, че д-р Бойчев е закъснял с два часа, е нормално, и това го знаят всички редовни пациенти на клиниката. Винаги има непредвидени случаи, които не търпят отлагане, раждания и т.н. 
Второ, докторът явно иска да ти спести време - вместо да се лекуваш няколко месеца без да е сигурно дали кистата ще се повлияе, той ти предлага по-сигурния и бърз начин. Обикновено лечение на кисти с хормони  продължава 6 месеца и естествено докато пиеш лекарства не можеш да забременееш. От друга страна, ако забременееш с кистата, е опасно за бебето и може да доведе до усложнения.
От където и да го погледнеш, той е прав, и ти е предложил най-удачното решение, а това, че на теб не ти харесва, не означава, че докторът не е добър специалист.
Друг въпрос е, че организацията им наистина не е добра, но това важи за всички частни клиники, защото са прекалено натоварени.
Аз съм се успокоила и не мога да разбера защо когато някой има отрицателно мнение всички се нахвърляте срещу него? Нали все пак тук се пише какво мислиш ти самия не какво ще се хареса на другите.Аз не съм доволна и това е а на вас дали ви харесва или не..............това си е вас проблем!!!

# 99
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам някоя от вас, която е ходила при д-р Бойчев знае ли дали ако не ми е наблюдаващ лекар, т.к. съм бременна в 5 месец, може да извърши ФМ, каква е цената и какви са условията за раждане при него. Т.к. не съм от Тутракан и няма как той да наблюдава бременността ми, а много искам да родя при него. Благодаря ви  Hug

# 100
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Здравейте, момичета! Искам да ви попитам някоя от вас, която е ходила при д-р Бойчев знае ли дали ако не ми е наблюдаващ лекар, т.к. съм бременна в 5 месец, може да извърши ФМ, каква е цената и какви са условията за раждане при него. Т.к. не съм от Тутракан и няма как той да наблюдава бременността ми, а много искам да родя при него. Благодаря ви  Hug

Феталната струва 60 лв. и то за тризнаци. Аз преди няколко дни правих ранна такава, прегледа трая поне половин час и обясни всичко подробно. Питах и за раждането там, макар че за мен е много рано, но аз отдалеч проучвам, понеже вероятността да ми се наложат кувьози и сърфактанти е огромна, доктора съвсем честно ми обясни, че ако ще раждам 7 месец, по-добре да не е при него, защото касата не отпуска сърфактанти за него. Иначе каза,ч е има достатъчно кувьози, хубави и нови и свъвсем скоро чака още. А условията са повече от добри като за държавна болница. Дано съм ти била поне малко полезна, макар че аз питах за малко по-различни неща.

Последна редакция: вт, 07 юли 2009, 08:44 от mmmda

# 101
  • Мнения: 85
Феталната струва 60 лв. и то за тризнаци. Аз преди няколко дни правих ранна такава, прегледа трая поне половин час и обясни всичко подробно. Питах и за раждането там, макар че за мен е много рано, но аз отдалеч проучвам, понеже вероятността да ми се наложат кувьози и сърфактанти е огромна, доктора съвсем честно ми обясни, че ако ще раздам 7 месец, по-добре да не е при него, защото касата не отпуска сърфактанти за него. Иначе каза,ч е има достатъчно кувьози, хубави и нови и свъвсем скоро чака още. А условията са повече от добри като за държавна болница. Дано съм ти била поне малко полезна, макар че аз питах за малко по-различни неща.
[/quote]
Благодаря, mmmda, но не разбирам защо държавна болница, не се ли ражда в часната клиника на д-р Бойчев? А знаеш ли какви са условията за раждане при него, ако той не е наблюдаващ лекар?

# 102
  • Свищов
  • Мнения: 209
не мога да разбера защо когато някой има отрицателно мнение всички се нахвърляте срещу него? Нали все пак тук се пише какво мислиш ти самия не какво ще се хареса на другите.Аз не съм доволна и това е а на вас дали ви харесва или не..............това си е вас проблем!!!
Мими198 всеки може да си изрази мнението, но всички така реагирахме защото твоето недоволство не се отнася до компетентността на лекаря. Просто не искаш да приемеш фактите, което е различно. Ако пък си неодовлона защото се чака много за часа за преглед-пак е абсурдно и е различно. Не си доволна добре, ама поне да е аргументирано. Четат много момичета, който могат да се заблудят.

bambi-24 в клиниката все още не израждат (там правят прегледи, инсеминации...) а раждането е в държавната болница. За ФМ се обади понавреме, че графика е много натоварен и тогава говори с него за раждането. Той работи на две места и май ако нямате уговорка ще родиш при лекаря който е дежурен в болницата.(така мисля)

# 103
  • Русе
  • Мнения: 3 711
bambi-24, Калимера ти е обяснила, прегледите са в частната клиника, а до нея е болницата, в която изражда и прави други операции. Не знам откъде си, но условията са много прилични, има момичета, които са лежали и могат да ти дадат повече инфо, но аз лично не съм чула кой знае какви лоши отзиви, за разлика примерно от русенското АГ. Наистина се обади по-навреме за ФМ и кажи в коя седмица си и за коя искаш - горе-долу за 21-22 си сметни.

# 104
не мога да разбера защо когато някой има отрицателно мнение всички се нахвърляте срещу него? Нали все пак тук се пише какво мислиш ти самия не какво ще се хареса на другите.Аз не съм доволна и това е а на вас дали ви харесва или не..............това си е вас проблем!!!
Мими198 всеки може да си изрази мнението, но всички така реагирахме защото твоето недоволство не се отнася до компетентността на лекаря. Просто не искаш да приемеш фактите, което е различно. Ако пък си неодовлона защото се чака много за часа за преглед-пак е абсурдно и е различно. Не си доволна добре, ама поне да е аргументирано. Четат много момичета, който могат да се заблудят.

bambi-24 в клиниката все още не израждат (там правят прегледи, инсеминации...) а раждането е в държавната болница. За ФМ се обади понавреме, че графика е много натоварен и тогава говори с него за раждането. Той работи на две места и май ако нямате уговорка ще родиш при лекаря който е дежурен в болницата.(така мисля)


Е ти явно си много компетентна!Не може всички да са доволни и вече ходих при още двама лекари в други градове - Варна и Русе и двамата не видяха никаква КИСТА!!! Така че може да се поспори дали приемам фактите или не!
И недей да мислиш вместо мен!И все пак съм записала час и за спермограма и отиваме там неможело него ден! Е ние за какво отиваме?Като си записвах час много бяха любезни - "Ако има някаква промяна ние ще ви се обадим по телефона...."Ала бала
Просто не искам да чувам за тази клиника на вас като ви харесва ходете си там!
Аз казах това си е моето мнение и то е ОТРИЦАТЕЛНО!!!Това че на теб не ти харесва..........съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт