Гоблени-45

  • 47 270
  • 454
  •   1
Отговори
# 30
  • ПАЗАРДЖИК
  • Мнения: 652
Ето ме и мен до къде стигнах

http://www.petjahristova.snimka.bg/album.php?album_id=300166&pid=10587196

# 31
  • София
  • Мнения: 83
Хипатия благодаря за отговора! newsm51 smile3525 smile3525/вярно в предишната тема но все пак благодаря/
Момичета случайно някой да е срещал този ръстомер някъде?
http://picasaweb.google.es/Editexp3/MRlentes#5134318798452321698
Много ми хареса и реших да го направя на докторката на децата.Ако пък и дадете съвет как се оформя
А за красотите който показвате...... newsm20
Лек и успешен ден момичета

# 32
  • Мнения: 70
така вие вече сте в нова тема smile3501
по старата благодаря на неличка за отговора за онзи сайт
по новата без да изреждам имена поздравявам всички ,че нямам време -набързо си откраднах време  за четене  bouquet за всички работливи и талантливи момичета
и между другото днес ходих до едно от всичките две магазинчета в нашия град и о-о-о smile3511
внасяли на Ланарте-ама доставка след 3седмици и не било сигурно и само по поръчка
от Орхидея само щампи-ама пак дълго чакани поръчки и така
остава утре да отида до единственото що годе свястно магазинче и каквото има в наличност това ще е  Crossing Arms съжалявам мила....от сърце ще е
но повече да не ви занимавам с моят  проблем
добре дошли на новите   newsm51
иначе днес ви хвалих на една позната която от скоро започнала да шие -така че може и тя скоро да се  присъедини-днес така яко я зарибих,че в петък идва да види колекциите ми от схеми и разбира се вашите ушити красоти
пуу че дълъг пост стана , baby_neutral за извинение

# 33
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Здравейте на всички и Добре дошли на новите. Hug

Видях страхотни гоблени, но ще пропусна някого, така че няма да рискувам. Поизоставих Африканката, защото правя картички за Баба Марта и Пролетта, но да не е прост "Запис", ето и от мен нещо
http://images.spinki.multiply.com/image/1/photos/2/600x600/12/P1 … mp;nmid=110197611
Цял месец не ми стигна, за да изисля подарък и накрая за 2 вечери г уших. Не стана много добър подбора, но скъпото си го хареса. Laughing

# 34
  • Мнения: 191
Здравейте пак...прибрах се и подхващам Градината на Ланарте...ще се залъгвам, че шия Италиано-Санторинските къщи Laughing ooooh! - от снощи акъла ми е все в тях Crazy

Забравих одеве да благодаря много на bella за указанията за магазини в Бургас  bouquet. Мисля, че тези на "Кирил и Методий" и на "Александровска" ще ги открия...гору-долу ми е ясен района Peace. Благодаря ти отново! Надявам се, че имат и избор на панами, не само на конци newsm78....
ina. аз точно в този линк видях вчера слънчевите къщи - именно там е нечетлива дадената схема и ключ.
Сега съм замислила да приравня цветовете и знаците от гоблена, който Хипатия ми предложи и да ги ушия и двата с един ключ и цветове...незнам дали го обясних правилно, но имам чуството, че двата гоблена са от една серия и биха стояли добре един до друг със сходни цветове newsm78...Другия вариант е да потърся кой е вносител на Sunset (нали така беше фирмата?) и да се опитам да си ги поръчам оригиналните комплектовки newsm78...
Ще го умувам всякак, но нещо такова ще се шие определено Peace...

# 35
  • Мнения: 82
Досега няма случай, тук да съм помолила за помощ за нещо, и да не съм намерила отговор, за което БЛАГОДАРЯ на всички /специално на Кетри и Хипатия/.
Ето го и новото ми питане: моите двама калпазани /децата/ много харесаха ето това:
http://picasaweb.google.com/erika636/70870#
Но като разпечатам схемата, е малко неясна. Някой има ли по-ясна схема?

# 36
  • в зоната на здрача
  • Мнения: 2 241
Ето и моята девойка,
малко цветенца на главата и колко искаш контур и фр.възли и до края на седмицата мисля да е готова.



son4eto16, честит рожден ден на момченцето ти! Да ви е жив и здрав и много послушен. Hug
за мама   bouquet

# 37
  • Мнения: 439
Eли,дано съм ти била полезна Hug
...панами има в този,който е на Кирил и Методий и до WC-то също... сравнително богат избор,в другите,които ти посочих няма.

Инка,дано бързо оздравяват децата,че много кофти така,изпращам ви много положителна енергия и  Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed

Кетри,прелестно е!

# 38
  • Мнения: 2 116
Привет и тук!  Hug Хем много пишете хем и много шиете!  Hug Браво на всички ви, защото на 3та стр изпускам вече бройката и имената!  Crazy /от ЕГН-то ще да е  Thinking/
Викам да ви покажа докъде го "избутах" и пак да се оплача колко ми е пипкаво и изнервящо...   Laughing



Ще стане де!  Wink

# 39
  • Мнения: 191
Полезна си ми bella_ и още как!  bouquet Тъкмо планирам кога да се разходя до Бургас за тези точно магазини Crazy.

