тест за бременост престо

  • 24 378
  • 114
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21
ох, дано

# 46
  • Мнения: 498
Когато аз забременях първият път,след първият тест си купих още 6 защото не вярвах ,че може да е истина,понеже ми бяха казали ,че не мога да забременея.И на шесте теста отчитането беше  по различен начин.На единия беше ясна,на другия бледа,на третия се появи късно,на четвъртия се появи и след това избледня,на единия от тях пък въобще не се появи чертичка.Та така .....Щом е желано това е най-хубавото.Стискам ти палци,ще следя темата,за да разбера резултата.

# 47
  • Мнения: 3 316
при мен Шуър чек отчете веднага  Peace

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
вЪЗМОЖНО Е ДА СИ БРЕМЕННА РАЗБИРА СЕ.пОВТОРИ СИ ТЕСТА  Peace

# 49
  • Мнения: 1 053
И аз като теб си правих този тест преди закьснението.По яви се втора бледа линийка.По добре повтори теста пак.Аз три дена след това си правих по един тест за по сигурно Mr. Green.Нека бьде това което искаш.КЬСМЕТ Peace

# 50
  • Мнения: 21
Здравейте момичета тази сутрин станах със силни болки в корема и  силно се надявах да не ми е дошло но уви, поредното разочарование.Вече напълно се отчаях, мислех си че този път сме успели но не сме.Явно не ни е писано още да имам е бебе.Благодаря ви за подкрепата и за съветите на всички

# 51
  • Мнения: 9 814
Успех, миличка!
Защо не се консултираш с лекар?

# 52
  • Мнения: 498
Бях сигурна ,че теста е положителен.Нищо ,ще стане.Успех ти пожелавам,търпение и спокойствие  bouquet

# 53
  • Мнения: 6 274
Поправи ме, ако греша, но на 22 Януари си писала, че си бременна с първото си дете...
Един месец по-късно почваш да се чудиш дали изобщо си бременна...
Днес пък се оказва, че ти е дошло....
Аз ли не разбирам нещо или ???
  newsm78

# 54
  • при принцесите
  • Мнения: 90
Ми може би и тогава се е получило така Confused

Пожелавам ти и аз скоро да се похвалиш с така желаната бременност Peace

# 55
  • Мнения: 2 334
Мисля че си бременна .Консултирай се с лекар Peace

# 56
  • у нас
  • Мнения: 5 730
явно не е, щото е писала че й е дошло.

 Плами, не се притеснявай ще стане. Само трябва да сте спокойни  Peace

# 57
  • Мнения: 21
Да джуличка е права минлия месец писах че съм бремена защото така ми каза лекарката при която ходих но се оказа че има не само фалшиви тестове а и лекари. Когато потърсих второ мнение се оказа че нямам никаква бременост разочарованието ми бе голямо но решихме пак да опитаме.Но най-много се притеснявам че имам кървене слебо е и ярко червено но и днес теста бе със слаба втора черта. Вече незнам какво да мисля немога до отида на лекар тази седмица защото съм на работа и немога да се освободя .Направо ще се побаркам какво се случва с мен

# 58
  • Мнения: 169
Обади се на лекаря си и се уговори да те прегледа след работа. Не работиш по 24 часа все пак! Успех и дано всичко да се оправи!  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 44 223
Вземи си шуър чек и го направи утре сутрин. Ако ти е пак с бледа черта, запази си час при гинеколог, да кажем за понеделник. Трябва да се види има ли или не бебе.

При мен лично - дойде ми уж навреме, обаче после спря, после вечерта пак почна едно леко, после пак спря, ту кафеникаво - ту червено... на третия такъв ден направих тест - лека втора чертичка -  след няколко дни на ехото се видя бебко.....
Пих разни хапчета и кървенето изчезна, всичко беше наред....
Та кървене в начална бременност има понякога, не е нормално, не е много хубаво, но се оправят нещата най-често.....
Може да има и при извън маточна, но тогава вече е по-кофти....

А може и нещо да са ти разбъркани хормоните....

Така или иначе според мен трябва да се обърнеш към някой свястен лекар, да те прегледа и да видите какво става....

А бебетата не винаги стават първия и вторият месец от опитите Wink

Общи условия

Активация на акаунт