хмм...случвало ли се е на някой ,дайте съвет!!!

  • 3 627
  • 64
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 672
Не бих се мазала с нещо, преди да се уверя, че става за бременни. Посети дерматолог. Peace

# 16
  • Мнения: 22
а какво ще кажете за серията на Fruttini  те са масла за тяло ,казват че са много хидратиращи за суха кожа  Heart Eyes

# 17
  • София
  • Мнения: 333
Пробвай с Мустела, има си специални мазила за бременни - ако искаш за стрий, ако искаш само за хидратация, а има и кремче специално за бюста. Доста са мазни и отнема време да попият, за да не изцапат дрехите, но пък не съм имала проблеми със сухота.
Най-важното е, че са тествани и стават за бременни мацки - не си прави експерименти с кожата, защото не е ясно как ще афектира бебчето.

Чувала съм, че и Себамед имат подобни продукти, но не съм ги пробвала.

# 18
  • Мнения: 6 274
Предполагам, че се бели, защото много се разтяга...
Може би си напълняла с повечко килограми...
  newsm78

# 19
  • Мнения: 405
а какво ще кажете за серията на Fruttini  те са масла за тяло ,казват че са много хидратиращи за суха кожа  Heart Eyes
Не са подходящи за бременни жени. Вземи продукт от серия бяла козметика....
Не бих се мазала с нещо, преди да се уверя, че става за бременни. Посети дерматолог. Peace
Юсерин е марка козметика, напълно безопасна и подходяща както за всеки тип чувствителна кожа, така и за употреба от бременни жени. Но ако авторката има някакви други дерматологични проблеми като свръх суха кожа например, която с бременността и намаляването на водните депа в епидермиса се засилва трябва да направи и консултация с дерматолог. Но Юсерина по никакъв начин няма да навреди, освен в случай на свръх чувствителност към някои от стандартните съставки Naughty

# 20
  • Мнения: 9 439
Цитат
на Eucerin какви цени са горе -долу 
Напиши в гугъл тази марка козметика и ще видиш цените Peace

# 21
  • Мнения: 22
ами не съм напълняла,забременях 53 кг сега съм в средата на 4 месец и съм 55кг даже не се осеща и по дрехите и тясните дънки си ми стават  Blush ,
и определено ще потърся нещо на юсерин,благодаря  Hug

# 22
  • Мнения: 8 999
Спри бебешкото олио. Започни да се мажеш с хидратиращ крем.

# 23
  • Мнения: 96
Аз имах същият проблем по време на моята бременност и при консултация със специалист ми бе обяснено ,че при недостиг на определени витамини ,които си ги набавяме от храната бебето започва да дърпа от нашите витаминни запаси .1 месец след раждането ми всичко се нормализира.

# 24
  • Мнения: 1 354
Може би имаш нужда от овлажняване, а не толкова от олио.
Пробвай с някой хидратиращ продукт, от серия за бременни по твой избор. Peace


напълно съм съгласна Peace, а не е зле и доктора си да питаш,аз чак така не съм се белила,въпреки че и моята кожа е доста суха.
Успех Hug

# 25
  • Карлово
  • Мнения: 328
Посъветвала съм се с кожна лекарка когато бях бременна и тя ми каза че най-добра е мустелата!

# 26
  • Мнения: 22
valialili  а какво ти изписа лекаря да се мажеш?

# 27
  • Мнения: 149
И аз имах същия проблем при втората ми бременност. Мажех се с бебешко олио Джонсънс.

# 28
  • Мнения: 6 365
И аз съм на места с гущерова кожа. Ползвам един български крем с мед и мляко- най-много омекотява и не е мазен.

# 29
  • Мнения: 22
за кое кремче става въпрос

Общи условия

Активация на акаунт