Не мога никъде да намеря нещо подобно на гоблена, който от снощи ме мъчи Cry...сега рових, открих инфо за художничката доста - права е Хипатия, че това на картините и е Италия, но това не прави гоблена по-малко привлекателен - напротив...като трънче в пръста ми е и мира не ми дава Rolling Eyes. Няма да стане и с "приравняване" на схемите...просто на този, който търся, нито един знак не му се разчита, а не мога да се сетя къде другаде, освен при рускините, да ровя за този гоблен.
И фирмата за пръв път снощи я чух, пак от Хипатия....аз отдавна шия, но от скоро ровя из нет-а и още не мога да се ориентирам къде може да има схеми ooooh!. Зададох Гугъл търсене - ми нищо не ми излиза за гоблени Sunset Cry...не знам аз ли съм толкова проста, че не мога да се справя сама, или този точно гоблен не е много популярен newsm78....

Извинете ме, че ви досаждам, ама няма с кого друг да го споделя това Rolling Eyes

ketri , девойката е много нежна Peace.
Здравка79 , възхищавам се на всеки, който се престраши с Тайната вечеря newsm20...поздравления!!!

# 40
  • Мнения: 2 924
Eли,
съжалявам ,ако се те заблудила.
Sunset всъщност е как да го нарека една от марките на Dimensions Simple Smile
Както са Gold Collection,,Daydreams и др
Ето ти линк към схемата в сайта им

http://www.dimensions-crafts.com/productcart/pc/viewPrd.asp?idca … mp;idproduct=2411

Тъй като  и на мен много ми хареса именно този пейзаж, и тъй като освен ,че ми харесва е и много лесен за изпълнение реших да го купя , но от ибей.
Няма нужда да си правиш кредитна карта, за да плащаш чрез пейпал, всъщност препоръчвам да е дебитна/ тази към сметката/, за да се избягват изкушенията:)

Аз не разбрах, кои гоблени ще шиеш?

# 41
  • Мнения: 439
Eли,въоръжи се с още малко търпение,да не ти вдъхвам напразни надежди,но мисля че съм виждала това което търсиш някъде,ще потърся довечера и непременно ще ти пиша,че сега надничам крадешком от работа...следят ни трафика и кой къде влиза  smile3511

# 42
  • Пловдив
  • Мнения: 12
Здравейте, момичета  Hug
Мерси за темичката, Кетри и за кафенцето, Бела   bouquet
За всички показани досега красоти -  smile3501 newsm20 smile3501 - няма думи! (извинете, че не ви споменавам поотделно, но се боя да не пропусна някой)
Честито на малкия рожденик - да е жив и здрав!
И всички болнички - да оздравяват бързо  Flowers Four Leaf Clover
И накрая - да ви се похваля  newsm53 - завърших моята валентинка (малко импровизирах - спестих си буквите по арката и датата на сватбата). Наистина се надявах на мъжО да му хареса, но реакцията му беше още по-трогателна. Каза, че това е най-хубавия подарък, който е получавал и очите му блестяха.  Two Hearts (извинете ме за сантимента, но именно реакцията му ме възнагради за безкрайния контур и болките в ръката) Даже ми предложи да го снимам как си го държи пред него и така да ви го покажа  newsm08
Ето го и моето сватбено Пауъл-че:

# 43
  • Мнения: 2 924

Ето го и новото ми питане: моите двама калпазани /децата/ много харесаха ето това:
http://picasaweb.google.com/erika636/70870#
Но като разпечатам схемата, е малко неясна. Някой има ли по-ясна схема?

аз я имам, но е преработена с PCStitch.
Което не пречи, де, резултата ще е същия:)

kita,
имам спомен , че ме питаше за схемата на този гоблен?



тук е.Файла е за Паттерн макер

http://dump.ru/file/1551155

# 44
  • Мнения: 191
Хипатия, не си ме заблудила ти, мила...просто аз явно не гледам както трябва! smile3555 Тепърва се запознавам с Дименшънс и техните колекции...
За шиене...шият ми се тези двата:
и

Точно така си ги представям - един до друг Crazy...засега единствения проблем са ми схемите и на двата, но все някак ще го измисля Hug Grinning

bella_ , не се притеснявай - когато  и каквото можеш Hug Благодаря ти от сърце за съпричастността!!!  bouquet

Bilkova, много свежо се е получило! smile3501

Едит: Сега като ги гледам двата, виждам, че цветовете на са съвсем същите Thinking. Мисля, че лявата снимка е на самата картина, предполагам, че повече ще си прилича на гоблен с дясната newsm78. И продължават да ми се шият и двата, но може би няма да ги сложа един ден, един до друг Wink...

Общи условия

Активация на акаунт