рецепта с чесън за прочистване?

  • 205 165
  • 515
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 0
не се притеснявай,първите няколко дни е така,след това всичко е ок  newsm10

# 421
  • Мнения: 0
здравейте моята тинктура от чесън и спирт стана зелена.някой знае ли дали може да се пие или не.след като я прецедих цвета е като изцедено киви.

# 422
  • Мнения: 959
аз вече я пия един месец на 3*25 капки, чувствам се страхотно, нямам никакви странични ефекти, и течността си ми е бистра и лек жълтеникав отенък  Peace

# 423
  • Мнения: 0
и аз почти месец съм вече,всичко е ок и моята е жълта newsm10

# 424
  • Berlin
  • Мнения: 11 340
Зеленото се коментираше, че е от китайския чесън или от допира на чесъна с метал.

# 425
  • Мнения: 1 273
Аз реших да не правя този извлек, а да си ям чесън. Понеже си работя у дома имам тази възможност. Всъщност 200-300 грама не е кой знае какво. Аз понякога мога да изям половин до една глава за един ден... Както пиете тази тинктура по 3 месеца това са сигурно 2 скилидки на ден. Китайският чесън никак не ми харесва. Във Фантастико пуснаха испански и сега съм на такъв. Ще гледам известно време да хапвам повечко чесън. Аз по принцип си го ям, но не винаги се сещах. Честно казано, при мен няма някакъв специален ефект, но съм убедена че е полезен.

# 426
  • Априлци
  • Мнения: 15
здравейте моята тинктура от чесън и спирт стана зелена.някой знае ли дали може да се пие или не.след като я прецедих цвета е като изцедено киви.


pipo 123 ---  не се притеснявай от цвета - и моя цвят на отварата беше отровно зелено и в началото се замислих дали изобщо да я почвам, но вече трети месец я пия и все още съм жива (майтап бе Уили ). Стигнах до извода, че това е от самия чесън - моя беше китайски и го смелих с една кафемелачка - а тя е с метални ножове - така, че и те помогнаха за зеления цвят. УСПЕХ от мен newsm10

# 427
  • Мнения: 11
Да докладвам.....аз съм добре , не чувствам никакви странични ефекти , надявам се само да има ефект всичко това очесняване  Laughing
Комбинирала съм капките с хранителен режим и вече съм -4 кг.
да попитам ....някой  който вече е свършил курса и са минали 2-3-4 месеца от приема ..дали има някакво усещане за по-бързо отслабване ..така де , за изчистване на мазнините

# 428
  • Мнения: 10
Взимам ги вече два месеца, имам за още един. При мен няма нито положителен, нито отрицателен ефект. Успех на всички.

# 429
  • Пловдив
  • Мнения: 451
Вчера в магазин Триумф в Тракия (бившето Сани) видях едни капки - Чеснови капки, и отзад на етикета описана същата схема, по която пием и ние. Струваха 11 и нещо. Ако бях ги видяла по-рано нямаше да си правя сама с китайски чесън. Даже имаше и едни тибетски капки за младост, които пак са чеснови капки, но и с прибавени билки. Те бяха около 15 лв.

# 430
  • Мнения: 0
Искам да споделя с вас че ги пих 3 месеца редовно без пропуск и даже имам още поне за 1 ама нямам абсолютно никакъв ефект.Даже след 3 месец ме пипна един вирус с повръщане и разстройство че нямам думи.Може на някой да е помогнало но при мен ефект 0.Дано при повечето от вас да не е така.

# 431
  • Мнения: 1 273
Искам да споделя с вас че ги пих 3 месеца редовно без пропуск и даже имам още поне за 1 ама нямам абсолютно никакъв ефект.Даже след 3 месец ме пипна един вирус с повръщане и разстройство че нямам думи.Може на някой да е помогнало но при мен ефект 0.Дано при повечето от вас да не е така.
Мисля, че по-добър ефект би имало да си хапнеш чесън в големи количества, когато усетиш че се разболяваш. Тези капки са 1-2 скилидки на ден. Това нищо не е. Да не говорим че толкова силен спирт може да се окаже вреден за черния дроб.

# 432
  • Мнения: 170
Побутвам малко темата, че както гледам доста време никой не е писал. Да не сте се отказали? На мен ми остава около седмица и ги свършвам, че нещо взе да ми омръзва. Почти три месеца издържах. После ще пусна някои изследвания и ще очаквам положителни резултати. Ако има такива ще споделя.

# 433
  • Априлци
  • Мнения: 15
Побутвам малко темата, че както гледам доста време никой не е писал. Да не сте се отказали? На мен ми остава около седмица и ги свършвам, че нещо взе да ми омръзва. Почти три месеца издържах. После ще пусна някои изследвания и ще очаквам положителни резултати. Ако има такива ще споделя.

mama MaCa  dori da niama polojitelni rezyltati molia te pak da spodelish

# 434
  • Мнения: 11
Аз продължавам да пия капките и вече съм на трикратен прием по 25 ...чувствам се добре ...освен мен включих и баща ми в това изпитание , той е с високо кръвно и ми е много интересно какъв ще е при него резултата / за сега няма промяна /

Общи условия

Активация на акаунт