Орифлейм - каталог 3- 2009 година

  • 20 651
  • 271
  •   1
Отговори
# 255
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
момичета, дават ли още протмуненца като събереш 100БТ?  Thinking Rolling Eyes

Сега гледам че пак са пуснали кампания за безплатни регистрации. 1 месец със 100 бройни точки подарък крем за лице с боровинка и тоник с мляко с боровинка, 2 месец 100 бройни точки подарък ТВ Джордани и 3 месец пак със 100 бройни точки подарък куфарчето и портмонето които бяха подарък от предната регистрация.  Simple Smile

# 256
  • Мнения: 3 675
Аз ще поръчвам шампоана с грозде и ще споделя дали съм доволна, също и червилото от лимитираната колекция - бежовото.Чакам с нетърпение да разгледам новият каталог, не знам просто как ще издържа до утре на напрежението да видя нещо ново.Някой знае ли дали е качен вече 5 каталог?

# 257
  • Мнения: 9 095
ще има ли нова тема?

# 258
  • Мнения: 3 675
За това трябва да попитате Аничка, тя е майстора на темите. HugДано има и да е все така пъстроцветна.

# 259
  • Мнения: 3 782
Започвам я темата момичета, т.к. вече се обърках кого не съм включвала още ще ви помоля да ми пишете на лични, ако има нещо. Peace
-ето я

Последна редакция: пн, 09 мар 2009, 14:51 от ani_4ka

# 260
  • Sofia
  • Мнения: 302
Благодарим ти, Ани!

# 261
  • Мнения: 9 095
има 5ти каталог Peace

# 262
  • Sofia
  • Мнения: 302
Здравейте, искам да си взема един шоколадов душ гел, който ми хвана окото, но понеже не ползвам орифлейм, не познавам нито един представител  ooooh! Ако знаете някой около центъра , ще съм ви благодарна да ме насочите  Praynig
За София става въпрос ^^

Elie, опитвам се да ти пиша но кутията ти е пълна - имаш ми номера и ми прати смс когато можеш, моля.

# 263
Момичета, по отношение на Уелнес от Орифлейм- вече две седмици ги ползвам и съм страшно доволна! Първо-спрях да се тъпча като ненормална, второ-спрях да ям толкова сладко-дори почти не ми се яде.И трето-чувствам се превъзходно-стреса изчезна, спя супер, помня всичко и мисълта ми е подредена както никога до сега, и още нещо, но не последно място: Сигурна съм, че приемам всичко необходимо за моят организъм и здраве и ...само за секунди време. Иначе преди правих 2 годи диети с йо-йо ефект, а от тях вече съм 20кг. по-тежка.Тези диети свалят от мускулната маса, а не мазнини и това, което искаме ние. Вече 2кг. съм свалила, но ви казвам, че съм свежа, отпочинала, не мисля за ядене, имам енергия за цял ден и не ми се спи като се наям, а напротив- още по-добре се чувствам след като изпия шейка и хапна салатка. Никога не съм се чувствала така! Предпочитам да Ви споделя истината от личен опит, вместо да се правя на философка като повечето тук! Simple Smile

# 264
  • Мнения: 3 782
Джиджи1973 , радва се за теб, наистина, но има нова тема, ще се радвам да пишеш там, какво по точно пиеш?

# 265
Не съм много ориентирана къде да пиша. Пия и Шейк Естествен баланс и Комбиниран к-т за жени

# 266
# 267
  • Мнения: 13 872
Запис
  bouquet

# 268
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726

В другата тема пиши.  Peace

# 269
Здравейте,може и да е късно,но сега се зачетох във форума.Казвам се Христина и съм консултант на Орифлейм вече 14години.Ако желаете може да се свържите с мен на: hristinavateva@abv.bg

Общи условия

Активация на акаунт