Памперсът пропуска откъм гърба

  • 3 934
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 441
И аз ползвам на Памперс и аз имам същия проблем като авторката.Решила съм като свършат запасите от тази марка да пробвам с Молфикс Peace

# 16
  • Мнения: 2 172
И ние имахме точно такива проблеми с "Памперс"  Laughing

Взехме "Хъгис премиум" те са с ластик отзад и никога не е испускал.

После ги сменихме с "Еви бейби"(пак с ластик),че те пък се водят нощни и побират по много материал  Laughing

# 17
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Мисля, че памперсите са неподходящи. Големи или малки. И от самата марка...
Аз доста памперси смених, но единствено с Либеро не съм имала течове. А те даже са по-големички от съотвената група на Памперс.

# 18
  • Русе
  • Мнения: 123
 И ние имахме същия проблем.Ползвам Sleep&Play.Пробвах със смяна на марката (Либеро),но не помогна.Оказа се,че размрът е бил малък.Минахме на следващия и вече нямаше инциденти.  Wink

# 19
  • Мнения: 8 999
И аз съм имала подобни проблеми с марката "Памперс". Просто започнах да купувам други.

# 20
  • Мнения: 38
Имахме такъв проблем,но откакто минахме на Либеро,съм спокойна

# 21
  • Мнения: 645
И аз ползвам на Памперс и аз имам същия проблем като авторката.Решила съм като свършат запасите от тази марка да пробвам с Молфикс Peace
и ние сме така

# 22
  • софия
  • Мнения: 149
и аз имам същия проблем.и като пишка и като ака му пропуска.ползвам на памперс,но  вчера купих по-големия размер и вече дано не е така.

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 328
опитай да слагаш памперса така че на гърба да е по голямата част, а отпред да има по малко от памперса

# 24
  • Мнения: 1 740
При нас така пропускаше когато ни умаля размера!Когато минах на следващият размер,проблема се разреши!И аз ползвам само PAMPERS!
и при нас проблема беше с размера

# 25
  • Мнения: 1 336
Малки са ви памперсите, сменете с по-голям номер и всичко ще се оправи.

# 26
  • Мнения: 54
Благодаря, за бързите отговори! Май ще сменим марката, че размери сме пробвали различни, но не помага. Поздрави!

# 27
  • Мнения: 826
Все още нямам личен опит, но видях, че си решила да сменяш марката. За това ти пускам този линк с полезна информация за видовете памперси: http://papa-bebe.com/pampersi.html
На мен лично, всичко в сайта ми беше интересно и ще се радвам и на теб да ти послужи. Peace

# 28
  • Мнения: 2 013
И ние имахме същия проблем-памперса пропускаше отзад и отстрани.Чудех се защо така,но от както минахме на "Памперс 3" вече не сме мокри.Най-вероятно е от това,памперса е малък. Peace

# 29
  • Мнения: 820
Все още нямам личен опит, но видях, че си решила да сменяш марката. За това ти пускам този линк с полезна информация за видовете памперси: http://papa-bebe.com/pampersi.html
На мен лично, всичко в сайта ми беше интересно и ще се радвам и на теб да ти послужи. Peace

Този сайт наистина е страхотен!
Ние ползваме Елкос и съм много доволна - с ластици са на лепенките.
Когато памперсът е голям също се получава това цапане.

Общи условия

Активация на акаунт