микоплазма и уреяплазма

  • 6 856
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 680
Аз съм пускала в Геника този комбиниран тест-хламидия,уроплазма,микоплазма. От лабораторията ми казаха,че може да дам урина за изследване.Оказа се отрицателен.Мислете ли,че резултатите са коректни,след като не е от цервикален секрет?

# 16
  • Мнения: 102
честно казано - не знам  newsm78. На мен ми взеха влагалищен секрет с намазка

# 17
  • Мнения: 102
Преди 3 дни приключихме с приема на АБ. В края на следващата седмица планувам да пусна нови изследвания. Надявам се да са отрицателни и да сме се излекували, но знае ли човек?  doctor

Момичета, искам да ви попитам следното - докато приемахме АБ спазих условието никакъв секс. Но след като вече нищо не пием, да подновим ли бебеправенето или да изчакаме резултатите от новите изследвания. Предстои ми О, та се чудя дали да ловувам или да си трая. Ако не сме излекували Уреаплазмата и Микоплазмата ще си навлека ли по-големи неприятности ако забременея? И някой знае ли, колко дни след прием на АБ организмът се изчиства от тях?  #Sniper

# 18
  • Мнения: 102
Май никой вече не пише в тази тема/което от своя страна е похвално - дано да няма момичета с този проблем/, но пък аз да се похваля.
Вторите ни изследвания са ОТРИЦАТЕЛНИ! Успяхме да се излекуваме само с един курс на лечение.
Много бях уплашена и отчаяна, мислех, че с месеци ще се тъпчем с АБ и все ще сме на режим "въздържание". Имаме зелена светлина... и съм пълен напред.

Общи условия

Активация на акаунт