Заглежданките на мъжът!!!

  • 28 683
  • 181
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 454
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По темата моят е ''повреден '' на тема ''работа''.Този човек ако не работи непрекъснато не е на себе си.Като идем на почивка на втория ден почва да нервничи а на петия иска да се върнем.
Дори е предлагал да почиваме аз и детето,докато той пак ремонтира нещо из къщи.Удава му се и е сръчен,но се притесняавам че се преуморява.....като пренавита пружина е.
С годините се научих да го обичам и такъв,макар да се притеснявам защото не е първа младост и може да увреди здравето си с това темпо.
Съвета ми е ако не може да приемеш даден недостатък ,не се насилвайте и тормозете взаимно.Унизително и обидно и за двамата партньори е непрекъснатото дебнене.Не приемам ,че е нормално и да държиш в несигурност човека до себе си с постоянни флиртове и задявки с други.
За някои може и да е отживелица,но за мен ...и с годините си давам сметка че уважението икоректността са почти толкова важни в една връзка колкото и чувствата.

# 91
  • Мнения: 593
Хей, mamamari , по-полека, моля те. Тук изобщо не става дума за флиртове и задявки. Говорим си за най-обикновено заглеждане, а и както се вижда от повечето отговори, отнася се еднакво и за двата пола. А пък нека да е просташко, елементарно, животинско и каквото си изберете! Според мен това изобщо не означава липса на уважение и коректност към постоянния партньор. Още по-малко липса на любов!

Но който иска, нека си затваря очите и очите на половинката си. В крайна сметка /говоря по принцип/ - щом се е оженил за една жена, мъжът е длъжен да я обича такава, каквато е, да й търпи ревността и най-вече да не я дразни. В крана сметка и мъжете трябва да проявяват разбиране към нас - поне към тези от нас, които не могат да проявят разбиране към тях.

# 92
  • Мнения: 686
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По тая логика да изхвърля телевизора и компютъра  Whistling

# 93
  • Мнения: X
А имате ли кабелна и интернет.....да знаеш там какво може да види ooooh! Grinning
По тая логика да изхвърля телевизора и компютъра  Whistling

Също, да му се спрат на мъжа и хобитата и излизанията сам, че и там може да срещне нещо за оглеждане.  Grinning Grinning Grinning Най-много се забавлявам обаче с жените, които уверено твърдят, че мъжете им грам не поглеждат друга, дори в тяхно отстъствие. За най-големия кръшкач на света, когото познавам, жена му твърдеше, че мъжът й не проявявал абсолютно никакъв интерес към други жени. Не се заглеждал, не коментирал, трябвало някоя девойка да се спъне в него, че да й обърне внимание.  Grinning Grinning

# 94
  • Мнения: 5 940
 palavata_monahinq, естествено, че е нормално всеки да гледа красивото. Не е нормално обаче, докато си с човека до теб да се обръщаш, да се спъваш и прочие неконтролируемости да проявяваш. Защото има и такива мъже и малко подобни жени. Това си е унизително  откъдето и да го погледнеш и за гледащия, и за съпровождащия го, независимо от пола. Това е недискретно поведение, другото си е просто възприемане на света с различните му естестки категории. На никое живо същество не можеш нито да му забраниш, нито да му отвориш очите.


# 95
  • Мнения: 2 388
Да valerie така съм напълно съгласна с теб. Simple Smile

Това е недискретно поведение, другото си е просто възприемане на света с различните му естестки категории.

А тук границата е тънка. Доста мъже и жени обаче я прекрачват.

# 96
  • Мнения: 686
Не говорим за
Не е нормално обаче, докато си с човека до теб да се обръщаш, да се спъваш и прочие неконтролируемости да проявяваш.
такова поведение,а за бегъл поглед(без увиснали ченета и възклици или нещо подобно ooooh!).Доколкото разбирам,авторката това я мъчи, погледа към друга жена.
Има решение-да накара мъжа си да носи тъмни очила,тъкмо няма да го вижда къде гледа Sunglasses!

А много ми е интересно,жените дето се изказаха,че мъжът им изобщо не поглежда друга жена,как е видял тях Laughing.

Авторката,как е мъжО?Спря ли да гледа мадамите след като му се нацупи? hahaha

# 97
  • Мнения: 41
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно.....но имам познат, който оглежда съвсем съзнателно и демонстративно всяка жена по улицата и ако моят мъж го правеше така, щях да се чувствам подтисната и без самочувствие

# 98
  • Мнения: 421
намирам за нормално мъжът да се заглежда ,и ми се струва мн по-добрият вариант ,от мъжът ДЕБИЛ,който не се заглежда

# 99
  • Мнения: 405
Нормално е според мен. Все пак са мъже - това е в природата им, в първичността.

# 100
  • Мнения: X
На мен пък ми се струва глупаво да се говори за природата на мъжа, все едно са някаква порода кучета. Моят мъж се заглежда, мдаа мъжете са такива. Моят мъж не се заглежда, значи всички останали са помияри.

# 101
  • Мнения: 1 804
заглежда се, и аз се заглеждам... Grinning да ти кажа за мен по-притеснително е да се прави, че не забелязва, имах връзка с такъв, зад гърба ми беше един  Twisted Evil, а като сме заедно съвсем различен, нищо не можеше да му отклони виманието от мен...уж

Цитат
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно.....но имам познат, който оглежда съвсем съзнателно и демонстративно всяка жена по улицата и ако моят мъж го правеше така, щях да се чувствам подтисната и без самочувствие
да, с това съм напълно съгласна

Цитат
За най-големия кръшкач на света, когото познавам, жена му твърдеше, че мъжът й не проявявал абсолютно никакъв интерес към други жени. Не се заглеждал, не коментирал, трябвало някоя девойка да се спъне в него, че да й обърне внимание.   
това имах предвид по-горе. Кръшкачите са предпазливи, пазят се. Сигурна съм, че жена му на този вярва, че й е верен  Peace

Последна редакция: ср, 18 фев 2009, 21:56 от marisasav

# 102
  • Мнения: 616
Моя се заглежда, аз също се заглеждам, обаче изобщо не се чуствам зле, понеже често се заглежда по мен, а и други се заглеждат по мен  Mr. Green Ми нека да гледа, така е още по-доволен от това, което има в къщи. Скромността е за хората, които нямат други качества  Mr. Green
Аз пък заглеждам мъже. И жени. Говорим си за това, обсъждаме, и аз си "сверявам часовника" относно търсенето и предлагането  Sunglasses
Дори не се замислям дали ми е верен, дали мисли за други... Кара ме да се чуствам щастлива, пълноценна, харесвана и ценена. Достатъчно ми е  Peace

# 103
  • Мнения: 1
"Nur gucken, nicht anfassen" / зяпане може, баране не /  както се казваше в една реклама

# 104
  • Мнения: 1 447
От заглеждане до гледане има разлика.....зависи как го прави-то е ясно че всички гледат -и мъже и жени, моят мъж не го прави нахално , така , че аз да се почувствам неприятно....
Напълно съм съгласна.Щом поведението му не ме е накарало да се чувствам неприятно,не ми пречи да се заглежда.Все пак затова имаме очи.
Всеки може да прави с тях каквото си поиска/стига да не нараняваме човека до себе си./

Общи условия

Активация на акаунт