рецепта с чесън за прочистване?

  • 204 798
  • 515
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 490
здравйте, наскро разбрах за тази рецепта,но  виждам различни мнения. Някои казват ,че трябва да се пие само до 12 ият ден,други продължават до 3 месеца. А важното условие е,че се прави веднъж на 5 години,и се обърках,кое е правилното newsm78
а какво ще се получи ако изкарам рецептата само до 12 ден

# 496
  • Мнения: 1 906
Много съм навита на тази рецепта, но много се притеснявам как ще е с аромата докато съм на работа  Embarassed

# 497
  • Мнения: 961
Момичета, какво количество ви излиза след изстискването на сместа, на мен ми се получи 250мл. и остана доста чесън. Може би не съм го намачкала много добре, но не мога да изстискам повече. И хвърляте ли остатъка от чесъна? Изглежда ми много свеж.  Laughing

# 498
  • Мнения: 31 773
Скоро ще правя пак тази рецепта. Всъщност майка ми ще я прави, че аз нямам време.
Но да чесъна няма как да не остане. Но не съм мерила преди колко излиза.
Този път ще съм по сериозна в консумацията. Simple Smile

# 499
  • Мнения: 4
Тази рецепта ми я каза леля ми.Тя я е правила след като е родила братовчедка ми.Не знам дали е лекувала някакви болести,но ми каза че отслабнала с 12кг за 2 месеца.Това възможно ли е ?
Аз ходих на ВЕГА ТЕСТ и сега съм на тяхната диета + упражнения  ама нещо....не виждам резултат.Та ме интересуваше тая рецепта дали помага и за отслабване? Simple Smile

# 500
  • Sofia
  • Мнения: 243
http://biala-kniga.hit.bg/DRW/cqlata%20kniga.pdf

В тази книга на стр. 49-50 са дадени няколко рецепти за прочистване с чесън, вкл. тибетската, но по-важното е, че се обяснява на какво се дължи ефектът и защо с някои видове чесън не се получава този ефект.


Благодаря за страхотната книга!   bouquet

# 501
  • Мнения: 436
Хайде да раздвижа темата, че нещо е позамряла Simple Smile
Направих сместа,седи вече 3ти ден...обаче не виждам как ще изцедя нещо. То е супер гъсто. При Вас така ли беше  newsm78

# 502
  • Мнения: 31 773
Имам спомен, че седеше повече дни. Май 10 бяха, но не съм сигурна.
Мисля също, че е гъсто. С марля се изцежда

# 503
  • Мнения: 297
Имам спомен, че седеше повече дни. Май 10 бяха, но не съм сигурна.
Мисля също, че е гъсто. С марля се изцежда

+1

Внимавайте с тази рецепта, тъй като дразни стомаха и то доста.  Аз съм я пробвал лично !

# 504
  • София
  • Мнения: 135
Здравейте
Това е древна и изпитана рецепта. Естествено, че е уникално добра и естествено, че не е за всеки.
Ако имате проблеми със стомаха и не можете да приемате дразнещи храни, то нормално, че настойка със спирт и чесън, ще дразнят стомаха. В този случай се взима чай за гастрит и язва от билковата аптека / или лайка, невен/ и се пие чай докато се оправи стомашно чревния тракт, а след това се започва с чесновите капки. Апропо има ги готови в билковите аптеки онлайн и в билковите аптеки въобще.
Действително е добре да се пият през 5 години по оригиналната рецепта, но аз ги взимам и по често, по следната причина - когато рецептата е била писана, хората не са консумирали толкова много захар, месо, и каквито се сетите изкуствени мазнини в храната си. Спазвали са пости, или въобще са се хранили вегетариански / рецептата е от Тибет /. Допълвам, че по време на пиенето на Чеснови капки, не се приема чесън в храната. Ако питате защо, то трябва да обяснявам дълго, но идеята е, че по този начин се усилва действието му.
Поздрави и бъдете здрави!

# 505
  • Мнения: 255
При хора с ниско кръно как е?

# 506
  • Мнения: 436
При хора с ниско кръно как е?
Ами не е добра идея.  Пада кръвното от отварата.  Peace

# 507
  • Мнения: 115
При хора с ниско кръно как е?
Въпрос на психическа настройка е, преди всичко. Първите няколко дни се чувства малко по-странно човек, но след това - всичко е ок (поне при мен бе така).

# 508
  • Мнения: 255
Благодаря Simple Smile

# 509
  • Мнения: 1
На мен чесъна ми помогна,нормализира ми кръвното за 5 дена ,ставните билки утихнаха,пиех го по време на храна защото имам гастрит но реших да опитам пък може и да не ми дразни стомаха и не се излъгах.Доволна съм от  ползата му.

Общи условия

Активация на акаунт