® E-bay - тема 22

  • 42 959
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 39
А по какво разбирате дали се доставя до България  http://cgi.ebay.com/100-Sheet-Canon-Pixma-4-x-6-Photo-Paper-Plus … |293%3A1|294%3A50   Доста съм невежа  ooooh!

# 91
  • Мнения: 597
А по какво разбирате дали се доставя до България 
Ами срещу ships to: пише до къде доставя. По-надолу от падащото меню (когато доставя до повечко страни) можеш да видиш и колко ще ти е шипинга до БГ. Този продавач специално доставя само да САЩ.
Друг вариант е да се питат продавачите, които не са обявили шипинг до БГ, дали са съгласни да го доставят и за колко парички. Друг е въпроса, че на мен почти винаги ми отказват  Mr. Green

# 92
  • Мнения: 39
Благодаря ти   bouquet Направих запитване. Сигурно ще ми откаже тъй кат гледам, ама да опитам  Mr. Green

# 93
  • Мнения: 2 616
Направих си експеримент да проверя написаното на сайта на БГ пощи като дата и час на влизане дали ще съвпадне с това, което пише на плика и  досега всичко е съвпадало. Ако се види, че онлайн системата им показва, че пратката е пристигнала в БГ и е със статус Insert item into domestic bag то на следващия ден за София и 1-2 дена по късно за страната спокойно може да проверявате в пощенския клон.Трябва да са там дори лелките да казват че не са  Laughing

Това за кои пратки се отнася? На кого?

Чакам пратка от Германия с dhl от 5.01 казаха ми че заради стачките закъснявала пратката, ама колко мислите, че е нормално да чакам?
На сайта на БП излиза това: http://services.bgpost.bg/WebTracking/WebTracking/IPSWeb_item_ev … amp;Submit=Submit ако някой ми каже какво трябва да означава, ще черпя  newsm78

Последна редакция: вт, 17 фев 2009, 19:14 от IvelinaAtanasova

# 94
  • Мнения: 2 616
някой да измисли умен начин за получаване на мебелировка от USA
Писна ми от немците, а и тази люлка дето съм я харесал я има само в USA
BGShoper  Mr. Green

Те могат ли да преопаковат или пренапишат цените по опаковката, за да избегнем митата?

# 95
  • Мнения: 1 650
те това правят
ама нещо им се знаят имената като видни изпращачи Mr. Green
а и леко безсмислено вече, по новия регламент ако ти го праща фирма е до 150 euro
ако е физическо лице - 40
и в някой случай тяхната комисионна + двойния шиппинг > от ддс

# 96
  • Мнения: 13
може ли за малко помощ с превода  Praynig, че малко ми куца тая част "This Appliance is reworked and carries a 6 month replacement guaranteed for piece of mind"

# 97
  • Мнения: 1 650
Направих си експеримент да проверя написаното на сайта на БГ пощи като дата и час на влизане дали ще съвпадне с това, което пише на плика и  досега всичко е съвпадало. Ако се види, че онлайн системата им показва, че пратката е пристигнала в БГ и е със статус Insert item into domestic bag то на следващия ден за София и 1-2 дена по късно за страната спокойно може да проверявате в пощенския клон.Трябва да са там дори лелките да казват че не са  Laughing

Това за кои пратки се отнася? На кого?

Чакам пратка от Германия с dhl от 5.01 казаха ми че заради стачките закъснявала пратката, ама колко мислите, че е нормално да чакам?
На сайта на БП излиза това: http://services.bgpost.bg/WebTracking/WebTracking/IPSWeb_item_ev … amp;Submit=Submit ако някой ми каже какво трябва да означава, ще черпя  newsm78
Означава че БП са получили уведомление от Германия че има такава поща за тях

# 98
  • Мнения: 1 650
може ли за малко помощ с превода  Praynig, че малко ми куца тая част "This Appliance is reworked and carries a 6 month replacement guaranteed for piece of mind"
че си купуваш някакво обурудване което е refurbished (върнато и оправено) и има 6 месеца гаранция (което надали ще се възползваш ако стане нещо).

# 99
  • Мнения: 45
леле хич немога да се оринтирам
ще трябва мнооого да чета
може ли някой да ми помогне мъъничко
имами детски колички и къде да ги търся
благодаря   bouquet

# 100
  • Мнения: 6
Durango,може ли да се възползвам и аз от услугите ти за един превод Blush :hi i will be posting our item today sorry bout the other day for sum reason it wood not let me replay to say it was ok to pay tuesday : )
От всичко разбрах само последните 2 символа Crazy.Как пък не се научиха да слагат точки,запетаи Crossing Arms

# 101
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Имам нужда от помощ.
пак... плащането ми е със статус 'непотърдено. Имам опция кенсъл... ако я натисна, означава ли, че парите ще се върнат в картата или в пеъпал акаунта ми?


....зациклих. Изпратила ми е покана за ново плащане на друг имейл по пощата. Същия е отразен в пейпал с транзакция която има опция Pay, като я натисна трябва да въведа някакъв *Your Auction ID: който не знам какъв е къде да го видя... не е този на първото плащане и нямам идея какво да попълня там. Баси...

# 102
  • Варна
  • Мнения: 6 891
оправих се.

# 103
  • varna
  • Мнения: 1 012
номера на продукта ли трябваше да вкараш там-дето си го спечелила-аз за това си мисля Peace

# 104
  • Варна
  • Мнения: 6 891
не... Your Auction ID е дефакто никнейма с който си регистриран в ebay.

Общи условия

Активация на акаунт