Намаля ли броя на скъпите возила по улиците?

  • 2 856
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 592
По вътрешна информация от нова година насам лизинговата компания на една водеща банка е прибрала само от регион Хасково и Кърджали около 30 лизингови автомобила.  При нас се прибра едно Кю7 и един Кайен. Но това зависи кслко са успели да скътат хората или всичко са изплющяли за мечтаната кола. А че са намалели - не съвсем осезателно, но е факт че трафика е намалял. Тепърва ще ни тресе кризата, така че нека почакаме. Варна с тия тъмни източни капитали винаги е била по-особен район, но тепърва Русия и региона започват да потъват и който си мисли че тренд означава нагоре, ще се ухапе много лошо!

# 31
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
За един - простотия, за друг - мечта. Това, че ти не го разбираш... 
баш простотия си е, и както казва Пъзел по-нагоре - балкански синдром. заплата 300 лв, обаче телефон за 1000 и маратонки за 250. а с тях като ти дадат и хартиена торбичка от магазина, която да разкарваш гордо 2-3 месеца, още по-харно. хората навън с доходи 10 пъти повече от нашите си правят сметката, а за наш Ганя колкот по-скъпо, толкоз по-хубаво, щото е въпрос на някакъв криворазбран престиж.
не виждам да са намаляли скъпите коли по улиците - това по темата.

# 32
  • Мнения: 6 618
Защо да е простотия да си купиш джип на лизинг?Обиждаш ме.
Простотия е да живееш под наем или при мама и тате ,а да си вземш джип на лизинг.Простотия е през няколко месеца да ти омръзват колите.
Това имах предвид.
Иначе и аз въртя трета лизингова кола и не смятам ,че е простотия да караш нова и сигурна кола и да не се занимаваш с ремонти.

# 33
  • Мнения: 2 388
Не е намалял. Забелязвам масово каране на джипове последно време.

# 34
  • Мнения: 592
Иначе и аз въртя трета лизингова кола и не смятам ,че е простотия да караш нова и сигурна кола и да не се занимаваш с ремонти.
Кой каза че новата е най-сигурна и без дефекти?

# 35
  • Мнения: 7 837
Като гледам горе на банера, "специална" цена на Шеви, явно и средната класа кара скъпи боклуци. Или, шевролета е кола с реноме,а?

# 36
  • Мнения: 139
Имам чувството,че даже се увеличава поголовно! И все се чудя как аджеба става това,при положение,че уж все повече обеднява бг народ newsm78

# 37
  • Мнения: 174
Не. Има повече и все по-големи коли, карани от все по-некадърни шофьори.

# 38
  • Мнения: 830
В петък в рамките на две пресечки видях две Ламборджини-та/черно и бяло/ и едно Бентли Laughing Само трошляци по улиците на Варна....

# 39
  • Мнения: 1 484
Увеличават  се  все  повече.

# 40
  • Мнения: 606
Ще видите напролет.
Като изпълзят из гаражите Ламборгинитата, Фераритата, че и Макларъни.

# 41
  • Мнения: 2 401
Ще видите напролет.
Като изпълзят из гаражите Ламборгинитата, Фераритата, че и Макларъни.

Сега кво правят в гаражите? Или имаш предвид тия със смъкнатите гюруци?

# 42
  • Мнения: 26
Работя във фирма за продажба на нови автомобили,скъпи автомобили не искам да казвам марката,но от две седмици насам нямаме никаква работа.Не само, че нямаме продажби ами нещо повече никой не идва дори и за оферта.Абе с две думи криза от всякъде Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 43
  • Мнения: 2 759
...Сега кво правят в гаражите? Или имаш предвид тия със смъкнатите гюруци?
                        Не знам за гюруците, но са нисички.

# 44
  • Мнения: 936
Я кажете сега, Toyota Land Cruiser  за без пари ли ги дават? Напоследък накъдето се обърна, все такива виждам. Ако ги раздават просто така, да отида и аз да си грабна един.

Общи условия

Активация на акаунт