ЮНСКИ мами 2009! Тема № 32

  • 13 466
  • 289
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 69
  bouquet
Катеринка, голяма сладурана си Simple Smile

# 76
  • Мнения: 165
Vodica, наистина имаш голямо момче, да ти е жив и здрав и много да ти помага!
И аз гледам Катеринка, супер е!!! smile3501
И моето мъжле този път доста ми помага, че първите 4 мес.особено бях много зле с гаденето. Предишната бременност правех всичко самичка, готвене, пране, простиране, гладене, прахосмукачка, даже тогава се нанасяхме в нов апартамент и боядисвах прозорци, стени, тавани и т.н. чак се чудя как съм се справяла. Сега съм му възложила прането и прахосмукачката, с готвенето не се справя, само понякога го карам да ми помага, Яси също обича да ми помага вече, когато готвя. Grinning
 Gydelichkova тоя колега и на мен ми звучи като голям дразнител, я го попревъзпитай малко. bash

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 11:38 от vanny_76

# 77
# 78
  • Мнения: 1 291
Нали всички гледат моята сватя Simple Smile Толкова е лъчезарна, изключително фотогенична, и с много добро дар слово!
  bouquet  bouquet  bouquet  за Катеринка!!!

# 79
  • Мнения: 1 291
Somebody виж в сайта на 9 месеца са написани темите.От 10.30 е лекцията.
Гледам и адреналинката е редовна на лекциите

# 80
  • Мнения: 136
Не става. Жалко. Ако някой после намери качено предаването някъде, да пуска линк.
Аз отивам да поработя малко, че май доста се поотпуснах днес.
До после.

# 81
  • Мнения: 639
Mona-balona, какви са тези припадъци? Пази се, почивай си, говори с Доктора - не се оставяй така, страшно ми прозвуча!
Viper, Гъделичкова, дано да можете да "изключвате", че като има постоянен дразнител е направо кошмарно! И аз съм "яхнала метлата" напоследък, но в малко по-различна посока. Криво ми е, подтиснато ми е, плачливо ми е, искам спокойствие и приятни емоции. Нито повишавам тон, нито се заяждам или си го изкарвам на някого - просто си трупам в себе си и ми е тъжно. Дано да ми мине по-бързичко, не искам най-прекрасните моменти в живота си досега да прекарвам тъжна!
Най-хубавите ми моменти са като видя лицето на мъжа ми и ме гушне - тогава ми е и спокойно, и приятно. Той по принцип е много нежен и грижовен, но сега - още повече! И "мъжка", и "женска" работа умее, обмисля си и си изпипва внимателно всичко. Дори и с храната е такъв - и мезе да нареже, и салата да направи, винаги ще е подредено, с някаква украса, в необичайна форма и т.н. Сега често ме гали и целува по коремчето, говори на Бебчо - такава мила картинка е! А Бебчо от сега е голям хитрушко - рита, рита, татко му като си сложи ръката или устните на корема ми, и се спотайва, щом си махне ръката и аз сложа моята - пак започва да рита - как усеща, че е той - не знам  Laughing Накратко - имам прекрасен мъж и всеки ден благодаря, че е до мен и се моля отношенията ни да се променят само и единствено към още по-добро.

# 82
  • Мнения: 69
Момичета   smile3514  , под едната ми гърда са се образували тъмни линии... това стрии ли са  newsm45 newsm45 ... Толкова много се мажа... като ми се смалят после , ще се виждат  Cry
Amorevole  аз съм с ниско кръвно и последният път се борех за ПКК за хемоглобина , да си го видя... ще съобщя на лекарката като отида, но не вярвам да се стресне много... Ядях и бях седнала... станаха ми жълти ръцете, обля ме пот, стана ми много топло, причерня ми и ... измънках , за да е подготвен съпруга ми... само се залюлях и бях на леглото, но си бях в съзнание, не е като предните пъти..  Flutter
Пак да допълня... и моят бебо прави такива номера с баща си   Crazy 

# 83
  • София
  • Мнения: 543
Благодаря ви момичета за пожеланията! Навремето синът ми много искаше братче или сестриче, с което да си играе, но.....така се случи. Сега се смея, че малкия като тръгне на училище големият ще е вече на 25 и него ще пращам на родителски срещи! Таман ще разбере какво е било на майка му като се е изчервявала пред учители и родители всеки път! Joy

Катя е много хубава в предаването! Премерени приказки, без излишен срам или ентусиазъм пред камерата! ....с много сладко тумбаче, което май трябва да е пораснало вече!?!?

Много ли ще е нахално, ако помоля за парола към албумчето, за да ви разгледам?
Благодаря!  bouquet

# 84
  • Мнения: 1 475
Катетеринка беше страхотна, много лъчезарна !!  bouquet

Едно момиче ,мерси много ще погледна!! Hug

# 85
  • Мнения: 989
Катеринке, беше страхотна    bouquet

Сега за мъжете - Аз се омъжих на 18г. и честно казано не можех да правя абсолютно нищо, като изключим миенето на чинии и чистенето на прах. Прахосмукачка, печка, пералня - за мен това бяха непонятни предмети. Е, с времето се научих как да ги ползвам... Добре че Боби е толкова търпелив и ми помага страшно много. Няма нещо, което да не умее. От 7 дни в седмицата той готви поне 4 от тях. Удава му се много. Прави експерименти, които стават чудни. Когато се ядосам, гледа да ми отвлече вниманието от дадения дразнител и да ме разсмее. Ще спра дотук, защото за мен това е май-прекрасния човек и ако продължа с хвалбите, ще трябва да изпиша цялата темичка  Laughing

# 86
  • Мнения: 79
Gydelichkova не ти завиждам с такъв колега,но не му обръщаи внимание
Mona-balona ужасно е това с припадъците обърни внимание, а за свекървата
аз не мога да се оплача много ми е добричка пу пу Laughing

# 87
  • София
  • Мнения: 543
Gydelichkovа, не се ядосвай на подобни хора!
Преди две години при нас дойде да работи жена, която още от самото начало не понасях. Беше много туткава, все някой друг бе виновен за несвършената работа. Потрябва ли ти - все я няма. Нон-стоп говори по телефона скрита зад някой ъгъл.......Не понасях , а и все още не понасям, професионалните й качества, иначе личните не ме интересуват. Повдигнах въпроса пред ръководството, но ми казаха че не могат да намерят човек, който да се съгласи на подобни условия на труд срещу незначително заплащане и да се опитам да бъда по-толерантна към нея. Е, не можех да бъда толерантна, особено пък като се опитваше явно да ми прави комплименти - това приемах за лицемерно ласкателство. Спрях да я забелязвам! Вече не ми прави впечатление! Дори мои колежки да роптаят срещу нея, аз вече ги успокоявам! Свикнах с нея колкото и невероятно да звучи/ навремето дори кошмари сънувах, толкова не я понасях/. От ситуацията си извлякох полза, че съм укротила нетърпението си и съм се научила да обуздавам част от отрицателните си емоции, които в други ситуации само биха ми навредили.
Много се раздърдорих Twisted Evil Извинете!

# 88
  • Мнения: 165
Mona-balona и при мен предната бременност точно по това времи ми се появиха стрии под гърдите/не съм се мазала с нищо/, хубавото е че отдолу не се забелязват и си останах само с тях, дано и при теб да е така. Относно припадъците гледай да имаш нещо сладичко подръка, особено ако си навън сама, дано не ти се случва повече.

# 89
  • Мнения: 46
И аз гледах Катеринка , голяма сладурана  Hug и като я гледах с това сладко коремче, си помислих, че всъщност, не сме като слончета-балончета, ми напротив изглеждаше дори много сладко. Браво Катеринке изглеждаше много спокойна и самоуверена   bouquet
П.С. Хайде да се стопля това време вече, че да може спокойно и гордо да излезнем и да представим големите коремчета пред света, все пак в тях се крие бъдещето му  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт