Клиника в Тутракан

  • 145 587
  • 760
  •   1
Отговори
# 105
  • Свищов
  • Мнения: 209
Mimi189 спирам да ти отговарям-темата не е за спорове и заяждания ooooh!. Дано намериш твоя лекар (добре би било поне да се регистрираш във форума-само съвет).

# 106
  • Мнения: 8
Mimi 189,искам само да ти кажа,че в продължение на 6 години обикалях докторите в Разград,Варна и Плевен и всички ми казваха,че нямам проблем,а аз имах три споннтани аборта.Явно имаше проблем,но нали са големи специалисти особено във Варна и Плевен не можаха да го открият.докато не отидох в Тутракан.Още след първия преглед се разбра,че съм със запушени тръби и се налага лапароскопия.Аз лично съм много благодарна на д-р Бойчев.Но ти си преценяваш най-добре.Моят съвет/ако позволиш/ е да не се доверяваш на докторите във Варна.

# 107
  • Мнения: 3 743
6о6, а може ли да споделиш /може и на ЛС/ как мина лапароскопията, за колко време се възстанови, така и никой не ми отговори Rolling Eyes. Все пак човек се чувства по-спокоен като знае какво да очаква Peace

# 108
  • Мнения: 653
Извинявайте за  offtopic , но това е супер несериозно изкаване:
Моят съвет/ако позволиш/ е да не се доверяваш на докторите във Варна.
НЕ може да слагаме всички под общ знаменател!!!
Все едно да кажеш, че всички хора от град ... (града на 6о6 ) са кавали и нищо не става от тях.
Не се заяждам, но е под всякаква критика да говориш лоши неща за хора, които не познаваш  Peace
Ако не си доволна от конкретен лекар - опиши случая и му кажи името, защото не си ходила при ВСИЧКИ лекари във Варна, а при 2-3 предполагам

# 109
  • Свищов
  • Мнения: 209
6о6, а може ли да споделиш /може и на ЛС/ как мина лапароскопията, за колко време се възстанови, така и никой не ми отговори Rolling Eyes. Все пак човек се чувства по-спокоен като знае какво да очаква Peace
Галче аз имам правена лапароскопия в Тутраканската болница. Приемат те на пърия ден и ти правят изследвания и на следващия обикновенно е лапарото. След като излезеш от упойката може да ти е лошо и да ти се спи, но ти си в интензивно, слагат ти системи и има постянно мед.сестри който те наблюдават. Дават ти и моб.телефон да се обадиш на близките. Като се стабилизираш до края на деня те смъкват отново в гин.отделение и на другия ден ако си добре се пребираш в къщи. Болки няма, само корема ти е подут защото има течност да не се получат сраствания, но това отшумява до 2-3 дни. Имаш само три малки шевчвта, които ти ги махат след 5 дни. Почиваш си малко в къщи, но като цяло си в добра форма и може много скоро да се върнеш на работа. Остава и да имаш добър резултат-док. ще говори с теб след операцията.

# 110
  • Мнения: 8
Галче,Аз лично се възстанових за около месец.Имала съм доста големи сраствания и бая са ме рязали.Спокойно,няма нищо страшно.Всичко ще мине добре.Всички са много любезни и те носят на ръце.Сутринта след операцията ти помагат да станеш да се раздвижиш,после ти помагат да седнеш в количката и с асансьора те смакват в стаята ти.Аз започнах малко от зад напред.Извини ме.Вечерта преди операцията ти правят промивка и клизма,което си е малко неприятно.Сутринта също и вече чакаш да дойдат да те вземат за операция.Аз бях планувана трета/последна/ и ме взеха чак в 15:00ч.Направо умрях от притеснение.Желателно е следобяд преди операцията и сутринта да не ядеш и пиеш нищо дори вода.Носи си тоалетни принадлежностти,чехли и ношница.Освен това е хубаво и да се обезкосмиш и корема също ,зада не го правят сестрите.Може да си вземеш и чаша ако ти се допие вода след операцията.Това еобщо взето.Пожелавам успех на сестра ти.Всичко ще мине добре.Не е толкова страшно.
 Момичета,моля да ме извините!Май се изказах доста крайно за докторите във Варна.La Belle много си права.Вярно е,че съм ходила при няколко доктора.Сигурно има добри специалисти във Варна,но аз не съм случила на тях.

# 111
  • Мнения: 3 743
Благодаря ви, момичета  bouquet Пожелавам ви здраве и само добри новини Hug

# 112
  • Мнения: 85
Здравейте, момичета Simple Smile
Имам един въпрос, относно ФМ - как мислите дали е късно да се ходи на ФМ в 23 седмица или е късно?  newsm78 Записах се за преглед при Бойчев за 17.07, но се опасявам да не е късно и да се обезмисля прегледа, т.к. сега съм в 20 г.с. и 6 дни  Sad Моля някой ако е запознат да пише  Hug А знае ли някой колко се плаща, ако се ангажира  д-р Бойчев за раждане? Благодаря ви   bouquet

# 113
  • Свищов
  • Мнения: 209
bambi-24  ти на 17.07 ще си в 21 г.с. и 1 ден така, че си в напълно подходящо време за ФМ. За цените тепърва ще питам, даже ако разбереш пиши, че да съм подготвена за към края на годината Wink.

# 114
  • Мнения: 3 743
Здравейте,

надявам се пак да ми помогнете Hug. Сестра ми я викат за лапароскопия на 10 август. Когато се обадила на регистратура да пита кога трябва да отиде и какво да приготви, й казали да отиде в 8.30ч сутринта, но операциите се разпределяли между докторите в понеделник и можело и чак петък да бъде самата операция. Т.е. приемът е в понеделник, но за операцията не се знае точно кой ден и в колко часа newsm78 При вас така ли беше?
Дано да стана ясно, че малко объркано го написах.

# 115
  • Свищов
  • Мнения: 209
Галче  така е както пишеш. Но моите наблюдения са, че момичетата с лапароскопии и по-младичките минават в първите дни, а тези с големите миоми ги остават за края на седмицата. А и в първия ден ти правят изследвания и ако има нужда от някакво лечение преди това на някои /да речем нисък хемоглобин/ минава по към края. Абе докторите вземат решение, но не мисля че ще я оставят да лежи в болница сестрати ей така и без това отделението е пълно.

# 116
  • Мнения: 3 743
Kalimera   bouquet

# 117
  • Мнения: 8
Галче,как е сестра ти?Как мина лапароскопията?

# 118
  • Мнения: 3 743
Галче,как е сестра ти?Как мина лапароскопията?

6о6, благодаря ти, че се сети за мен и сестра ми Hug.
Лапароскопията мина успешно на 11.08 и тя се възстановява много бързо. И двете тръби са били запушени и сега вече чакаме бебе, както е казал д-р Бойчев Praynig

Веднага щом имаме "новини", дай Боже, ще пиша пак Flutter

# 119
  • Свищов
  • Мнения: 209
Галче чудесно, че е минала лапароскопията още на следващия ден от приемането.
Тръбите са били запушени и да разбирам, че док.е успял да ги отпуши.
Браво, че бързо се възстановява!!!

Общи условия

Активация на акаунт