Юнските деца големи, ни правят нас сплотени!

  • 31 178
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 006
Теди, Маринка и тате, честито!!!



Да сте живи и здрави всички и малката принцеса Никол да слуша и расте щастлива!

# 46
  • Мнения: 527
Теди, честито мила, да ти е жива и здрава  Hug На теб бързо възстановяване и скоро да се гушкате всички вкъщи.
Ох, това са много хубави работи, насълзих се.
На мен пък днес ми се случи нещо много неприятно, мислих да не споделям, след като видях тази хубава новина, но ви чувствам толкова близки  Heart Eyes. Та, имах щастието и аз да се радвам седем седмици на една чакана и желана бременност, но миналата седмица се видя, че ембриона е спрял да се развива и въпреки всичко имаше надежда, защото имаше пулсации, да но тази сутрин при поредния преглед се установи, че няма пулсации и се наложи да абортирам. Очаквах днес да ми кажат точно това, но въпреки всичко се надявах да е станало някакво чудо, но не ми е било писано  Cry. Надявам се следващия път всичко да е наред  Praynig но засега трябва да се попазим около половин година.
Съкровище, честит ви рожденик на патерици. Радвам се, че операцията на Кали е минала добре и най-важното, че тя се чувства добре.
И аз съм решила твърдо Ицко да го водя на логопед вече, нека си повтарят, че е малък. За мен колкото по-рано се хване един проблем, толкова по-добре.

# 47
  • Мнения: 516
ТЕДИ ЧЕСТИТА ВИ РАДОСТ МИЛИЧКА МНОГО СЕ РАДВАМЕ ЗА ТЕБ ЧЕ СИ ДОБРЕ И МАЛКАТА НИКОЛ СЪЩО МНОГО ЦЕЛУВКИ И ТОПЛИ ПРЕГРЪДКИ И НА КАКАТА Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes ЧАКАМЕ ТЕ С НЕТЪРПЕНИЕ ДА РАЗКАЗВАШ И ДА ПУСНЕШ СНИМЧИЦИ ДА ВИ ВИДИМ Hug

Аз да ви се оплача Росинка е болничка, боли я главичката, оченцето и нещо е позатворено има гурелчета какво ли ще е това този път незнам. Т. също има малко абе пак хапчета  #Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 2 164
Вили, много съжалявам, миличка  Cry Hug Следващият път всичко ще е наред, горе главата!

Сиси, заведи я на лекар! Прилича ми на конюнктивит, но той рядко се проявява самостоятелно, щом и Т има, вземай мерки. Дано не е нещо сериозно и Росинка да се оправи бързо  Hug

Лилу, направо ме разби с тия динозаври  Laughing, много се смях!

Изчезвма, че ще редим пъзели, после ще се включа пак  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 11 703
                                                    Честита дъщеричка Теди!

Да е жива и здрава малката Никол,много щастие и късмет да я съпровождат през целия и живот!


                                           

# 50
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 738
Вили, съжалявам  Hug

# 51
  • Мнения: 3 698
Вили, миличка и от мен приятелска прегръдка, много съжалявам  Sad , надявам се в близко бъдеще всичко да се нареди  Praynig Hug .

# 52
  • София
  • Мнения: 11 703
Вили много съжалявам и вярвам,че следващия път всикчо ще бъде така,както го искаш! Hug
Сетих се да попитам софиянки видяхте ли се с Илиана?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 164
Сетих се да попитам софиянки видяхте ли се с Илиана?
Мислиш ли, че ще се съберем да се видим без да ти се обадим Naughty  Hug

# 54
  • Мнения: 385
Теди  Hug, честито и от нас!!! Бързо възстановяване и целувки на каката!

# 55
  • София
  • Мнения: 2 686
Тя не трябва ли вече да се е прибрала? Не каза ли, че до 20-ти е тука или аз бъркам!?
Много сме несериозни с тия срещи, ужас направо. Преди поне веднъж в годината успявахме да се видим.

Вили, много съжалявам. Гледай, ако можеш по-философски на нещата.
На мен това много ми помогна, когато ми се случи преди 2 години.
Е, не очаквах всичко дето стана след това....
Стискам палци за бъдеща успешна бременност с хубав край.

# 56
  • София
  • Мнения: 11 703
Хайде строй се преброй се!Организира се среща след празниците,примерно.Желаещи?
Написах го спонтанно,вдъхновена от поста на Сънчо.

# 57
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Теди мила! Честита ти рожба! Да сте живи, здрави и безкрайно щастливи всички заедно!

# 58
  • Мнения: 592

Благодаря ви милички за хубавите пожелания - прекрасни сте, много ви обичкам, стана ми толкова хубаво като влязох в темичката ни. Гушкам ви всички, но сега само на бързо влязох да пусна една снимка - след някой друг ден повече че няма време  Crazy Simple Smile

Вили миличка много съжалявам за това което си преживяла, пожелавам ти от цялото си сърце много скоро да ни зарадваш с хубава новина  Praynig Hug Гушкаме ви  Heart Eyes

Сега отиваме да се храним  Joy

# 59
  • София
  • Мнения: 2 164
Ауууу, прекрасна е малката Никол, пу-пу  Heart Eyes И колко много коса има  Grinning Теди, да не почнеш да я подстригваш през ден като Маринка  Naughty
Сега сериозно - радвам се, че вече сте си у дома! Ти добре ли си, как се справяш?

Общи условия

Активация на акаунт