СВЕТИ ВАЛЕНТИН ОТМИНА - 2 ЧЕРТИ ЗА ВСЯКА ИМА :) /16.02-22.02/

  • 13 863
  • 308
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 270
Аз съм добре, като изключим онези приятни неразположения, които ме тормозят все повече и повече Wink - благодаря на всички, които се интересуват! Hug Hug Hug
Момичета наисина се надявам от цялото си сърце тази седмица да бъде много успешна за всички! Praynig Praynig Praynig

# 16
  • ЕН
  • Мнения: 543
добро утро от снежен плевен
ръката/компютъра  на ˙·٠ pretty٠·˙ е от късметлийските. благодаря прити за темичката и кафенцето
отново честито на виделите  EFP от миналата седмица  bouquet
успешен улов на ловуващите тази седмица luvbed
и стискам палци за много положителни тестчета тази седмица fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
лек и малко по топъл ден от мен Hug Hug Hug

# 17
  • Габрово
  • Мнения: 2 548
Привет и от мен.

Прити  Hug.

sofy, честити ти две чертички. Този път всичко ще бъде наред.

Соф, стискам палци за прегледа.

Успешна седмица на всички!

п.п. Ние тук си имаме сняг  Grinning.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 742
Здравейте. Много хубави новини да съобщите тази седмица. Hug

# 19
  • Мнения: 1 541
Добро утро, момичета!
Веднага искам да честитя на виделите миналата седмица двете чертички и да им пожелая лека и красива бременност   bouquet  Hug

СоффPraynig за прегледа днес, миличка! Чакаме добри новини само  Heart Eyes

Притенце, благодаря за темичката  Heart Eyes Дано да повлечеш крак и на другите момичета, НЕчакащи тази седмица  Praynig А ти си почивай и ни дръж в течение всеки ден как си.  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

ПП. Бях сложила по грешка една толкова неуместна емотка, че чак сама не повярвах, като видях сега  ooooh!


Последна редакция: пн, 16 фев 2009, 11:15 от *MILADY*

# 20
  • Манчестер
  • Мнения: 1 067
Цоп и аз в новата темичка  Heart Eyes
Прити , благодаря за кафенцето и новата темичка  Hug Hug Hug . Дано да ни е чъсметлийска и да си я напълним с много  EFP

На всички ловуващи успех  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
На виделите  EFP леко бременеене и здрави, пухкави бебета  Hug Hug Hug
На тези които им предстой преглед или изследвания, много късмет , стискам палчета всичко да е наред  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

Аз за първи път меря БТ и фертилитифренд и засече много рано ову  #Crazy newsm78...чудя се , дали това че ми закъсня с една седмица , не ми "изяде" няколко дни от цикъла и сега  Thinking . Ще питам в темата за графики, дано момичетата ми дадът някакъв адекватен отговор  Heart Eyes

Лека седмица момичета  Hug

# 21
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 359
Ще го напиша тук за да знаете за напред. Миналата седмица не я заключих за да не се обясняваме сто страници после....но вече мине ли 25стр. и заключвам без да се обяснявам.
Още ми държи влага и съжалявам ако новите потребители се чувстват жертви, но могат да се сърдят само на предшествениците си.
Постове от сорта - "добро утро", "лека нощ" "добър улов" и т.н са просто ненужни. Споделяйте и се шегувайте, тъгувайте и се утешавайте....пишете смислени неща.
Лек ден ви желая.

# 22
  • Мнения: 112
Привет Мривет  Hug

Прити, радвам се, че си ок, дано неразположенията ти дадат почивка, а бебе да е здравичко и силничко.  Hug

Честито на новите ни бремелинки - Успешна и изпълнена с радост бременност ви желая  bouquet

Жени, Неземна - как сте момичета?  Heart Eyes Hug

# 23
  • Мнения: 1 404
Здравейте,

За първи път и аз се включвам в темата.
Спрях Логест-а в началото на месеца и сега с нетърпение очаквам какви ще са резултатите Simple Smile
Стискайте ми палци  EFP

# 24
  • Мнения: 298
Здравейте,

За първи път и аз се включвам в темата.
Спрях Логест-а в началото на месеца и сега с нетърпение очаквам какви ще са резултатите Simple Smile
Стискайте ми палци  EFP

 fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 25
  • Мнения: 180
Здравейте момичета, извинявам се че нахлувам във вашата тема, но искам да ви изкажа моите благодарности.Моето положително тестче вече е на два месеца и нещо.От вашата тема научих че трябва да си следя овулацията да меря БТ, и така се случи моето чудо.При мен беше успешен метода на мерене на БТ, като се има предвид че съпруга ми е моряк и контактите ни бяха ограничени.Пожелавам късмет на всички и много скоро да се похвалите с  EFP

# 26
  • София
  • Мнения: 5 567
Будапеща, честито бебче! Да ти е живо и здраво!   bouquet   Аз лично много се радвам, че си открила полезни неща в темичката!

Аз чак сега прочетох последните странички от миналата тема...  Embarassed

Софи, честити две чертички! Настрой се положително и всичко да бъде наред този път!  Praynig

cucundri, съжалявам за това, през което си минала... Пожелавам ти бързо да се възстановиш!  Hug

Soff, чакам те с хубавите резултати от прегледа!  Hug

# 27
  • Мнения: 3 695
здравейте момичета и честито на бъдещите мами с положителни тестчета и стискам палци на всички  Hug

# 28
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Здравейте, приятелки!
Миналата седмица беше много успешна, надявам се и тази да има много успели момичета.
Херичка, ти дръж на дисциплината, ние пак ще си те обичаме.

Момичета, за да не товарим темата с ежедневни кратки послания, които аз много обичам и които на много от нас вдъхват кураж и оптимизъм, ви предлагам да си правим срещи и в чат канала.
Ако решите, че  ви допада, ще ви чакам там

http://iskam-bebe-chat.hit.bg/

# 29
  • Мнения: 453
Здравейте и  от мен тази седмица,

Честито на новите ни бремелинки   bouquet
Момичета, от все сърце ви пожелавам всичко да е наред с вас и бебчетата ви (много силно стискам палците и кураж на момичетата с предишен мисед, нали и аз съм от вас, всеки ваш успех ще бъде нова надежда и за мен)  Hug
Будапеща, честито бебче!   bouquet Да ти расте живо и здраво и да те радва (е, понякога може по малко и да те ядосва за разнообразие) Simple Smile
Антония, добре дошла и дано скоро се отправиш към отчетните темички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт