рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 975
  • 515
  •   1
Отговори
# 435
  • София
  • Мнения: 121
Здравейте, аз също съм на трикратен прием по 25 капки, вече горе долу 1 месец го пия. Апетитът ми си е съшия , да не кажа по-голям и явно от пречистването ми излязоха пъпчици, ситни по челото.  Понякога имам някакво неразположение и усещане в областта на шията, имам  леко уголемена щитовидна жлеза с малка киста от едната страна. Дано да се повлияе добре. Ии въпреки апетита съм смъкнала около 2 кг , определено има засилване на метаболизма. Ами това е , до скоро Hug

# 436
  • Мнения: 1 084
Здравейте, аз също съм на трикратен прием по 25 капки, вече горе долу 1 месец го пия. Апетитът ми си е съшия , да не кажа по-голям и явно от пречистването ми излязоха пъпчици, ситни по челото.  Понякога имам някакво неразположение и усещане в областта на шията, имам  леко уголемена щитовидна жлеза с малка киста от едната страна. Дано да се повлияе добре. Ии въпреки апетита съм смъкнала около 2 кг , определено има засилване на метаболизма. Ами това е , до скоро Hug


дано пожелавам ти успех аз ги пих 2 месеца и 5-6 дена остана ми малко но ги спрях че започнах по зъболекари да ходя и не става  Laughing   нямам никакви подопбрения сякаш но ще видим може след известно време да се появи Simple Smile

# 437
  • Мнения: 2
Айде и аз да се включа към групата   Grinning вчера направихме отварата и сега търпелива ще чакам 10дни  Grinning После и аз ще пиша какво става с мен докато я пия  Grinning

# 438
  • Мнения: 0
почти 2 месеца от както ги пия-периодично ми излизат афти в устата,четох някъде,че било в следствие на прочистването на организма.
Почнах и да пия витамини,иначе не наблюдавам някаква особена промяна

# 439
  • Мнения: 221
И аз да се отчета  Grinning  почти два месеца ги пия и освен, че свалих към 2кг за сега друго няма. Чувствам се добре и вече дори не ми и миришат толкова, колкото в началото  Mr. Green

# 440
  • Мнения: 0
Пих капките 3 месеца и реших да спра. Бях направила отварата, но след 15-тина дни я разсипах и се наложи наново да я направя та прецених ,че предната би свършила за толкова време. Нищо не съм свалила. Сега започнах 90 дневната. Надявам се ефекта от чесана да се види, нали уж след като се изпие почвал да действа.. успех на всички Simple Smile

# 441
  • Мнения: 0
Аз го пия от 1 месец и аз не виждам нещо специално,освен че май ми пада още повече кръвното и понеже и съм с ниско.. не ми е много добре сутрин ,нали чесъна попринцип свалял кръвното , сутрин пък пия едни капки за покачване на кръвното.. абе страшно Grinning .. единствено го пия,заради имунната система ,дано там да има ефект като няма нищо друго,гледам че и вие сте писали,че нямате промяна и горе-долу е едно и също.Наскоро и аз забелязах,че някакви ситни пъпчици имам по челото,прочетох че сте писали,че сигурно е от изчистването дано да се изчистим поне ако няма друго поне това Grinning

# 442
  • Мнения: 0
като се замисля май лицето ми се поизчисти,иначе не виждам нищо друго

# 443
  • Априлци
  • Мнения: 15
Здравейте и от мен ! Аз приключих с капките преди повече от месец и честно да ви кажа - май бяха доста прехвалени тези капки. При мен специално не се е случило нищо особено, Но всеки сам взима решение - да  пие или да не пие капки ? Така, че аз ги направих, изпих ги и не мога да споделя нищо интересно - това е от мен!!!  УСПЕХ НА ВСИЧКИ, КОИТО ОЧАКВАТ ЧУДЕСА !!!    newsm10

# 444
  • Мнения: 0
повече от 2м. ги пия и така като гледам имам почти за толкова

# 445
  • Мнения: 1 084
Здравейте и от мен да споделя и аз за капките хихи Аз бях писала ,че на мен не ми подействаха кой знае как,но..малко след като почнах да ги пия се бях притеглила на кантара на една приятелка и бях 62кг,след прием на капките който пих 2 месеца и 10 дена някъде  освен изчистване на лицето,малко главоболие си мислех,че не са ми подействали кой знае колко хихи.Но скоро пак се,качих на кантар и установих че съм вече 59 кг. Crazy не можах да повярвам  Laughing В смисъл,че аз си имам коремче,дори и да съм слаба..и по дрехи не мога да преценя Wink но явно лека по лека свалям,може би защото не е драстично и за това не съм усетила че килограмите се  топят!:) Успех на всички!

# 446
  • Мнения: 0
еее супер

# 447
  • Мнения: 1 084
Wink  да неочаквано от мен..

Ми дано и още да сваля  Laughing Laughing аз не съм спазвала никакви режими хапвам си  нормално от всичко, и наистина се изненадах,и двата кантара са нови в смисъл че предполагам,че са верни Simple Smile и да не е някаква заблуда   Laughing  Laughing,но определено си ми стават дрешките от лятото в сравнение с миналите лета  Laughing Така че според мен е от капките Simple Smile Успех дами дори и да не свалим от тях,важното е че са полезни за организма,даже вчера ако не се лъжа при Гала гледах д-р Папазова-и тя каза,че са много благоприятни за организма.Така че... Peace Peace

# 448
  • Мнения: 0
мисля да пиша на Гала да направят едно предаване с д-р Папазова за нашите капки,ще бъде полезно за всички!

# 449
  • Мнения: 2
Мисля че беше вчера даваха точно по Гала за капките но не можах да го гледам хубаво само чух ....

Общи условия

Активация на акаунт